Skocz do zawartości

Muzyka Elektroniczna


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei odświeżyłem sobie po kilku latach Smoke City "Flying Away". Kto nie kojarzy przypomnę - przed laty znana była znakomita reklama jeansów: żeglarz wpadł do wody podczas sztormu i został zbałamucony przez syreny. Kiedy prawie im się poddał, zaczęły się dobierać do jego spodni. Wtedy oprzytomniał i wypłynął na powierzchnię. Podkładem pod tą reklamę był ich słynny numer "Underwater Love". Cała płyta utrzymana jest w podobnym klimacie. Nie jest to czysta elektronika, raczej mix wielu dziwacznych stylów. Niemniej jednak syntezatorki odgrywają tam najważniejszą rolę. Polecam gorąco. Płyta jest bardzo mocno psychodeliczna, w sam raz na wiosnę, bo zawiera w sobie coś z ciepłych klimatów - mi kojarzy się z Lazurowym Wybrzeżem :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

hejo

takie zapytanie mam :D

mam bojowe zadanie "poprowadzić" osiemnastkę kuzynki. podpowiedzcie przy jakich tytułach bawi sie dzisiejsza młodzież? :D Ja tam wole posłuchać np Baciarów zamiast umc umc. Ale na takich imprezach to głownie taka muzyka.

Potrzebuje tytułów typowo do poskakania.

Gdybym miał prowadzić przyjęcie wesele to nie było by problemu :D

Odnośnik do komentarza
A fanom Dash Berlin polecam świetny remix w ich wykonaniu: Cerf, Mitiska & Jaren - You Never Said (Dash Berlin Remix). Ostatnio nie mogę się uwolnić od tej nutki :)

 

Pisałem o tym kawałku półtorej miesiąca temu, wystarczy spojrzeć na poprzednią stronę ;)

Ostatnio urzekły mnie genialne remixy formacji The Blizzard:

 

Mike Foyle - Pandora (The Blizzard Remix)

Envio - For You (The Blizzard Remix)

The Doppler Effect - Beauty Hides In The Deep (The Blizzard Remix)

Odnośnik do komentarza
A fanom Dash Berlin polecam świetny remix w ich wykonaniu: Cerf, Mitiska & Jaren - You Never Said (Dash Berlin Remix). Ostatnio nie mogę się uwolnić od tej nutki :)

 

Pisałem o tym kawałku półtorej miesiąca temu, wystarczy spojrzeć na poprzednią stronę ;)

 

Wiem, ale dopiero dziś udało mi się znaleźć cały remix, a nie wycinek z seta ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Tak jest. ISOS7 to jedna z najlepszych kompilacji wydanych w ostatnim czasie. Tiesto pokazał, że wciąż potrafi tworzyć na najwyższym poziomie. Ponad dwie godziny kapitalnie zmiksowanych kawałków. Polecam wszystkim.
A mnie się jakoś najmniej podoba ze wszystkich ISOSów. Nie wiem czemu, ale jakoś nie przypadła mi do gustu ta kompilacja. Ostatnimi czasy wróciłem do ISOS4 i przynajmniej raz dziennie słucham tej kompilacji.

 

Podoba mi sie również płyta Above & Beyond present OceanLab - Sirens of the sea. Nie jest to moze za bardzo trancowa płyta, ale niesamowicie mi się podoba. Dużo ciekawych, spokojnych kawałków i wspaniałego wokalu Justin. Polecam :)

 

A przez wakacje mi się nudziło i zacząłem sie bawić Virtual DJem. Niestety nie mam wejścia w głośnikach na słuchawki i co najmniej 2 przejścia przez to skopałem. Ale jeśli chce ktoś posłuchać, to niech sobie ściągnie :)

 

http://www.sendspace.pl/file/9RWPL9Pq/

Odnośnik do komentarza

Długo oczekiwana płyta Oceanlab jest rzeczywiście kapitalna. Zdecydowanie jeden z najlepszych albumów tego roku (wyszło jeszcze kilka perełek, jak choćby kompilacja Dj'a Shah'a pod aliasem Sunlounger), niektórych kawałków można by słuchać bez przerwy. Pozostaje teraz czekać na bardziej trance'owe remixy.

 

A tak przy okazji trochę nowości wartych polecenia:

 

Signalrunners Featuring Julie Thompson - These Shoulders (Club Mix) [Anjunabeats]

Arnej - The Ones That Get Away (Original Mix) [Armind]

Gabriel Lukosz - Watch Your Step (Adymus Remix) [Monster Deep]

Sunlounger - Catwalk (Club Mix) [Magic Island Records]

Agnelli & Nelson Pres A & N Project - Sleeping In Airports (Original Mix) [Coldharbour Recordings]

Andy Moor - Fake Awake (Ecomix) [Anjunabeats]

Armin Van Buuren feat Sharon Den Adel - In And Out Of Love (The Blizzard Remix) [Armada]

Lange Feat Sara Howells - Out Of The Sky (Kyau & Albert Remix) [Maelstrom]

Paul Van Dyk & Starkillers & Austin Leeds Featuring Ashley Tomberlin - New York City (Super8 & Tab Remix) [Positiva]

Paul Van Dyk Featuring Ashley Tomberlin - Complicated (Kyau & Albert Remix) [Positiva]

Robert Vadney - Away From You (Original) [Perfecto Digital]

Sander Van Doorn - Apple (Original Mix) [spinnin Records]

Odnośnik do komentarza

Dobrze pamiętam tę noc. Siedziałem zjebany jak pies (z powodu swoich obowiązków nie mogłem wówczas spać) przed telewizorem oglądając Vivę. Leciały same utwory i klipy, które widziałem już dziesiątki razy. Aż tu nagle słyszę coś zupełnie nowego, świeżego, coś co z pewnością słyszę po raz pierwszy w życiu. Przez 3 minuty byłem jak zahipnotyzowany. Oczywiście nie jest to najpiękniejszy utwór w dziejach muzyki, ale w tamtej chwili coś mnie wyraźnie w nim pociągało :] Dlatego tak wbił mi się w pamięć.

 

A to wszystko za sprawą Ramony Rey i utworu Skarb. http://pl.youtube.com/watch?v=5Hq5kJ3B664&NR=1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...