Skocz do zawartości

Diablo seria


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

DIablo III zebrało słabe recenzje w stosunku do oczekiwań i ceny, i o ile nie jest się wielkim fanem serii raczej nie warto wydawać takiej sumy pieniędzy na tę grę.

 

Jak ktoś nie zna w ogóle Diablo, to nie mógł mieć tez do tej gry żadnych oczekiwań ;)

A co reszty - im bardziej ktoś czekał, tym większe ma wymagania, które ciężko jest później spełnić. Poza tym nie śledzę ocen D3, wiem tylko, że jak każdemu niemal produktowi AAA oberwało się na metacritic. Ale tam, od kiedy EA nasłała swoich fanbojów od Battlefielda by niszczyli ocenami CoD3 za bardzo nie ma co czytać ocen ludzi. Poza tym trafiają się oceny "omujborze czekam jurz kwadrans na połaczenie z serwerem ta gra jest fatalna" i ocena 0.

 

Nie wiem Counter czy grałeś w jakiekolwiek h'n's - jeśli nie, to warto albo zagrać w poprzednie Diablo, jak radzi SzKoDi, albo w tańszego Torchlighta czy Titan Questa. Jeśli polubisz ten gatunek rozgrywki, to możesz ostrożnie założyć, że przy D3 miło spędzisz czas.

Odnośnik do komentarza

DIablo III zebrało słabe recenzje w stosunku do oczekiwań i ceny, i o ile nie jest się wielkim fanem serii raczej nie warto wydawać takiej sumy pieniędzy na tę grę.

 

Jak ktoś nie zna w ogóle Diablo, to nie mógł mieć tez do tej gry żadnych oczekiwań ;)

A co reszty - im bardziej ktoś czekał, tym większe ma wymagania, które ciężko jest później spełnić. Poza tym nie śledzę ocen D3, wiem tylko, że jak każdemu niemal produktowi AAA oberwało się na metacritic. Ale tam, od kiedy EA nasłała swoich fanbojów od Battlefielda by niszczyli ocenami CoD3 za bardzo nie ma co czytać ocen ludzi. Poza tym trafiają się oceny "omujborze czekam jurz kwadrans na połaczenie z serwerem ta gra jest fatalna" i ocena 0.

 

Nie wiem Counter czy grałeś w jakiekolwiek h'n's - jeśli nie, to warto albo zagrać w poprzednie Diablo, jak radzi SzKoDi, albo w tańszego Torchlighta czy Titan Questa. Jeśli polubisz ten gatunek rozgrywki, to możesz ostrożnie założyć, że przy D3 miło spędzisz czas.

Albo jeszcze jest Dungeon Siege. Przynajmniej 1 i 2, bo w 3 nie grałem.

Odnośnik do komentarza

180zł za najklasyczniejszą wersję hack'n'slasha z raczej niezbyt porywającą fabułą raczej powinno przekreślać sens kupowania tej gry. Swoją popularność produkt zawdzięcza hype'owi który został na niego nakręcony, a nie jakością. Za 180zł można kupić dwie sporo lepsze gry (mówię z pozycji kogoś, komu Diablo II nawet się podobało, ale wielkim fanem nie jestem).

Odnośnik do komentarza

DIablo III zebrało słabe recenzje w stosunku do oczekiwań i ceny, i o ile nie jest się wielkim fanem serii raczej nie warto wydawać takiej sumy pieniędzy na tę grę.

 

Hawkeye: gdzie wyczytałeś takie recenzje? Ja widzę zgoła przeciwne (choćby notę 9.5 na 10.0 na gry-online). Moim zdaniem Diabło III jest prawdziwą perełką i podejrzewam, że gros narzekających to Ci, których boli, że nie mogą pograć w pirata.

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę z Gulim i JACKiem w multi. Zaczęliśmy od pierwszego poziomu (no... JACK miał kilka poziomów do przodu) i grało się naprawdę sympatycznie. Myślałem, że jako mnich (przy barbarzyńcy) będę mocno odstawał w zadawanych obrażeniach, ale nie było aż tak tragicznie. W półtorej godziny zgładziliśmy Króla Szkieletów i mieliśmy spory ubaw :). Skończyliśmy na 8 poziomie (JACK dalej z przodu :P) i wstępnie umówiliśmy się na dalszą rozgrywkę. Mogłoby się wydawać, że grając we trzech gra będzie banalnie prosta, jednak były stworki, których zabicie wymagało dobrej chwili.

 

Ze swojej strony serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę się dołączyć. Rozgrywka jest naprawdę przyjemna.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nie myślałem, że przy multi można tak fajnie się bawić (dawno temu jeszcze w D1 chwilę grałem online). Naprawdę czas zleciał szybciutko, a pewnie pogralibyśmy jeszcze tylko rano trzeba było wstać do roboty...

Odnośnik do komentarza

DIablo III zebrało słabe recenzje w stosunku do oczekiwań i ceny, i o ile nie jest się wielkim fanem serii raczej nie warto wydawać takiej sumy pieniędzy na tę grę.

 

Hawkeye: gdzie wyczytałeś takie recenzje? Ja widzę zgoła przeciwne (choćby notę 9.5 na 10.0 na gry-online). Moim zdaniem Diabło III jest prawdziwą perełką i podejrzewam, że gros narzekających to Ci, których boli, że nie mogą pograć w pirata.

I jeszcze ci co narzekają mają małego penisa. Counter zapytał z pozycji osoby, która sama nie wie czy lubi Diablo, nie wiem czy można w jakikolwiek sposób uargumentować sens kupowania różnie ocenianej gry za bagatela 200zł, gdy nie jest się wielkim fanem serii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...