Skocz do zawartości

Zgłoszeni na moderatorów CMF


Rekomendowane odpowiedzi

Johniss na forum był jak jeszcze na kupę mówiłeś amu krzywy.gif

To w takim razie w tamtych czasach nie trollował na taką skalę, jak od kilku lat.

Przemyśl, czy chciałbyś, by przy kolejnej okazji do MT dołączył ktoś, komu sprzeciwia się duża grupa użytkowników, ale którego tym razem nie darzysz sympatią.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najmocniejszym merytorycznie kandydatem (poza Gabem i Feanorem) jest Szczurek. Kiedyś mój numer jeden do odstrzelenia z CMF, użytkownik, który mnie najbardziej irytował, ciągle rozrabiał na CMF, były z nim same problemy. Jednak z biegiem czasu Szczurek stawał się coraz dojrzalszym merytorycznie uczestnikiem dyskusji, porzucił prostackie nawyki i moje podejście do niego zmieniło się o 180 stopni. Nie trolluje w Maryni i nie trolluje na forum. Różnica między nim a Johnissem jest taka właśnie, że stał się gościem, z którym można dyskutować zarówno w Maryni, jak i poza nią. Dlatego wolałbym abyście się bardziej skupili nad osobą Szczurka, który dla mnie jest nie tylko kandydatem na moda, ale nawet w przyszłości na członka MT. Johniss się nie zmieni, znamy go od początków sceny i przez całe lata jest taki sam.

 

Ktoś może powiedzieć, że boję się kontrowersyjnych kandydatur. Po prostu chcę aby w MT byli ludzie, którzy mają powszechny szacunek, a nie tacy, którzy mają tak samo wielkie grono wielbicieli co hejterów. Nie chcę już więcej popełniać błędów przeszłości.

 

Gacek mądrze pisze od samego początku i jako jedyny daje konkretne argumenty.

 

Osobiście wymieniłbym wiele osób w MT, ale z pewnych względów nie mogę o tym pisać. Wręcz na siłę włączyłem do MT Pereza i Henkela i twierdzę, że to były świetne decyzje. Podobnie jestem przekonany, że Szczurek z meyde również byliby dobrymi opcjami. Meler to trochę inny typ użytkownika, ale co do niego nie mam żadnych obiekcji. Sprawdzona marka, choć obawiam się o jego zaangażowanie. Nie obawiam się z kolei o zaangażowanie Mitnika - tyle, że w jego przypadku jest podobny problem co u Johnissa - ma swoje grono hejterów.

Odnośnik do komentarza

Wypowiedziały się dwie osoby, ciekawe, ile z tym zgadza się w milczeniu.

 

Zaiste, ciekawe ile osób ma w dupie całe te wybory moderatorów :)

 

Widzę, że Icon faktycznie już prędzej zdecydowałby się władować do MT Jaha niż mnie :) Szczerze mówiąc, odpowiada mi to. Strach o nowy porządek coraz bardziej utwierdza mnie w zdaniu, że niektórzy są zabetonowani u koryta na stałe. Podtrzymuję też opinię, że MT jest zbliżony do struktur PZPN. Rączka rączkę myje. Głosujcie więc na status quo, a Icon znowu będzie rwał szaty w stylu "jak to? przecież sami sobie tych modów wybraliście!". Pozorne zmiany, psia mać :)

Odnośnik do komentarza

Popieram kandydaturę Johnissa. Chociaż w Marynii jest trolem(i czasem chamem) jakich mało, i sam za nim nie przepadam, to myślę, że dzięki długoletniemu stażu na forum byłby dobrym moderatorem. Dzięki temu przy przyznawaniu warnów i banów, zawsze byłoby spojrzenie z drugiej strony barykady. Byle by nie dostał zbyt dużo władzy, bo to się może źle skończyć (vide kiedyś FMZ).

Dobrym moderatorem byłby też Meler. Te same argumenty - staż na forum, umiejętność spojrzenia na sprawę ze strony użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Widzę, że Icon faktycznie już prędzej zdecydowałby się władować do MT Jaha niż mnie :) Szczerze mówiąc, odpowiada mi to. Strach o nowy porządek coraz bardziej utwierdza mnie w zdaniu, że niektórzy są zabetonowani u koryta na stałe. Podtrzymuję też opinię, że MT jest zbliżony do struktur PZPN. Rączka rączkę myje. Głosujcie więc na status quo, a Icon znowu będzie rwał szaty w stylu "jak to? przecież sami sobie tych modów wybraliście!". Pozorne zmiany, psia mać :)

 

Brzmi to trochę jak głos rozpaczy. Robisz z siebie Palikota - deklarujesz, że nie będziesz wystawiał warnów z dupy, obiecujesz wielkie rzeczy, kreujesz się na zbawiciela. Tylko, że tu nie ma czego zbawiać, bo forum nie wymaga zbawienia. Masz despotyczne podejście, obawiam się, że nie jesteś się w stanie podporządkować opinii większości i nie uszanowałbyś decyzji podjętych w demokratycznym głosowaniu. Kreowanie siebie na jedynego słusznego śmierdzi na kilometr pychą. I takimi postami właśnie udowadniasz, że nie nadajesz się na moderatora, bo nikt Cię nie skreślił, a Ty już próbujesz robić z siebie ofiarę systemu.

Odnośnik do komentarza

Johniss jest na forum niemal od początku, ja pamiętam go właściwie "od zawsze" (ciągle pamiętam, jak wsadziłem go do antycznej "CM Noweli" jako Johna Assa, największego wymiatacza nota bene tej historii ;) ). Jak już wspomniałem: dałbym mu szansę. Jest jednym z ostatnich przedstawicieli "starej gwardii", zna więc kontekst cmf jak mało kto. Gdyby podejmował złe decyzje - zawsze można mu podziękować.

Odnośnik do komentarza

Od siebie mogę napisać jedynie tyle, że

 

1) schlebia mi fakt, że plankton i trolle mnie nie widzą jako moda, widzi mnie za to Feanor i Icon

2) jeżeli ktoś mnie ocenia po tym, że woła się mnie żebym napisał wiadomo co, jak pojawi się nowy w Maryni, to tym bardziej chciałbym zmienić swoje postrzeganie na CMF

3) pierwszy zrezygnuję, jeżeli pojawią się uzasadnione oskarżenia o brak zaangażowania

Odnośnik do komentarza
Widzę, że Icon faktycznie już prędzej zdecydowałby się władować do MT Jaha niż mnie :) Szczerze mówiąc, odpowiada mi to. Strach o nowy porządek coraz bardziej utwierdza mnie w zdaniu, że niektórzy są zabetonowani u koryta na stałe. Podtrzymuję też opinię, że MT jest zbliżony do struktur PZPN. Rączka rączkę myje. Głosujcie więc na status quo, a Icon znowu będzie rwał szaty w stylu "jak to? przecież sami sobie tych modów wybraliście!". Pozorne zmiany, psia mać :)

 

deklarujesz, że nie będziesz wystawiał warnów z dupy, obiecujesz wielkie rzeczy

 

Gratuluję, piękny strzał w kolano, milordzie. Dobrze, że się przyznałeś, że niewystawianie warnów z dupy są wielkimi (niewykonalnymi przez ten skład, prawda?) rzeczami. O tym właśnie cały czas mówię krytykując wasze akcje.

 

Masz despotyczne podejście, obawiam się, że nie jesteś się w stanie podporządkować opinii większości i nie uszanowałbyś decyzji podjętych w demokratycznym głosowaniu.

 

Ahh, cóż za wierutna bzdura. Co to znaczy, że nie uszanowałbym decyzji użytkowników? Nie planuję hakerskich ataków na forum. Nie mam też zwyczaju się obrażać jak Ty. Ja tylko stawiam sprawę jasno. Nie głosując na mnie, głosujesz na stare.

 

Kreowanie siebie na jedynego słusznego śmierdzi na kilometr pychą.

 

To twoja interpretacja, do której masz prawo. Ja tylko wskazuję różnicę, jakie jest podejście do moderatorki obecnego MT (z nielicznymi wyjątkami), a jakie byłoby moje.

Odnośnik do komentarza
Gratuluję, piękny strzał w kolano, milordzie. Dobrze, że się przyznałeś, że niewystawianie warnów z dupy są wielkimi (niewykonalnymi przez ten skład, prawda?) rzeczami. O tym właśnie cały czas mówię krytykując wasze akcje.

Nigdzie nie stwierdziłem, że to jest niewykonalne. Twierdzę natomiast, że każdy prezentuje takie podejście i twierdzi, że nie wystawiałby warnów "z dupy" a rzeczywistość szybko weryfikuje jego pogląd. Coś, co dla Ciebie nie jest "z dupy" dla mnie może być i na odwrót. Nie obiecuj więc takich rzeczy, bo już teraz Ci gwarantuję, że wyłożysz się na pierwszym zakręcie.

 

Po drugie prezentujesz błędne podejście - czytam tylko "ja", "ja", "ja". Problem bycia moderatorem jest bardziej złożony. Bo tu nie chodzi o Twoje prywatne "ja" tylko o konfrontowanie swojego poglądu z poglądami innych. I nie zawsze to, co Ci się wydaje złotym środkiem jest tak samo widziane przez innych. Pracujemy jako zespół, a nie jako "ja moderator". Z kolei kto się wychyla i podejmuje decyzje bez konsultacji nie może być uznany dobrym moderatorem. Ty w tej chwili zakładasz, że miałbyś nieograniczoną władzę, a tak by po prostu nie było.

 

 

Ahh, cóż za wierutna bzdura. Co to znaczy, że nie uszanowałbym decyzji użytkowników? Nie planuję hakerskich ataków na forum. Nie mam też zwyczaju się obrażać jak Ty. Ja tylko stawiam sprawę jasno. Nie głosując na mnie, głosujesz na stare.

Znaczy mniej więcej tyle, że dla Ciebie liczy się tylko Twoje zdanie. Ze zdaniem innych się nie liczysz. Co zresztą świetnie prezentujesz w tej chwili. I twierdząc, że nie głosując na Ciebie głosuje się na stare umniejszasz możliwości merytoryczne pozostałych kandydatów, którzy według mnie są lepszymi opcjami od Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, ze pawoj mógłby być dobrym modem. W końcu ma na co dzień ma do czynienia z gimami i musi doprowadzać ich do porządku. Pedagog się może przydać. Podobnie meler miałby moje poparcie.

Z całym szacunkiem dla tych osób, ale meyde, szczurek, johniss, kinas (nie zgłoszony) to marynowe trole. Wiadomo, że na forum od daaawna a nawet od początku, ale czy to jest wyznacznik by być modem??

Może najlepszą opcją będzie nadanie 4-5 osobom rangi moderatora na okres próbny, np miesiąc i po tym czasie bedzie rozliczenie z działania i zaangażowania. Może się okazać, że taki szczurek, meyde czy nawet johniss będzie super modem a nie dostał szansy by to udowodnić. Nie ma co skreślać na starcie kogoś do kogo się ma osobisty uraz...

Odnośnik do komentarza

Nazywasz kolektywną pracą m.in. akcję z trzymaniem zbanowanego użytkownika przez prawie tydzień, aż ów ten świetnie współpracujący zespół rozpatrzy jego apelację? :) Proszę Cię, z taką ściemą nie do mnie.

 

Nigdzie nie napisałem, że MT funkcjonuje wzorowo. Gdybym tak uważał nie byłoby tego tematu i nie byłoby możliwości przedyskutowania możliwości włączenia nowych osób do grona moderatorów. Co więcej - czasem mocno wstydzę się i jest mi przykro, że muszę firmować swoim nickiem niektóre działania MT, a jednocześnie jest mi przykro kiedy wrzuca się mnie do worka razem z osobami, które swoimi decyzjami podkopują autorytet MT.

 

Co do przywoływanej sprawy - masz do mnie o coś pretensje? :|

Odnośnik do komentarza

@Qcz:

Meyde i Szczurek to juz dawno nie sa maryniowe trolle. Udzielaja sie w innych tematach, a ich trolling bywa naprawde sporadyczny. Co do Johnissa i Kinasa to musze sie zgodzic, ze to nie jest material na modow - obu brakuje szacunku w oczach userow, ktory dla moderatora jest bardzo wazny. Pawoj moim zdaniem ma troche "bogata" kartoteke, ale w sumie ostatnio nie przypominam sobie jakichs wiekszych "wyjazdow" z jego strony. Co do Melera, to nie widze przeszkod, aby zostal on modem, userzy raczej go lubia i szanuja, a on sam wydaje mi sie dosc odpowiedzialna osoba.

Odnośnik do komentarza

Nazywasz kolektywną pracą m.in. akcję z trzymaniem zbanowanego użytkownika przez prawie tydzień, aż ów ten świetnie współpracujący zespół rozpatrzy jego apelację? :) Proszę Cię, z taką ściemą nie do mnie.

 

Chciałbym tylko zauważyć, że dopiero po tym tygodniu zgłosiłeś się do moda, który ci knebla przyznał (czyli do mnie). Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Niby tylko forum, niby tylko "durny" status moderatora, NIBY nikomu nie zależy ale niektórym gumki w majtasach pękają od spinki ;) Wyznacznikiem bycia modem, przynajmniej w moim skromnym odczuciu, powinna być pracowitość i umiejętność działania w grupie.

Odnośnik do komentarza

Nazywasz kolektywną pracą m.in. akcję z trzymaniem zbanowanego użytkownika przez prawie tydzień, aż ów ten świetnie współpracujący zespół rozpatrzy jego apelację? :) Proszę Cię, z taką ściemą nie do mnie.

 

Chciałbym tylko zauważyć, że dopiero po tym tygodniu zgłosiłeś się do moda, który ci knebla przyznał (czyli do mnie). Pretensje możesz mieć tylko do siebie.

 

Chciałbym zauważyć, że w tej kwestii nie powinieneś się już odzywać :) Doświadczenie mnie nauczyło, że po Tobie spływają wszystkie apelacje, więc skargę wysłałem do Icona, który miał przesłać je na wasze podwórko. To Twoje napęczniałe jak baranie jaja ego nie pozwoliło Ci działać bez przychodzenia denata na klęczkach i w worku pokutnym.

Odnośnik do komentarza

Nazywasz kolektywną pracą m.in. akcję z trzymaniem zbanowanego użytkownika przez prawie tydzień...

 

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Samemu się pogrążasz, nie nadajesz się na moda - nie dorosłeś do tej funkcji... Jeszcze próbujesz przekonać Icona, że wszyscy są przeciwko tobie. Nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania, zresztą kogoś też nie potrafisz uszanować... liczysz się tylko ty i twoja kandydatura, nikt więcej...

 

Ja chętnie w gronie moderatorów widziałbym Melera. Z tego, co zdążyłem zauważyć, jest lubianym i szanowanym userem. Nie trolluje, a poza tym widać, że nadaje się, by być modem. Takie jest moje mało warte zdanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...