Skocz do zawartości

Fantasy NBA, sezon 2


Lucas07

  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Dudek

oby te zmiany nie wyszły Ci na dobre :keke: ;)

 

Tzn mogą, ale dopiero w kolejnym tygodniu, do 8 stycznia wszyscy mają grać padakę!!! :P

 

Edyta:

Może niech ktoś ogarnięty doda pełną listę nazw teamów i nicków na CMF, bo nie do końca się orientuję do kogo pisać z propozycją tradea. :)

Odnośnik do komentarza

Eh pierwsze doniesienia mówiły o złamanej kości palca Manu Gino, ale oczywiście musiało to być coś groźniejszego. Złamana kość śródręcza i 6-8 tygodni pauzy :/

 

Dudek bardzo dobrze przebudowałeś sobie skład, ciężko będzie mi urwać cokolwiek, oprócz kilku kluczowych dla mnie kategorii. Zwłaszcza, że nadal czekam na powrót Brooka Lopeza (jeszcze 5 tygodni tylko :D), oraz Manu :) Oj ciężki sezon się zapowiada :)

Odnośnik do komentarza

Chicago Heathejter znakomicie rozpoczęło ten sezon, jestem zadowolony z postawy moich zawodników, którzy dosyć pewnie ograli Bytom Amateurs. W trzeciej kolejce spotkanie z Boston kolekCeltics i liczę na kolejne zwycięstwo z jednym ze słabszych zespołów CMF Fantasy League. Będzie to pojedynek dwóch osłabionych zespołów, Heathejter muszą radzić sobie bez Zacha Randolpha, a kolekCeltics bez Brooka Lopeza oraz Manu Ginobiliego.

Odnośnik do komentarza

Kolejne wymiany.

 

Jerebko ostatnio mocno cieniuje, więc w jego miejsce D.J. White. Co prawda chciałem tam wstawić Morrisa, ale ktoś mnie mocno przelicytował :P

 

Oprócz tego team opuści także Blake, który ostatnio mocno cierpi przez popisy strzeleckie Kobasa. W jego miejsce przyjdzie Luke Ridnour, który nie dość, że jest od Blake'a lepszy niemal w każdym elemencie (wyjątkiem asysty i straty, ale tutaj różnica jest minimalna), to jeszcze ma tendencję zwyżkową, a przy problemach z kostką Barei powienien dostać więcej minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...