Skocz do zawartości

Wasze osiągnięcia z CM 03/04


nalyr9

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jestem u dziewczyny więc nie mam dostępu do cm-a, ale mogę ci powiedzieć, że nasze kluby bardzo lubią zatrudniać byłych piłkarzy na stanowiska menedżerów. Teraz np. Legie przejął Boruc a po innych klubach plątają się byłe polskie gwiazdy (kosowski itp.)

Odnośnik do komentarza

Bełchatów - 0scar Cordoba

Legia - Artur Boruc

Cracovia - Marcin Wasilewski

Lech - Albin Mikulski

Korona - Arkadiusz Radomski

Piast - Stefan Majewski

Podbeskidzie - Dariusz Wdowczyk

Ruch Chorzów - Ludovik Obraniak

Sandecja - Mariusz Lewandoski

Wisła - Łukasz Fabiański

Zagłębie - Maciej Żurawski

Zawisza - Radosław Sobolewski

Śląsk - Kazimierz Sidorczuk

 

Wiec sporo tych polskich emerytowanych gwiazd :)

A na rynku się jeszcze inne kręcą...

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za multiposty, ale mam takie śmieszne ciekawostki, że musze się tym z wami podzielić xd

1 mecz PP... trochę ich zmiażdżyłem =]

http://img823.images...ppgzwislapu.png

A tu LM... Pokonałem Rapid Wiedeń troche z kłopotami (4:2 - dla mnie ; 1-2 - dla rapidu), ale za to 1 raz jestem w fazie grupowej LM :D

Fajną grupe wylosowałem?:

http://img28.imagesh...52/95449880.png

 

Żeby było jeszcze śmieszniej:

http://img824.imageshack.us/img824/2780/zestawienieszanslm.png

 

A Polska prowadzi w grupie w eliminacjach do mistrzostw świata i właśnie pokonała Anglię 3-0, gdzie bramke strzelił mój obrońca (wychowanek), grał na 9 i został graczem meczu :D

Odnośnik do komentarza

Oj nie nie... taktyke mam swoją... Dokładnie mam 2 takie których używam prawie zawsze, ale taka ostatnia to 4-4-2:

http://img12.imageshack.us/img12/2015/taktykagz.png

I poustawiane domyślne taktyki dla każdego zawodnika, oczywiście ze swoimi korektami adekwatnie do umiejętności zawodników...

A w LM powiem wam idzie świetnie:D

Milan rozgromiłem 5-1, od 22min kiedy było 2-0 milan przestawił się na defensywny styl gry i tak już zostało do końca, a właśnie skończyłem mecz z realem 1-1, ale to cudem jakimś bo cisnęli mnie przez cały mecz, ja nie istniałem praktycznie wgl. oprócz bramkarza który wybrany został graczem meczu i miał ocene 10 :D

Odnośnik do komentarza

a no to luzik :D ja wlasnie skonczylem kolejny sezon (5) i rzutem na tasme w ostatniej kolejce zapewnilem sobie majstra 2 raz z rzedu :D co do PP to tylko 2 razy mi sie udalo wygrac a normalnie odpadam w 2 lub 3 rundzie :P w LM idzie srednio raz lepiej raz gorzej jak wyszedlem z grupy w zeszlym sezonie to na wiosne przegralem z Montpellier :D a narazie ostre przygotowania do nowego sezonu i poszukliwania wzmocnien i starania o wiekszy stadion co jest b.trudne jak narazie od 3 lat sie nie moge doprosic rozbudowy :( ogolem jest tak jak wygrywalem PP to w lidze do pucharow sie kwalfikowalem jak wygrywam lige to niestety nie zdobywam dubletu a szkoda :( no coz wracam do wirtualnej rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza

U mnie szał pał :D

Wyszedłem z grupy śmierci xd

http://img194.imageshack.us/img194/5575/awanslmgrpc.png

Tylko 1 porażka z Milanem w rewanżu.

Ciekawostka: z realem w rewanżu strzelił mi młody polak, którego ostatnio kupili =]

Ogólnie zarobiłem za to ogromną kase... reszta polskich drużyn w UEFA poległa w 2rnd.

Mam szanse na po3 koronę :D

TME sobie odpuściłem, bo grają tam rezerwy oraz młodziki z U-18 przed którymi maluje się na prawde świetlana przyszłość:)

Mam 15-letniego bramkarza, który śmiało może grać w 1 drużynie ( to już 2 taki mój wychowanek), świetnego obrońce - 17lat, który w dwóch debiutanckich występach w 1 składzie zaliczył, 2 ósemki i 2 nagrody gracza meczu xd), oraz pomocnika-17lat (który świetnie radzi sobie na skrzydle i ma na prawde bardzo wysokie umiejętności potrzebne do piastowania pozycji Pomocnika/ŚrLew.)

A i tak zajmuje 1 miejsce :D

Odnośnik do komentarza

Kurde wszystko się posypało.. a już było tak pięknie, bo TME wygrałem chyba 4 mecze przed końcem sezonu, więc mogłem się skupić na LM i PP....

A tu w LM z chelsea (1-0 w plecy), (2-2)... już się w rewanżu cieszyłem, że awansuje do finału, bo było w 2meczu 2-2 (miałem przewage bramek na wyjeździe), a tu w 91 mi strzelili i koniec marzeń :/. Później w finale przegrali z dinamem kijów w karnych. A w PP porażka w finale ze Śląskiem dwumecz(5-4).

Plus taki, że zostałem selekcjonerem Kamerunu xd

A tak się prezentują tabele na koniec:

http://img266.imageshack.us/img266/4787/tme2014.png

Wisła i Podbeskidzie spadły, Lech 11... haha :D

Wisłe przejął C.Seedorf, ale od spadku jej nie uratował xd

A tu 1 liga:

http://img856.imageshack.us/img856/3223/pierwszaliga2014.png

Widzew, Polonia nic zaskakującego, a Jarota pięknie wygląda na końcu stawki ;P bez wygranej i 2 remisami w całym sezonie...

Odnośnik do komentarza

Koniec następnego sezonu...porażka na całej linii... W PP odpadłem w 2 meczu :D

W Lidze mistrzów Awans z grupy: (troche dzięki szczęściu, bo tak porozkładały się inne mecze w grupie, że udało mi się awansować, przed ostatnim meczem, z barceloną, miałem już zapewniony awans, a i tak zremisowałem z nimi 2:2 xd )

http://img18.imageshack.us/img18/6704/lmgrpc2014.png

A później odpadłem z Rangersami po wyrównanym 2meczu... 4:4 i w dogrywce strzelili mi bramke w 117 minucie <facepalm>

A w TME Lech sprzątnął mi mistrzostwo w przedostatnim meczu sezonu wyprzedzając mnie o 1 pkt chyba ;P

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich,

 

Odzywam się po dłuższej przerwie. Moją karierę managera rozpocząłem od Polonii Bytom (łatka 1.5), klubu z tradycjami ale z długiem i kosztami utrzymania drużyny drastycznie przekraczającymi zyski. Tu należy się DUŻY PLUS dla Szkodiego za bardzo dobre odwzorowanie rzeczywistości w swojej łatce bo widać że kadra zespołu PB i koszty gry w I Lidze są dla nich po prostu za wysokie i w grze tak jak i w realu są murowanymi kandydatami do spadku.

 

Wracając do gry wprowadzałem swój plan cięcia kosztów, które co sezon zmniejszały się o 500 tyś. Niestety nikogo nie udało mi się sprzedać za sensowne pieniądze ale ten cm już tak ma ;). Z powodu drastycznego obniżana wydatków Polonia Bytom za mojej kadencji zajmowała miejsca blisko strefy barażowej i mogłem być spokojny o grę w I Lidze. Tylko raz walczyłem o utrzymanie z GKS Bełchatów o czym już wcześniej pisałem. W ciagu mojej kariery udało mi się sprowadzić do klubu Dusana Kuciaka, Mariusza Magierę, Milija Perkovica, Csaba Horvatha, Kamila Włodyka, Michała Karwana, Krzysztofa Chrapka i Marcina Włodarczyka i Dariusza Włodarczyka. Wszystko szło w dobrym kierunku aby wyprowadzić klub na prostą aż do sezonu 2007/2008. Po średnim początku i słabych występach Kuciaka i Magiery (oceny podczas meczy oscylowały wokół 4) udzieliłem im ostrzeżenia związanego ze słabą grą. Muszę dodać, że obaj zarabiali najwięcej w zespole. Użyję modnego ostatnio określenia, było to dwa kominy płacowe w związku z tym więcej od nich wymagałem. Po dwóch dniach od tego zdarzenia (20-10-2007) dostałem wiadomość, że prezes klubu Polonia Bytom zwalnia mnie ze stanowiska managera z powodu słabych wyników i problemów z komunikacją z zespołem. Powiedziałem pod nosem k$%^& m$$ ;) Tyle wam poświeciłem czasu a tu takie podziękowanie ;-P

 

Po zwolnieniu dostałem propozycję prowadzenia Miedzi Legnica i bez chwili zastanowienia ją przyjąłem. Posadę objąłem 24-10-2007 kiedy klub zajmował ostanie miejsce w I Lidze z dorobkiem 12 punktów. Muszę być wdzięczny Prezesowi Polonii Bytom za zwolnienie mnie bo dzięki temu objąłem klub z 1,5 mln zł na transfery, bardzo dobra kondycja finansowa i ciekawymi zawodnikami. Po średnim początku sumiennie sumiennie przepracowałem z drużyną okres przygotowawczy co zaowocowało 5 pozycja na koniec sezonu z dorobkiem 56 punktów a "moja była" Polnia Bytom zajęła ostatnie miejsce i spadła z I Ligi co przyjąłem z nieukrywaną satysfakcją ;-)

 

Po takim początku z nową energią rozpoczynam sezon 2008/2009. Zobaczymy co da się wycisnąć z tego zespołu:) za kilka sezonów napiszę co z tego wyszło.

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza

Kolejny sezon zakończony... Z Kamerunu mnie wywalili ponieważ nie wyszedłem z grupy PNA :)

Teraz podjąłem prace na Ukrainie (szkoda, że nie jest zaktualizowana).

Za to w zaufaniu klubu piszą o mnie, że są zachwyceni, że ich drużyne prowadzi tak sławny manager.

Z PP odpadłem w 2rnd. (czyli 1 mecz w pucharze xd) z Elblągiem... no tak jakoś wyszło, ostatnio mam pecha do PP... zaznacze że wygrałem go tylko raz Górnikiem w 2011 roku.

W LM znowu sukces (bo wyjście z grupy to dla mnie duże osiągnięcie). Ale po kolei:

Wygrana z Rapidem Wiedeń (7:3)

Wygrana z Olimpiakosem (3-0)

Losowanie grupy:

Arsenal

Szahtar

Bayern

Nie mam scr. ale wyszedłem na 1 miejscu, po w miare udanym rozkładzie pkt. w grupie.

Później Odpadłem z Porto (5-3) gdzie zdeklasował mnie napastnik Porto - Bruno Moraes, który łącznie w 2meczu strzelił mi 4 bramki xd

Zapisałem się w historii Ligi Mistrzów:

http://img145.imageshack.us/img145/6311/lmhistoria.png

W TME wyprzedziłem Sandecje o 2pkt. i podniosłem 7 raz puchar mistrza :)

Na koncie mam 32mln (15mln na transfery) więc dzięki występom w LM bardzo się wzbogaciłem :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, jest zwycięstwo \o/ \o/ W 1.5 roku dokładnie w dniu 16.05.2009 wywalczyłem z Miedzą Legnica awans do T-ME. Na kolejkę przed końcem zapewniłem sobie mistrzostwo 1 Ligi. Teraz mam chwilę chwały ale już niedługo czekają nas nowe wyzwania. Zespół wymaga wzmocnień przed nowym sezonem a kas na transfery będzie ograniczona. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Zawsze w CM wybierałem topowe drużyny ale jednak gra słabszymi zespołami daje większą frajdę z grania :)

 

Z ciekawostek to Xavi(ten z FCB ;) ) prowadzi Jagiellonie, która gra w 1 lidze. Na początku szło mu bardzo dobrze ale z czasem Jaga zaczęła grać coraz gorzej i jego kadencja może być w każdej chwili skrócona. Kryzys w Hiszpanii dotkną Real Madryt nad którym przejął kontrolę zarząd komisaryczny.

 

W T-ME od trzech sezonów niepodzielnie rządzi Górnik Zabrze prowadzony prze znanego nam Pepa Guardiole

Odnośnik do komentarza

 

W T-ME od trzech sezonów niepodzielnie rządzi Górnik Zabrze prowadzony prze znanego nam Pepa Guardiole

 

U mnie nie pojawił się nigdzie pep, a mam już rok 2016 :D

Za to u mnie Ostatnio Fabiański ma sukcesy z Lechem i Reprezentacją Polski :)

Nawet Robert Lewandowski w tym sezonie pojawił się na zapleczu TME jako szkoleniowiec...

Odnośnik do komentarza

Ja gram na starej bazie danych Błękitnymi ale chętnie podzielę się moim największym sukcesem w dotychczasowej karierze Błękitnymi. Otóż zakończyłem właśnie sezon 2020/2021. Obroniłem PU, przy okazji rewanżując się Everton'owi za porażkę z finału PU z przed 4 lat, dodatkowo obroniłem Puchar Polski i zdobyłem po raz 3 MP :) Ale mam jeszcze jedną ciekawostkę. W sierpniu czeka na mnie Superpuchar Europy a rywalem będzie uwaga....... Zagłębie Lubin które pokonało Inter w finale CL :)

Odnośnik do komentarza

@Boixos Nois

 

Widocznie kryzys w Hiszpanii się skończył i już nie szukają pracy w Polsce ;) U mnie np. Fabiański gra w Legii a Lewandowski w Barcelonie i narazie nie myślą o zakończeniu kariery

 

@mike2008186

 

Widzę, że masz cierpliwość do Błękitnych. A jakie jeszcze zespoły grają w TME? Są jakieś rodzynki? Możesz wrzucić jakieś skriny np. najlepszych zawodników w Twoim zespole?

Odnośnik do komentarza

@mike

 

Dzięki za zdjęcia. Widzę że Gwardia Warszawa Trafiła do TME:) Długo w niej gra czy to ich pierwszy sezon? A co się stało z Wisłą, że wylądowała w 1 Lidze?

Widzę, że niezłych kozaków masz w zespole;)

 

Jest nadzieja dla polskiej piłki. W 2021 o Superpuchar zagrają dwa zespoły z Polski;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam dopiero półmetek sezonu, ale się pochwale POLSKIMI osiągami:

W LM Górnik Zabrze (mój) wyszedł z grupy - teraz zagram z AEK Ateny, a druga w LM pokazała klasę Sandecja, która również wyszła z grupy (ale straciła na 8 miesięcy swojego czołowego napastnika :/ ), teraz zagra z Barceloną...

A w p.UEFA w 3rnd. są 3 polskie zespoły :

Śląsk-Club Brugge

Korona-Lewski Sofia

Arka-Liverpool

Odnośnik do komentarza

Krzysztof_Nowak

 

Gwardia teraz awansowała, więc jest to jej pierwszy sezon. Co do Wisły spadła w poprzednim sezonie z ostatniego miejsca, jeszcze ostatniej kolejce miała szanse trafić do baraży, ale przegrała z Górnikiem i ostatnie miejsce zajęła. Górnik też spadł tyle, że po barażach:D Wisłą ogólnie grała padake. Od chyba 4 czy 5 sezonów 8 zespołów z Polski gra w pucharach, a Wisła zajmowała miejsca od 9-11, aż w końcu spadła. W 2 lidze na razie zbyt dobrze im nie idzie. Mam jeszcze 2 zajebistych obrońców środkowych. Na koniec ciekawostka. Zatrudniłem Mariusza Kukiełkę jako fizjoterapeutę, jest u mnie normalnie w klubie. a tu ostatni komunikat - że M.Kukiełka jest niezadowolony z formy swojego gracza w Arce Gdynia:p Jak go zatrudniałem był tam asystentem. Wchodzę w sztab Arki a Kukiełki tam nie ma. Jednak jak sprawdzam jego historię to piszę że zwolnił gracza z U18. Mieliście takie coś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...