Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wczytywanie poszczególnych tematów jest jeszcze ok, ale najdłużej wczytują się wszystkie podfora.

 

to samo zauważyłem :-k

 

btw Icon, mógłbyś ustawić poprzednie ustawienia ilości postów na stronę? bo jak się okazało to nie miało znaczącego wpływu na szybkość (dopiero pozbycie się Ajaxu), a jak się już człowiek dokopie do danego tematu bo lepiej, żeby tych postów było tam więcej, by potem nie za często przełączać na kolejne strony (a więc znowu czekać nie wiadomo ile...)

 

EDIT: @up, chociaż widzę, że zdania są podzielone, więc może lepiej znowu nie grzebać :-k

Odnośnik do komentarza

Narażacie się na śmieszność.

5 sekund na dodanie posta? 2 sekundy na załadowanie się trybu edycji posta? 8 sekund na wysłanie zmienionego posta? Czy aby na pewno czytacie to co piszecie? Takie wyniki w czasie kiedy ustawienia forum są w fazie testów są złe? Darujcie sobie te komentarze, bo chyba komuś się naprawdę nudzi. Jakich wyników oczekujecie? Poniżej jednej sekundy? Czy to forum na tym serwerze przed aktualizacją kiedykolwiek tak błyskawicznie działało? Nie wydaje mi się. Czasami naprawdę mi ręce opadają jak czytam Wasze posty. Nie wiem czego ode mnie oczekujecie, ale nawet wybitny Schumacher za kierownicą Malucha nie wyciągnie z tego auta tyle, żeby wygrać wyścig z przeciętniakiem Kobayashim za sterami Saubera... A jak ktoś nie zrozumiał aluzji to niech spojrzy od ilu lat cena kwartalna za serwer się nie zmienia...

Odnośnik do komentarza

Czemu teraz jest tak mało postów na stronie? :(

 

Dzięki Bogu albo Adminowi, Chwała mu! Choć mogłoby być jeszcze mniej, ale już nie ma co wybrzydzać, wreszcie da się czytać.

 

Najlepiej jeden post na stronę!!! Bo jak widzę więcej tekstu to zasypiam :roll:

 

Dla mnie ta mikroskopijna ilość postów jest tragiczna, o ile do innych zmian przywykam powolutku - choć daleki jestem od entuzjazmu, to ta jest dla mnie koszmarna...

Odnośnik do komentarza

Narażacie się na śmieszność.

5 sekund na dodanie posta? 2 sekundy na załadowanie się trybu edycji posta? 8 sekund na wysłanie zmienionego posta? Czy aby na pewno czytacie to co piszecie? Takie wyniki w czasie kiedy ustawienia forum są w fazie testów są złe? Darujcie sobie te komentarze, bo chyba komuś się naprawdę nudzi. Jakich wyników oczekujecie? Poniżej jednej sekundy? Czy to forum na tym serwerze przed aktualizacją kiedykolwiek tak błyskawicznie działało? Nie wydaje mi się. Czasami naprawdę mi ręce opadają jak czytam Wasze posty. Nie wiem czego ode mnie oczekujecie, ale nawet wybitny Schumacher za kierownicą Malucha nie wyciągnie z tego auta tyle, żeby wygrać wyścig z przeciętniakiem Kobayashim za sterami Saubera... A jak ktoś nie zrozumiał aluzji to niech spojrzy od ilu lat cena kwartalna za serwer się nie zmienia...

 

Skoro zgłaszamy takie problemy dopiero teraz, a nie przy okazji starej wersji skryptu, to jest coś na rzeczy. Nie nudzi mi się. Jest taki temat, w którym prosisz o zgłaszanie zauważonych błędów. Wolne działanie, jest właśnie takim błędem. Fajnie, że nie ma błędów uniemożliwiających korzystanie z forum i chwała Tobie i skryptowi za to.

 

Co do kwestii serwera, to może trzeba się przyjrzeć bliżej tematowi.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla osób korzystających z komórkowej wersji forum. Możecie odpisywać na posty? niestety klikam w post tak jak robiłem to na wcześniejszychwersjach i nic się nie dzieje. Także tak macie czy to wina mojej przeglądarki?

Potwierdzam. Android 2.3.3, Opera Mobile 11.1 nie da się dodać posta. Pole tekstowe nie reaguje, nie da się w nim pisać.

Przy okazji chciałbym zapytać jak ma się sprawa współpracy naszego forum z aplikacją Tapatalk? Robiłeś coś w tym kierunku Icon?

Odnośnik do komentarza

Dobra ja jestem za tym aby było więcej postów na stronę. Jak przeglądam taką przysłowiową marynię, to jak mam pierdyliard razy klikać na następną stronę to idzie się powiesić(nie, nie namawiajcie ;) ). A jak już ktoś zauważył, nie ma to wpływu na długość ładowania strony. A skoro narzekacie na długi load, to tak czekacie 5 sekund i czytacie te 50 postów, a nie co 10 musicie czekać kolejne 5 czy 8 sekund. Proste i logiczne. A jak ktoś nie potrafi korzystać ze scrolla czy page downa to już na to nic nie poradzę...

Odnośnik do komentarza

Ja mówię o 30-45 sek. czekania na otwarcie Opowiadań, Ogłoszeń Administracji, albo Content I Follow. Więc raczej nie jestem zbyt wymagający.

 

Tylko, że taki problem masz tylko i wyłącznie Ty.

 

Co do postów na stronę to na razie zostaje tak jak jest. Być może w przyszłości będzie możliwość przedyskutowania tego i przegłosowania. Na razie przestańcie mi już marudzić, bo nie jestem w stanie wszystkich zadowolić, kiedy oczekiwania są tak różne.

 

Komórkowa wersja forum jest niekompatybilna ze skryptem. Pozostaje wam czekać na łatkę, która wszystko naprawi.

Odnośnik do komentarza

u mnie tez, może nie 45s, ale 20s

bezsensu te nowe aktualizacje...moze jednak Barman dobrze pytał, czy wszystko jest przetestowane..nie dosyć, że muli cholernie, nie dziala reczne ustawianie liczby postow, nie dziala pod telefon, nie działa wyszukiwarka (i np nie widać daty rejestracji). Moze trza bylo poczekac 2-3 miesiace az wydadza 1-2 łatki i wtedy przejść. Na poprzedniej wersji wszystko smigało, aż miło, a teraz jest to conajmniej uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja mówię o 30-45 sek. czekania na otwarcie Opowiadań, Ogłoszeń Administracji, albo Content I Follow. Więc raczej nie jestem zbyt wymagający.

 

Tylko, że taki problem masz tylko i wyłącznie Ty.

U mnie jest tak samo.

 

U mnie różnie: między 20-40 sekund się ładują różne rzeczy. Najdłużej wyświetlanie nowych postów - poszczególne tematy czy działy ok 20 sek.

Odnośnik do komentarza

u mnie tez, może nie 45s, ale 20s

bezsensu te nowe aktualizacje...moze jednak Barman dobrze pytał, czy wszystko jest przetestowane..nie dosyć, że muli cholernie, nie dziala reczne ustawianie liczby postow, nie dziala pod telefon, nie działa wyszukiwarka (i np nie widać daty rejestracji). Moze trza bylo poczekac 2-3 miesiace az wydadza 1-2 łatki i wtedy przejść. Na poprzedniej wersji wszystko smigało, aż miło, a teraz jest to conajmniej uciążliwe.

 

W takim razie następnym razem to ty Einsteinie wraz z barmanem zdecydujesz co dla forum jest dobre a co nie.

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...