Skocz do zawartości

Nie ma życia poza CMF


Czarls

Rekomendowane odpowiedzi

Kleyo - ja jestem.

Reasumując wszystkie strony mają researchera? Jeśli można wiedzieć, jakim klubem się zajmujesz, bo tam Twojego nicka nie kojarzę :)

 

Icon, z całym szacunkiem nie wiem co masz do Gietza, ale uważam, że baza za jego czasów wskoczyła na wyższy poziom. Oczywiście, gdy Krzysiek szefował wszystko było jak najbardziej w porządku, ale różne inicjatywy poprawy bazy, nie do końca zgodne z wytycznymi SI nie miały prawa przejść. Natomiast teraz jak najbardziej mogą i moim skromnym zdaniem z każdym rokiem nasza baza jest coraz lepsza.

Odnośnik do komentarza

Gietz i inicjatywa, nie rozśmieszajcie mnie...

Trolling pełną gębą, post bez żadnej wartości. Jeśli wszyscy mają być równi, to ja wysyłam raport i czekam na efekty pracy MT. Jeśli nie wszyscy są równi, to trzeba jasno to powiedzieć, aby sytuacja się nie powtarzała i nie zataczała koło :

 

Lamer SZk Użytkownik SZk ma rację i w pełni się z nim zgadzam, chociaż na forum i tak, i tak odzywam się bardzo rzadko. Albo wszyscy są równi, albo otwarcie przyzwalamy niektórym na więcej. Jeśli zostanie jasno powiedziane, że ci "równiejsi" mają większe prawa, nie będę miał o to żadnych pretensji.

Odnośnik do komentarza

Co do jakiejkolwiek inicjatywy, to na pewno można wziąć pod uwagę Facebooka - proste i na czasie.

 

A co tekstu Icona, o którym już słyszałem kilka razy, to wiesz Icon, możesz sobie pisać jakie rzeczy chcesz, ale nikt nie musi ich czytać, czy też się do tego odnosić. Naprawdę niewielu ludzi tutaj podnieca to co sobie robisz, czy zamierzasz robić z klawiaturą - obojętne czy sobie nią fedrujesz, czy bijesz po pale, tak że klawisze wypadają.

Odnośnik do komentarza

Żaden trolling. Nie zamierzam się rozpisywać na ten temat zanim nie skończę tego co piszę. Ujawnianie półprawd o tym jak działa Gietz byłoby mijaniem się z celem. Powiem tyle - jego postępowanie od dawna mi się nie podoba, a jego zachowaniem po odejściu Krzyśka dobitnie pokazał, że nie potrafi odpierać krytyki i dobiera sobie do pomocy ludzi, których ja nazywam ciepłymi kluchami - takich, co odwalą swoją robotę, a on i tak zrobi po swojemu. Do tej pory milczałem, ale widząc jego postępowanie trudno siedzieć z zamkniętymi ustami, kiedy wie się więcej niż przeciętny zjadacz chleba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...