Skocz do zawartości

Zgłoszeni na moderatorów CMF


Rekomendowane odpowiedzi

Tak spojrzałem teraz na ten dział i się uśmiałem :) Skąd właściwie opinia o mojej emeryturze? :lol: Odchodziłem z MT z powodów znanych tamtemu MT o których nie chcę tu pisać, ale nigdy bodaj nie wspominałem o funduszu emerytalnym :lol: Nie zastanawiałem się nigdy czy chciałbym powrotu i szczerze mówiąc: nie wiem teraz czy bym go chciał czy nie chciał (generalnie to nie wiem, czy teraz jestem potrzebny jako człowiek udzielający się jedynie w Różnych, Piłce Nożnej oraz okazjonalnie w HP i Karierach; przyjmowany byłem jako user mający gasić pożary w MT a teraz podobno już takich tam nie ma :) ). Z proponowanych kandydatur jako moda widziałbym Gejba (nie chce mi się pisać oczywistości o tym, dlaczego), poza tym dałbym szansę Melerowi (mam wrażenie, ze łączy on w jakiś sposób zdroworozsądkowość z pryncypialnością) i może jednak Johnissowi (merytorycznie przygotowany jest dobrze, błyskotliwość nie jest jakąś chorobą dyskwalifikującą kandydata a konstytucyjny rozdział Maryni od Reszty nie powinien sprawić mu problemu - gość jest dorosły).

Odnośnik do komentarza

Myślę, że MT zna moją opinię na temat mojej kandydatury. Od siebie dodam jedynie, że argumenty o nie graniu w FMa (jakkolwiek absurdalne) mnie nie dotyczą. Podobnie jak nieudzielanie się w tematach okołoFMowych (równie absurdalny argument) - Mod chyba nie jest od udzielania się jako takiego - to raz, a dwa - to że ktoś nie pisze niczego, nie znaczy że działów owych nie przegląda i nie jest na czasie.

 

Tyle wstępu, ad rem.

 

Skoro Feanor nie jest, jak wcześniej sądzono, emerytowanym oficerem, a jedynie został przeniesiony do rezerwy to wnoszę, żeby MT olało wszelkich innych kandydatów i za wszelką cenę spróbowało go przekonać do powrotu w swoje szeregi. Argumentacja chyba jest zbędna, a władcy którzy nie chcieli korzystać z usług najlepszego generała i odnieśli sukces są rzadkością.

Odnośnik do komentarza

Zaznaczam od razu, że kandydatura Johnissa ma 0,001% szans na przejście.

 

Skoro jedni mają większe, a inni mniejsze, czy jak w tym przypadku iluzoryczne szanse, to pozwolę sobie spytać... po kiego wała jest ten temat?

 

Ten temat jest po to aby poznać opinię użytkowników o konkretnych kandydatach. To, że ktoś ma 0,001% szans wcale nie oznacza, że jest spisany na straty. Twierdzenie, że mnie nie można przekonać jest niesprawiedliwe.

 

Teraz coś od siebie, bo być może nie do końca sprecyzowałem o co chodzi. W przypadku osób, które już były w MT w grę wchodzi ich ewentualny powrót. Mowa tu o Gabe i Feanorze. Co co pozostałych osób w grę wchodzi w tym momencie nominacja na moderatora z perspektywą "awansu" do grona MT jeżeli ta osoba w wyznaczonym okresie próbnym się sprawdzi jako zwykły moderator. Nie chcę nikogo rzucać na głębokie wody, chcę aby panowie zapoznali się z narzędziami moderacyjnymi, metodami działania MT, a dopiero potem zostali włączeni do grona ModTeamu.

 

Inna sprawa jest z Dudkiem i Seju. Oni już teraz mają szansę dołączyć do MT, ale temat tych dwóch osób na razie niech nie będzie poruszany, wszystko w swoim czasie.

 

Jeżeli chodzi o mój prywatny ranking to najbardziej zależałoby mi żeby do MT wrócił Feanor, nie muszę tego chyba argumentować.

 

Z pozostałych osób nie miałbym nic przeciwko Gabe, ale ten nie zamierza do MT wracać i staram się szanować jego zdanie.

 

Moderatorami z chęcią widziałbym Szczurka, Melera, meyde i Mitnika. Magic i pawoj jak widać nie mają zbytniego poparcia, z kolei Johniss jest źle postrzegany przez sporą rzeszę użytkowników. O ile osobiście nawet go lubię, tak całkowicie nie pasowałby mi jako moderator na tym forum.

 

Warunek zaistnienia jako moderator jest jeden - aktywność. Osobiście mam powyżej uszu ludzi, którzy dużo krzyczą na forum, a kiedy spojrzy się na ich aktywność to na próżno szukać czegokolwiek w logach.

 

 

Z MT zrezygnował citko, ze względu na brak bardzo ograniczony dostęp do Internetu.

Odnośnik do komentarza
Obawiam się że Vend i Fenomen jako moderatorzy są postrzegani tak tragnicznie, że nawet nominacja Cecota byłaby dla sporej ilości uzytkowników ulgą.

To, że dwie osoby są w MT i są postrzegani źle przez niektórych (ja ich oceniam pozytywnie), ale sprawiają dobre wrażenie w dyskusjach na forum, nie oznacza, że trzeba wciągnąć jeszcze jedną osobę, tym razem źle postrzeganą już jako użytkownik, to co by było, gdyby dostała większą władzę.

MT ma chyba mieć coraz wyższą jakość, a nie pogarszać ją nowymi nominacjami, bo już ktoś w nim komuś nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Ankiety będą, ale jeszcze nie teraz. Ja oczekuję jakiejś dyskusji, argumentów. Na razie mam wylew żali i zero pomysłów z Waszej strony. Znowu liczycie, że rozwiążę dla Was problem, który sami sobie stworzyliście. Chcecie czegoś, to udowodnijcie, że jesteście na to przygotowani i że jesteście przygotowani ponieść konsekwencje swoich ewentualnych złych wyborów. Jeżeli o mnie chodzi to moderatorami mogą zostać wszyscy nominowani. Tylko czy o to właśnie Wam chodziło? O nowe nicki na liście moderatorów?

Odnośnik do komentarza

Icon, piszesz jakby ranga moda była jakimś niesamowitym wyzwaniem i odpowiedzialnością. Ja mogę tylko zapowiedzieć, że chcę być elastyczny w swoich działaniach, innymi słowy za mojej moderatorki nie będzie przyznawanych warnów kompletnie z dupska. To tylko forum internetowe. Chętnie jednak oddam ten "przywilej" komuś, kto uznaje te status za życiowy cel.

Odnośnik do komentarza

To, że ktoś ma 0,001% szans wcale nie oznacza, że jest spisany na straty.

 

Tu nie chodzi o spisanie na straty, a zakładanie z góry jakie ktoś ma szanse na wybór. I niech się pokaże ta rzekomo spora grupa użytkowników, która Johnissa źle postrzega, bo jakoś ich nie widzę.

 

ja uważam, że Johniss nie nadaje się na moderatora. Nie mam nic do niego, uważam że jest inteligenty i zazwyczaj kompetenty, ale moderatorem nie powinien być ktoś z takimi ciągotami do trollowania i wdawania się w kłótnie .

Odnośnik do komentarza
ja uważam, że Johniss nie nadaje się na moderatora.

+1

Uważam, że ktoś, kto swoim wypowiedziom nadaje taki ton, kto ma takie ciągoty do trollowania i w dyskusji szuka okazji do "podcięcia" adwersarza, bardzo źle rokuje na moderatora, który ma duże uprawnienia.

Wypowiedziały się dwie osoby, ciekawe, ile z tym zgadza się w milczeniu. Moderator nie powinien być wybierany w takiej atmosferze.

 

 

Czy Johniss trolluje gdzieś poza Marynią?
Od lat kilku nie mam dostępu do Maryni, wydaje mi się, że gdy został mi on odebrany, to Johnissa jeszcze na forum nie było, a tak go oceniam.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...