Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

Retro Football Management

 

Darmowa gra, stylizowana graficznie na CMa 01/02 w której możemy poprowadzić zespoły z Premier League, Primera Division, Serie A i szkockiej Premiership, póki co do wyboru mamy składy tylko z kilku historycznych sezonow - głównie, chociaż nie tylko, lata 80-te i 90-te. Chociaż mamy w niej reklamy i chyba nie ma opcji zapłacenia by się ich pozbyć, to.... Nie musimy ich oglądać :) za obejrzenie dostajemy milion wirtualnych funtów do kasy naszego klubu, pominięcie pozbawi nas jedynie tego wpływu. Mi gralo się bardzo przyjemnie, nawigacja po interfejsie gry jest bardzo prosta, cztery sezony Arsenalem w dwa dłuższe posiedzenia, i to nie wszystkie mistrzowskie, poleciały nie wiem kiedy :)

 

Screenshot_20200614-185528.png

Screenshot_20200614-191019.png

Screenshot_20200614-212824.png

Screenshot_20200614-212745.png

Screenshot_20200614-191053.png

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miała miejsce premiera serwisu https://hey.com/  - czegoś co postawiło sobie za cel zmienić trend w skrzynkach mailowych. Motywacją jest stan dzisiejszych skrzynek mailowych - przeładowanych spamem, marketingiem, ofertami oraz oprogramowaniem śledzącym wszczepionym w maile html.
Jako że email jest kręgosłupem w zasadzie całej ludzkiej aktywności internetowej, panowie z BaseCampa (notabene, nie anonimowi - jest to firma rozwijana od 20 lat zgodnie z określoną filozofią - np. od 20 lat cała firma pracuje zdalnie i głośno mówi o tym, że taki powinien być trend) postanowili odkurzyć podejście do skrzynki mailowej i spojrzeć na nią świeżym okiem.

 

Subskrybcja roczna kosztuje 100 $ i narracja jest taka, że możesz płacić im pieniędzmi, albo google'owi swoimi danymi.

Dość ciekawie to wygląda, zastanawiam się czy by nie spróbować z tego korzystać.

 

Wrzutka tutaj, bo rzadko pojawia się na tyle oryginalny produkt, tak bardzo przeciwny aktualnym trendom.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Może ktoś z Was wie jak poradzić sobie z problemem płatności za aplikację dziecka. Moja córka korzysta z PowerDirector na swoim koncie. Program oferuje pełną wersję w ramach subskrypcji. Niestety, przy próbie wykupienia dla niej subskrypcji pojawia się komunikat, że nie można zapłacić w ramach "płatności rodzinnej". I nie wiem jak to obejść. Na tablecie córki nie mogę się zalogować swoim kontem. Jedyne co to całkowita rezygnacja z kontroli rodzicielskiej ale to nie jest rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza

Chyba skończy się na wywaleniu tego FamilyLink. Program odrzuca płatność z komunikantem "do tego zakupu nie można użyć rodzinnej formy płatności". 

 

edit: wywalenie familylinka w praktyce oznacza resetowanie urządzenia do ustawień fabrycznych więc to nie za bardzo wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Ja Sportstracker. Fajna funkcjonalność: jeśli zrobisz zdjęcie w trakcie treningu z apki, to przypisze się ono dokładnie do miejsca gdzie zostało zrobione i tak się będzie pokazywać na mapie treningu. Brakuje mi za to planowania tras, to tymczasowo robię na mapmyfitness przez przeglądarkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...