Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

Mówie o lv 240 ;) Starsów mam 527 :P

Zapewne to jest kwestia zmiany ligi. Jak po Romie mialem propozycje z Realu/Chelsea/Bayernu/PSG (moze po kolejnych restartach wskoczylaby Barca). Wybralem Dortmund a po kolejnych 3 sezonach dostalem Barcelone/MU do wyboru.

Teraz utknąłem na 243lv i za cholere nie moge tego przejsc, pomimo kilkanstu rewindow ;)

 

Ciekawe co sie dzieje po 320lv? Game over?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystkim domorosłym pianistom, miłośnikom muzyki, muzyki klasycznej, polecam Piano Tiles 2. Takie trochę guitar hero, spadają kafelki, w które trzeba trafić, wszytko okraszone muzyką klasyczną. Chwalą się, że są Google Play Best of 2015. Google Play

również grywam, ale mam chyba za słaby refleks. Stanąłem na 12 poziomie i np. takiego Eine Kleine Nachtmuzik nie zagram, bo dla mnie za szybkie już jest.

Odnośnik do komentarza

Dla miłośników Score:Hero, jest też apka Score:World Goals, gdzie musimy odtworzyć znane bramki sprzed lat.

Niestety tu jest 1 minus - musisz idealnie zagrac akcje jak jest rozrysowana. W Hero jednak było więcej kreatywnosci ;)

Przydaloby sie polaczenie Hero z NSS, gdzie wynik nie jest z góry ustalony.

Odnośnik do komentarza

Czy forumowicze korzystają z aplikacji IF by IFTTT? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt&hl=en

 

W skrócie - ustawiasz zdarzenie, które ma wystąpić, gdy jakieś inne zdarzenie ma miejsce. Najprostszy przykład jaki stosuję - przy połączeniu do WiFI w pracy, mój telefon sam się wycisza, a gdy odłączam się od pracowego WIFI to automatycznie wraca na tryb głośny. Możliwości jest bardzo dużo, obecnie mam odpalonych kilkanaście reguł, testuję sobie czy wszystkie są przydatne, ale ogólnie bardzo podoba mi się ta idea :)

Odnośnik do komentarza

Czy forumowicze korzystają z aplikacji IF by IFTTT? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ifttt.ifttt&hl=en

 

W skrócie - ustawiasz zdarzenie, które ma wystąpić, gdy jakieś inne zdarzenie ma miejsce. Najprostszy przykład jaki stosuję - przy połączeniu do WiFI w pracy, mój telefon sam się wycisza, a gdy odłączam się od pracowego WIFI to automatycznie wraca na tryb głośny. Możliwości jest bardzo dużo, obecnie mam odpalonych kilkanaście reguł, testuję sobie czy wszystkie są przydatne, ale ogólnie bardzo podoba mi się ta idea :)

kojarzy ktoś czy jest to na iOS ? kojarzę ze natywnie to budzik można sobie ustawić sprzężony z GPS, ale to wyciszanie to dobra opcja jest, w sumie przez to ze wyiszam w pracy to w weekend sie nie mozna do mnie dobic, bo mam wyciszony telefon
Odnośnik do komentarza

Będę testował - ustawię sobie alarm GPS na jedną stację przed wysiadką (czasem można zaspać, czasem się zaczytać ;)), zobaczymy czy się sprawdzi.

No właśnie rozkminiałem opcje GPS-a - Ty go masz non stop włączonego? Nie zżera Ci jakoś tragicznie baterii?

 

Ja od kilku tygodni chodzę z non stop włączonym bluetoothem (smartwatch + BT w samochodzie) i w ogóle nie zauważyłem różnicy w rozładowywaniu się baterii. Ale GPS zawsze wydawało mi się, że mocno ciągnie, chociaż to jest doświadczenie z korzystania z nawigacji, a wtedy też ekran jest włączony :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...