Skocz do zawartości

Ciekawe aplikacje na komórki i tablety


Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak Ci np port USB padnie ;)

 

Acz, na pewno korzyści wynikające z roota są baaaaardzo duże i dla mnie warte ryzyka. Custom ROMy, to jest to co kocham w Andku ;)

Nawet jak nie dostaniesz aktualizacji od producenta to zajmie się tym społeczność, nawet jak producent wypuści zbugowany soft to społeczność szybko poprawia i dodaje nowe funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Po rozegraniu 9 sezonów w Football Manager Handheld 2012 na Androida stwierdzam, że to świetna gierka. Generalnie to jest to CM, akcie podbramkowe w widoku 2D, uproszczone opcje taktyczne (wybieramy ustawienie lub definiujemy własne i przypisujemy zawodnikom role, ustawiamy nastawienie itp) i treningowe. Oczywiście odpowiednio przykrojona baza ale.. gra jest miodna. Na moim SG S2 chodzi bardzo płynnie, żadnych zwiech nie zalicza. Wystarczy mieć chwilę czasu by pyknąć meczyk. Dłuższe posiedzenie oczywiście zżera baterię ale fakt, że nawet ustawienie nowego sezonu zajmuje grze chwilkę sprawia, że można grać wszędzie: na łóżku, kibelku, w tramwaju.

Jak do tej pory najlepiej wydane pieniądze na aplikację andkową (kosztuje ok. 30 zł)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Wiadomo juz cos o FMH 13 na Andka?

 

Ja moge polecic fajna gre - Rugby Championship 09 :) Gramy w rugby, sterowanie klikaniem na ekranie (podanie,kop, sprint, w obronie zmiana, rzut na rywala i sprint) a sterujemy ruszajac telefonem na boki. Na poczatku ciezko, ale idzie ogarnac :)

 

Edit: ta gra nazywa sie Rugby Nations 09 :P

Odnośnik do komentarza

Zaloguj się na swoje konto na stronie, potem wejdź w profil gry, mi się wyświetla, że gra jest zgodna ze wszystkimi moimi zarejestrowanymi urządzeniami. Ale jeśli FM 12 nie działał Ci z powodu rozdziałki, to nie liczyłbym by 13 zadziałało, Twój Samsung to niestety już staruch :P

Odnośnik do komentarza
I'm afraid I found in testing that 400x240 phones generally had such small screens that the game didn't operate pleasantly on them - thats why we require a 480x320 resolution for the game, sorry.

 

Mark Vaughan mi tak odpisał, niestety nie pogram w FM-a na tel ;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...