Skocz do zawartości

Reprezentacja


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

To mo?e ja rozpoczn? :keke:

 

Hmm ciekawa sprawa dotyczy reprezentacji Kanady i USA które mimo z?o?enia podania(na pocz?tku gry) nie odpowiadaj? w ogóle, kim by nie gra? i co by nie zrobi? ca?y czas mam to samo(wersja 7.0.2), Wy te? tak macie??

 

Tak ogólnie to za ?atwo dosta? posad? w reprezentacji i mimo wszystko to troszeczk? psuje rado?? z korzystania z tego elementu gry, brakuje te? zgrupowa? reprezentacji, wi?kszej interakcji z zawodnikami, przyda?a by si? te? mo?liwo?? ustawienia treningu dla naszej reprezentacji bo tak nie widz? sensu zatrudniania trenerów w sztabie reprezentacji , to samo tyczy si? pozosta?ych cz?onków sztabu :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
To mo?e ja rozpoczn? :keke:

 

Hmm ciekawa sprawa dotyczy reprezentacji Kanady i USA które mimo z?o?enia podania(na pocz?tku gry) nie odpowiadaj? w ogóle, kim by nie gra? i co by nie zrobi? ca?y czas mam to samo(wersja 7.0.2), Wy te? tak macie??

 

 

Mam dok?adnie to samo: prowadz? dwa kluby na raz i obaj moi managerowie z?o?yli aplikacj? na nieobsadzone stanowisko selekcjonera Chile. Na odpowied? czekam ponad rok :) i chyba si? nie doczekam. A Chile wygrywa kolejne mecze w eliminacjach do M?, mimo braku trenera :doh!:

Odnośnik do komentarza

Hmm ciekawa sprawa dotyczy reprezentacji Kanady i USA które mimo z?o?enia podania(na pocz?tku gry) nie odpowiadaj? w ogóle, kim by nie gra? i co by nie zrobi? ca?y czas mam to samo(wersja 7.0.2), Wy te? tak macie??

 

Tak :D Paragwaj odpowiedzia? po ...UWAGA ...pi?ciu latach !!!! niesamowite,co :P ?W tym czasie prowadzi?em ju? dwie repry ...no to chyba bug :) trzeba dopisa? do listy

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ja prowadzę reprezentację Nigerii,którą objołem po zdobyciu przez nią MŚ w 2010r w RPA. Przede mną trudne zadanie,żeby nie zawieść narodu.Narazie wygrane 2 sparingi i przygotowuje się do Pucharu Konfederacji.Cały czas poszukuje graczy do reprezentacji.Przed jednym z meczy towarzyskich prasa najpierw napisała,że nie powołuje nowych graczy(młodzi gracze) a później czepiają sie,że nie powołałem Okoronkowo.Nie mam aktywnej ligi nigeryskiej i jest mi bardzo ciężko, w u-23 dwóch graczy,w u-21 jeden a w u-19 zero.Nie mam kim grać jeszcze kontuzje i wysłałem moich scautów z Atletico,żeby szukali tylko graczy z Nigeri po europie i afryce zachodniej.Może przyniesie efekt i trafi się jakiś dobry młodziak.Narazie gram kim mam ale zabardzo nie widzę przyszłości w tej reprezentacji.Moimi asystentami jest Steve McClaren a trenerem Frank Rost. Może znacie jakiś graczy,którzy mogliby wzmocnić moją drużyne narodową...

Odnośnik do komentarza
Prowadzenie reprezentacji w FM 2007 i starszych jest zbyt ubogie. Nie ma zgrupowa?, treningów, wybryków pi?karzy itp. To powinno si? znale?? w FM 2008.

 

U mnie właśnie zaczynając prowadzić reprezentację Polski miał miejsce pewien incydent. Otóż gdy powoływałem Kosowskiego ten... odrzucił powołanie. Następnie media zadały mi pytanie dotyczące jego dalszej gry w reprezentacji. Zapowiedziałem, że dopóki ja jestem selekcjonerem on w reprezentacji nie zagra. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem w FM'ie.

Odnośnik do komentarza

U mnie Bosackiego powolalem za kontuzjowanego i nie przyjol mial 33 lata , ja w mediach powiedzialem , ze go nie powolal nigdy i zakonczyl kariere w reprze , tlumaczac , ze nie chce miec ze mna nic wspolnego ^_^

 

Czy to prawda , ze z repry nigdy mnie nie wyrzucom??

Odnośnik do komentarza
U mnie właśnie zaczynając prowadzić reprezentację Polski miał miejsce pewien incydent. Otóż gdy powoływałem Kosowskiego ten... odrzucił powołanie.

 

Pewno go chciałeś awaryjnie powołać za kogoś :>

Dokładnie, miałem to samo z Cywką chyba.

Czy to prawda , ze z repry nigdy mnie nie wyrzucom??

Nie no, kiedyś cię chyba wyrzucom, albo nie wyrzucom?

 

Ogólnie prowadzenie reprezentacji w FM nie daje wcale tak dużej satysfakcji. Bardzo mało możliwości sparingpartnerów i dat. Żadnych zgrupowań, nic. Mogliby to w FM 2008 poprawić.

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko odnośnie reprezentacji Czarnogóry. Zacząłem grać nimi ale jak wiadomo nie są oni jeszcze uwzględnieni w eliminacjach do ME 2008. Czy w kolejnych eliminacjach będą już losowani bo jeżeli nie to granie nimi mija się z celem. A to bardzo ciekawa drużyna. Mają sporo dobrych zawodników. Szkoda by było...

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko odnośnie reprezentacji Czarnogóry. Zacząłem grać nimi ale jak wiadomo nie są oni jeszcze uwzględnieni w eliminacjach do ME 2008. Czy w kolejnych eliminacjach będą już losowani bo jeżeli nie to granie nimi mija się z celem. A to bardzo ciekawa drużyna. Mają sporo dobrych zawodników. Szkoda by było...

 

U mnie zaczęli grać od el. MŚ 2010

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jeśli gram Reprezentacją Polski, ale mam ustawioną ligę Polską jako Tylko podgląd, to bedzie się pojawiało więcej polskich newgenów?

 

 

Raczej tak,skoro masz podgląd na ligę to będą sie pojawiać nowi zawodnicy.Ja gram w lidze szweckiej, ale prowadzę rep.Szkocji z podglądem właśnie na ta ligę,i pojawia mi sie duzo nevgenów,ale głównie z lig innych niż Szkocka (oczywiście nie mówię tu o lidze Angielskiej),np. w lidze Niemieckiej,Francuskiej a nawet Włoskiej i Hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Jedną z najważniejszych rzeczy, które zostały przedstawione jako nowości FM 2008, to ulepszenie rozgrywek międzynarodowych na poziomie reprezentacyjnym. Cóż takiego możemy wywnioskować choćby ze screenów?

 

Na wstępie warto zwrócić uwagę na podział morale na klubowe i reprezentacyjne. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, bo przecież zawodnik może mieć problemy w klubowej szatni, ale w kadrze czuć się znakomicie. Problemy takie odbijają się właśnie na morale zawodnika, a następnie na poziom jego gry. Oprócz morale znajdą się także opisy charakteru i problemów związanych z reprezentacją. W końcu zawodnik będzie mógł marudzić, że jest pomijany przez selekcjonera, że jest tylko vice-kapitanem, że wreszcie trener dał mu szansę itp. Poważną rolę także będzie pełnił asystent. Także będziemy mieli do dyspozycji raporty dotyczące składu, kogo nam brakuje i jaką pozycję powinniśmy wzmocnić.

 

To co od razu rzuci się w oczy to powiększenie kadr młodzieżowych do... ilości takiej, jaka będzie uznana za przydatną. Na pewno będą reprezentacje U-16, U-17, U-18, U-19, U-20 i U-21, a w nich młodzież, która dzięki meczom na arenie międzynarodowej nabierze więcej doświadczenia w starciu z kolegami zza granicy. Jeśli mowa o reprezentacjach, to warto wspomnieć o zawodnikach wielonarodowościowych. Piłkarze nie mający obywatelstwa jednego kraju w zakładce Osobiste będzie miał wpis o ilości dni pozostałych do uzyskania drugiego obywatelstwa, co znacznie ułatwi pracę osobom będących fanami tworzenia z kadry narodowej zlepku piłkarzy z różnych krajów.

 

Także ważną zmianą będą rozmowy z mediami na temat najważniejszych meczów, pytania o odsunięcie od kadry zawodników, presji związanej z nadchodzącym spotkaniem, ostatniego wyniku i tym podobnych. Zawodnicy także będą odczuwać więcej emocji - będą się sprężać na mecz z rywalem, będą marudzić o swoich problemach i cieszyć się z występów. Jednym słowem nareszcie rozgrywka reprezentacją nabierze trochę innej formy. Tej oczekiwanej, bardziej rzeczywistej formy.

by Rem-8

 

Wygląda naprawdę fajnie. Szczególnie obywatelstwa i powiększona liczba kadr reprezentacji. Czekam na FMa z niecierpliwością, aby zacząć rozgrywkę Legią i reprezentacji Polski.. :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...