Jump to content
Icon

FM 2012 - wiadomości oficjalne

Recommended Posts

W tym temacie zamieszczamy tylko OFICJALNE informacje dotyczące FM 2012. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy nagradzani ostrzeżeniami.

Share this post


Link to post

Zapowiadane są poważne zmiany w systemie transferowym oraz scoutingu. Ma zostać przebudowane Centrum Transferowe, usprawniona będzie kwestia kontraktów amatorskich i juniorskich. Całkowicie od nowa zaprojektowane zostaną raporty scoutów.

 

Miłośników fajerwerków graficznych ucieszy ulepszenie trybu 3D, tj. wprowadzenie nowych animacji, lepsze odwzorowanie pogody oraz wprowadzenie dwóch nowych kamer.

 

Ciekawe wydają się zapowiadane zmiany w systemie rozmów z zawodnikami. Od teraz, ważne będzie nie tylko to, co mówimy, ale i jak to mówimy! Bardzo ciekawi jesteśmy, jak będzie to wyglądać w praktyce.

 

Bardzo ciekawą i być może najważniejszą z nowości jest możliwość dowolnego przełączania aktywnych oraz grywalnych lig w trakcie rozgrywki. Umożliwi to nam zmianę klubu na dowolny na kuli ziemskiej bez konieczności rozpoczynania nowej gry! Opcja ta wydaje się szczególnie atrakcyjna, gdyż nowy FM proponuje nam grę w ponad 50 krajach!

 

Nowy interfejs będzie się adaptował do rozdzielczości, w jakiej działać będzie gra. Im ona większa, tym więcej informacji znajdzie się na ekranie. Do tego udostępnione zostaną nowe filtry, ułatwione będzie zmienianie informacji wyświetlanych w poszczególnych kolumnach oraz zmieniony będzie widok ekranu taktycznego.

 

To te kilka spośród 800 usprawnień, jakie czekają nas w nadchodzącej nowej części gry. O kolejnych będziemy się dowiadywać stopniowo za sprawą serii filmików, na których będziemy mogli bliżej przyjrzeć się FM-owi 2012.

 

Football Manager 2012 - Zapowiedź

Share this post


Link to post

Uściślijmy jedno - regulamin forum jasno mówi, że wrzucanie suchych linków jest zabronione. Reklamować swój serwis możesz w dziale Scena. Tutaj wklejamy oficjalne informacje z linkiem do źródła.

Share this post


Link to post

Na Facebooku profil FMa podał, iż oficjalna premiera 21 października.

Share this post


Link to post

Redaktorow CM Rev prosimy o linkowanie do oficjalnych zrodel informacji, a nie do wlasnych newsow. To co jest zostaje - reszta bedzie wycinana, ten temat to nie slup reklamowy.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...