Skocz do zawartości

Fantasy NBA, sezon 2


Lucas07

  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Playoffs baby!

 

Walka do końca opłaciła się :) Hamowany kontuzjami Lopeza i Manu miałem fatalny początek sezonu, lecz dzięki wielu przemyślanym ruchom na rynku FA udało mi się dodać graczy którzy akurat byli na ustach całej ligi jak Anderson, Pekovic, Ilyasova czy Dragic :) Ostatnie dwa tygodnie zaowocowały rozbiciem bezpośrednich kandydatów do miejsca w post season: Dudka 9-2-0 i Lucasa 10-1-0 (na marginesie Lucas zapowiadał pełen udział w rozgrywkach, a skład ma nie ruszony od dobrego miesiąca czy dwóch :)). Dzięki fatalnej postawie maniany dreamteam w ostatniej kolejce udało mi się wdrapać na #3 :)

 

@Meler

+1 urwa! od początku właśnie tak chciałem grać (tak na marginesie nazywa się to Most Category Wins ;)).

Odnośnik do komentarza

Od początku byłem bardzo zaangażowany no i były tego efekty w postaci dobrych wyników, ale później brak czasu i problemy techniczne ;).

 

Dobrze, że już wcześniej skończyły się sezony w dwóch innych ligach fantasy, w których grałem, bo w obu udało się dojść do finału, niestety oba przegrane :P.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mimo baardzo długich i bolesnych kontuzji kluczowych graczy udało mi się na koniec ligi zająć 3 miejsce, a gdyby nie uraz DH12 może udałoby się powalczyć nawet o finał :) jak na pierwszy sezon fantasy imho genialny wynik i jestem bardzo z siebie zadowolony :) troszkę szkoda, że niektóre osoby dosyć szybko odpuściły rywalizację i stały się chłopcami do bicia, ale cóż.. Gratsy Hawkeye :)

Odnośnik do komentarza

Mój team nie popisał się na koniec sezonu. Mimo, że przeciwko Bostonowi miałem 9 występów więcej i prawie 200 minut więcej, to dość wyraźnie przegrałem zbiórki i punkty.

 

Szkoda półfinału z Hawkeye. Tam przegrałem np. 1 przechwytem czy 9 asystami :P

 

Hawkeye, kolek23 - gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Tylko miesiąc dzieli nas do początku nowego sezonu NBA, więc może czas powoli zbierać chętnych do zabawy w Fantasy :)? Ja oczywiście jestem chętny ;) Mam nadzieje, że uda się znaleźć kilkanaście osób które będą chciały przyłączyć się do gry i będą regularnie zajmowały się swoimi zespołami.

 

Sugeruję zgłoszenia pisać tu, a potem założy się nowy topic i ogarnie sprawy organizacyjne :)

 

Lista:

1. kolek23

Odnośnik do komentarza

Lista:

1. kolek23

2. Hawkeye

3. Lucas

4. brss45

 

Będę grał w to pierwszy raz i jeszcze kiepsko ogarniam fantasy na ESPN, ale przejrzałem pierwszą stronę tematu i mam pytanie odnośnie:

 

2) Skład

PG - SG - G - SF - PF - F - 2xC - 2xUTL - 3xBench

 

Jak wygląda punktacja związana z pozycjami? Kto punktuje?

UTL- od czego skrót? Czy zawodników wystawionych jako UTL (rozumiem, że nie są ważne w tym przypadku pozycje) liczy się w inny sposób?

3xBench- ważni są? Czy można tam scruby dać? Liczą się ich punkty? Czy nie i wchodza do akcji jak tylko ich wystawię na jednej pozycji we właściwej rozpisce(PG - SG - G - SF - PF - F - 2xC - 2xUTL)?

 

Popatrzę na to ESPN, ale początki mogą być trudne...

Odnośnik do komentarza

Bench są ważni, szczególnie przy kontuzjach, ale codziennie możesz zmieniać skład, więc lepiej mieć więcej ogarniających zawodników, nie warto dawać tam scrubów.

 

UTL liczą się normalnie, tak jak każdy zawodnik, ale za UTL możesz wsadzić sobie kogo tylko chcesz, możesz dać tam dwóch guardów, dwóch centrów czy co tam sobie jeszcze wymyślisz.

Odnośnik do komentarza

@brss45

Lucas odpowiedział już na pytania, to dodam tylko, że warto poczytać sobie wsio co jest o Fantasy na ESPN. Do tego pomocne są wpisy na zawszepopierwsze odnośnie fantasyNBA. Ja grałem pierwszy raz właśnie po lekturze powyższych tekstów i udało mi się zająć trzecie miejsce :) Najważniejsze jest regularne wstawianie aktywnych (grających tego dnia mecz) zawodników do składu kosztem tych, którzy odpoczywają :) Na pewno dasz sobie radę :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie tutaj mam największy znak zapytania. Kumam już na jakiej zasadzie są przyznawane punkty etc., ale nadal staram się zrozumieć jak wystawiać zawodników, jak to wygląda w punktacji kolejki (rzadko kiedy się zdarza, że wszyscy zawodnicy, których mam w druzynie grali mecz tego samego dnia). Jak będę miał jakieś pytania to się odezwę ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...