Skocz do zawartości

Świadomy konsumpcjonizm


Rekomendowane odpowiedzi

Co jest złego w kranówie np. w Gdyni czy Wawie? :>

 

Przy zakupie ketchupu(generalnie przypraw) głównie kieruję się smakiem. Dlatego ostatnio jem Hellmans: Sycylijski / Kotlin: Bazylia i Czosnek :)

Włocławek jest dla mnie ciut za kwaśny, być może właśnie dlatego, że ma za dużo pomidorów... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uważam się za świadomego konsumenta - porównuję składy produktów, sprawdzam ceny jednostkowe, czasem w zwykłym spożywczaku spędzam długi czas na tych właśnie czynnościach. Z rzeczy, które polecam z czystym sumieniem, na pewno wymienić trzeba Makaron Ziarna Natury dostępny w Biedronce. Za mniej niż 3 złote mamy pół kilo pełnoziarnistego makaronu. Zwłaszcza polecam tego typu makaron naszym forumowym Burneikom ;).

 

Co do wód, jeżeli naprawdę chcecie szaleć z minerałami - kupujcie butelkowane wody z różnego typu sanatoriów. Okolice Torunia to naturalnie Ciechocinek ze swoją Krystynką. Mineralizacja bardzo duża, ale co za tym idzie także dość specyficzny, słonawy smak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...

Nie jestem ani koneserem, ani smakoszem dżemów, ale swojego czasu smakowały mi konfitury (nie dżemy) z LIDLa, nie pamiętam nazwy, ale marka własna tej sieci. Coś koło 5-6 zł za słoiczek. Nie jestem pewien składu, pamiętam tylko wrażenie :D

 

Smakuje mi też dżem wiśniowy z Kauflanda (sour cherries), ale jest piekielnie słodki, i na pewno z 50% tego to cukier. No ale tu w grę wchodzi moja miłość do wiśni, gdyby był bardziej kwaśny, to bym go kochał ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Chciałbym wam polecić najlepszy odkamieniacz, jakim mi było dane sprzątać. Chodzi o lidlowski w5. Doczyszcza wszystko lepiej niż reklamowane środki czystości (Cilit, czy odkamieniacz od Domestosa). Czyściłem nim wiele powierzchni, fugi, powierzchnie niklowane, kafelki, a także miedź. Za cene około 5 złotych dostaniecie bezkonkurencyjny produkt, któremu droższe produkty nie dorównują jakością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...