Jump to content
Sign in to follow this  
Meler

Budownictwo mieszkaniowe

Recommended Posts

Jak dla mnie ta kwota jest ok jak na taki metraż. Przerabiałem takie mieszkanie i takie kwoty były normalne, nawet bardziej w stronę 300 zł. Niestety gaz tani jest i tutaj wiele nie oszczędzisz.

Kupował ktoś może kiedyś jakąś matę masującą do pleców?

Kilka lat temu kupiłem matę HoMedics za jakieś 500 zł. Początkowo z niej korzystaliśmy, teraz leży u teściów.

Trochę nie mam miejsca na trzymanie jej w domu, nie mam też odpowiedniego fotela czy krzesła z wysokim oparciem. Matę kupiliśmy dla żony, która narzeka na bóle pleców ale takie maty mają bardziej zastosowanie relaksacyjne niż terapeutyczne.

A odczuwała jakąś poprawę, satysfakcję po używaniu?

Powiedziałbym że chwilową

Często odczuwam bóle mięśniowe, moja narzeczona też, ona przez pracę z dzieciakami i myślałem czy jej tego nie sprezentować. Tylko właśnie też bym musiał jakiś fotel do tego dokupić... Jak kiedyś korzystałem z tego krzesła z masażem za 5zł w centrum handlowym to czułem odprężenie i ulgę. Warto w to się pchać?

Czy moglibyście rzucić linkami do jakichś niezależnych portali branżowych? Chodzi mi o rynek warszawski. Z góry dzięki

To już bym lepiej polował na coś z Lidla albo Biedronki przynajmniej jak się coś zepsuje to bez problemu oddajesz.

Co jakiś czas mają takie małe wkrętarki.

Prawdę powiedziawszy, to do komfortowej pracy hobbystycznej lepiej jest kupić byle jaką wkrętarkę i dobrej jakości bity. U mnie Castorama ma spory wybór i z tego co słyszałem nie robią żadnego problemu z reklamacjami.

Z doświadczenia wiem, że dwie baterie to niezbędny komfort, nie ma nic gorszego jak zacząć pracę i się zorientować, że się bateria rozładowała.

No i zależy co z tą wkrętarką będzie się robić - jak do zwyczajnej stacjonarnej pracy, typu skręcanie mebli, to może być nawet ciężka, jak ją trzeba będzie gdzieś dźwigać (np po dachu), to waga jest bardzo ważna.

3 tygodnie temu kupiłem w Leroy Merlin wiertarko-wkretarke Ryobi. Dałem lekko ponad 300zl ale sprzęt jest po prostu rewelka. Aż żal że mam umeblowane już całe mieszkanie bo aż chce się skręcać i borowac:/;)

• Like 1

Ja podobnie mam raczej drożyznę Boscha bodajże, ale już trzeci rok, działa fantastycznie. Jest lekka, do tego miała dwie baterie i komplet bitów (chyba z trzydziestu).

Mi się stancja powoli rozwala ;)

Mam do wkręcenia zawiasy do drzwi (rozkładane), półki w szafie i drzwiczki do szafki, niewiele i raczej mało wymagające sprawy.

A to zwykłym śrubokrętem nie możesz, jak to ma być dla kilku prostych robót? :-k 

23 minuty temu, Reaper napisał:

A to zwykłym śrubokrętem nie możesz, jak to ma być dla kilku prostych robót? :-k 

Nie.

Tak się pytam, bo nigdy nie miałem wkrętarki ;) 

Akurat bo Tobie, jako jednym z przodowników na forum w wyszukiwaniu wygodnych rozwiązań w życiu, bym się spodziewał najszybciej :D