Skocz do zawartości

Fantasy NBA, sezon 2


Lucas07

  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety 4-7 w plecy. Zabrakło lepszej formy LBJa i przynajmniej jeszcze jednego meczu Heat i C's oraz Nasha. To powinno wystarczyć na dorzucenie 48 minut i 8 zbiórek. Swoje zrobiła tez nieostrożna wymiana Horforda gdy właśnie mój przeciwnik zgarnął Amira, którego chciałem dołączyć do składu.

 

Tak czy inaczej pożegnałem się z Asikiem, bo forma Noah zaczyna rosnąć, a Thibo zawsze lubił wymęczyć podstawowych. Hickson gra jednak o kilka minut dłużej i średnio robi lepsze cyferki.

 

W miejsce Ridnoura przyjdzie Conley, który zdobywa podobną ilość punktów, ale za to lepiej asystuje, a i przechwyty zdarzają mu się częściej.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wygrać 7-4 głównie dlatego, że u rywala nie grał Wade oraz, że nie korzystał z ławki i w efekcie grało u niego tylko 9 zawodników, którzy rozegrali raptem 35 spotkań przy 47 meczach moich graczy.

 

Na pewno cieszy przechwycenie Conleya, który w minionym tygodniu był lepszy od Nasha, a na dodatek jest maszynką do przechwytów. Martwi obniżka formy Jeffersona, słabo też Hickson i Miller, ale dam im jeszcze szansę.

Odnośnik do komentarza

Tja na Conleya nie tylko Ty miałeś ochotę :P

 

Nie mogę się doczekać na powrót Lopeza i Gino. Wtedy zacznie się pościg za czołówką :) 4-6-1 to niezły wynik, biorąc pod uwagę, że oprócz permanentnie kontuzjowanej dwójki parę spotkań opuścił jeszcze Rondo, a Calderon bez Bargnaniego w rotacji Raptors ma dużo słabsze statystyki.

Odnośnik do komentarza

Hickson, który ostatnio grał tragicznie robi papa, w jego miejsce Tiago Splitter, który w ostatnich 5 spotkaniach zawsze miał przynajmniej 10 pkt i 6 asyst. A za Fernandeza, który zmaga się z drobną kontuzją przyjdzie Deng. Co prawda na razie jest kontuzjowany, ale zapowiada, że wróci na mecz z Miami. Jak się uda i będzie grał przyzwoicie to zostanie.

Odnośnik do komentarza

Wygrana 7-4 z Kielce 69ers i awans na czwartą pozycję. Na pewno pomogły mi w tym kontuzję Boguta i Beasleya. Z drugiej strony mój plan przejmowania kontuzjowanych zawodnik, póki co nie działa. Baron zamiast mieć DTD znowu jest bardziej WTW ;], a Dengowi też się nie śpieszy z powrotem, ale cóż. I tak na ich pozycjach nie miałem nikogo wybitnego, więc straty nie są wielkie, a potencjalny zysk może być duży.

Odnośnik do komentarza

8-3! Na mega farcie, bo wyniki w poszczególnych kategoriach na tyle słabe, że przegrałbym ten tydzień z 10 zespołami, ale akurat rywalizowałem z 11 :D Nie mogę się już doczekać powrotu Manu i Lopeza, może wtedy w końcu będę mógł rywalizować z najsilniejszymi teamami.. Wynik z tego tygodnia imponuje zwłaszcza, gdy dodam, że część grałem jeszcze bez Rondo, Hendersona i Batuma :) Mam nadzieję, że będzie to punkt zwrotny sezonu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

9-2 w meczu z Melerem i powoli zbliżam się do górnej połówki tabeli :) Doczekałem się też dwóch wielce oczekiwanych powrotów, ale Manu znowu wypadł (około 2 tygodni) a Brook jest wolno wprowadzany do rotacji. Dobre wyniki zawdzięczam głównie bardzo dobrym zmianom w składzie. Pekovic, Ilyasova grali życiowe tygodnie ostatnio i bardzo mi pomogli :) Jedziemy dalej :) Nadal liczę na PO! ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Koniec naszego RS - zabraknie mi chyba z moich obliczeń bardzo niewiele żeby załapać się do głównego PO - za późno zdecydowałem o pozbyciu się RayRaya, błędem było też wybranie Amar'e :) No ale i tak fajnie powalczyłem. Postuluję żeby za rok grać tak samo - na ecw, ale żeby mecze kończyły się wynikiem 9-2-0, ale do tabeli trafiało W jak w NBA. Wtedy miałbym bilans 8-5-1, co wygląda nieco lepiej niż ten, którym zakończę sezon :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...