Skocz do zawartości

Diablo seria


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jakoś dziwnym trafem było dziś dostepne w gram.pl

 

Jak się uda to pojutrze znikam dla świata... ;)

 

 

 

 

Mam pytanie do tych co mają pełną wersję, czy pierwszy akt kończy się jak trial, czyli na

zabiciu króla szkieletów

i drugie pytanie: jak czasowo wygląda przejście trójki w stosunku do drugiej części, dużo krótsza jest trójka?

Odnośnik do komentarza

Rozpocząłem IV akt i prawdę mówiąc troszeczkę się rozczarowałem.

Wydawałoby się, że jeden z głównych bossów gry - Azmodan - będzie prawdziwym wyzwaniem dla gracza, a zabicie go zajęło niecałe 20 sekund. Czytałem już podobne opinie na temat tej walki, ale do tej pory nie dawałem im wiary jednak po tym co zobaczyłem czuję niedosyt. Co prawda gram barbarzyńcą i osiągnąłem już 30 poziom, a mój ekwipunek stoi na naprawdę wysokim poziomie, lecz można było się spodziewać czegoś więcej.

 

 

Na tę chwilę jest to jedyny istotny element rozgrywki, który odbiera trochę frajdy z gry. Cała reszta - tak jak mówiłem w poprzednich postach - jest naprawdę genialna. Ostatnio odkryłem opcję sprzedaży niepotrzebnych nam części ekwipunku innym graczom co dostarcza sporych sum pieniężnych, które wykorzystuję u kowala i złotnika. Mam sporą chrapkę na grę wieloosobową, więc czekam na resztę forumowiczów i ich deklaracje ;).

Odnośnik do komentarza

Rozpocząłem IV akt i prawdę mówiąc troszeczkę się rozczarowałem.

Wydawałoby się, że jeden z głównych bossów gry - Azmodan - będzie prawdziwym wyzwaniem dla gracza, a zabicie go zajęło niecałe 20 sekund. Czytałem już podobne opinie na temat tej walki, ale do tej pory nie dawałem im wiary jednak po tym co zobaczyłem czuję niedosyt. Co prawda gram barbarzyńcą i osiągnąłem już 30 poziom, a mój ekwipunek stoi na naprawdę wysokim poziomie, lecz można było się spodziewać czegoś więcej.

 

 

Na tę chwilę jest to jedyny istotny element rozgrywki, który odbiera trochę frajdy z gry. Cała reszta - tak jak mówiłem w poprzednich postach - jest naprawdę genialna. Ostatnio odkryłem opcję sprzedaży niepotrzebnych nam części ekwipunku innym graczom co dostarcza sporych sum pieniężnych, które wykorzystuję u kowala i złotnika. Mam sporą chrapkę na grę wieloosobową, więc czekam na resztę forumowiczów i ich deklaracje ;).

A ile jest aktów ogółem?

Odnośnik do komentarza

No tak, ale w drugim akcie

pokonanie Beliala sprawiło mi dużo większe problemy

. Wraz z upływem czasu poziom gry powinien raczej rosnąć, nie odwrotnie :>.

 

W D2 też w drugim akcie

pokonanie Duriel był znacznie bardziej problematyczne niż Mefista w akcie trzecim

Także nie widzę tu nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza

Guliego mam już w znajomych :) i jak najbardziej piszę się na wspólne granie, więc wszystkich chętnych zapraszam.

Kuchar, na jakim poziomie masz te współczynniki? Ja - jako mnich na poziomie 23 - dysponuję:

 

 

Pancerz - 625

Obrażenia - 192

Ilość życia - 1388

Odnośnik do komentarza

A ja powiem szczerze, nie grałem nigdy w Diablo i zastanawiam się czy wydanie 180zł na coś dla mnie nieznanego to dobry pomysł. Znam produkty Blizzarda (seria Warcrafta, Wow) i uważam, że są one na najwyższym poziomie, Diablo to dla mnie nowość i boję się, że wydam 180zł, zacznę grać i po 5,6h gry znudzi mi się.

Odnośnik do komentarza

Hmm, jako mały kontrargument mogę napisać, że znam ludzi którzy pierwszego i drugiego diabełka nie lubili i ich odrzucał, a w trójkę bawią się przednie. Podobnie ma się sprawa ze słabymi recenzjami - gracze potrafią wytykać różne błędy, ale i tak każdy podsumowuje, że grywalność mimo to jest świetna. A o to chyba w gruncie rzeczy chodzi.

W sumie najlepszym rozwiązaniem jest pogranie w wersję trial(może ktoś na forum jeszcze ma zaproszenie(ogółem na różnych innych forach też można na nie trafić) i sprawdzenie samemu z czym to się je.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...