Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie zauważyliście forum zmieniło znacząco wygląd. Pojawiło się sporo nowych opcji, wprowadzono nowy system nawigacji. Na tę chwilę nie ma kompatybilnych skórek, więc musicie się przez jakiś czas zadowolić domyślną.

 

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące funkcjonowania nowej wersji CMF oraz zgłaszać zauważone błędy.

 

Miłego surfowania po nCMF ;)

Odnośnik do komentarza

Qcz - Gravatars to podstawa na każdym forum. U nas od dziś.

 

Tak, cały czas jeszcze pewne rzeczy się "wgrywają" jak to określiłeś. Liczbę wyświetlanych postów zmienia się w swoim profilu. Ustawienia indywidualne zostały zresetowane, więc niech każdy zajrzy do swoich profilów i tam sobie ustawi jak mu wygodnie.

Odnośnik do komentarza

Widzę kuleje trochę tłumaczenie, chociażby tutaj (ale też przy dodawaniu fotki i pewnie jeszcze gdzieś, ale to mi się rzuciło akurat w oczy), ale to już raczej nie raport do MT ;) ale opcja:

 

72 users are online (w ciągu ostatnich 15 minut)

41 members, 23 guests, 8 anonymous users (See full list)

 

See full list - opcja widzę dla szarego usera niedostępna. Nie da się w takim razie jej ukryć, co by uniknąć potem podobnych pytań?

 

Druga sprawa, dodawanie zdjęcia. Sugerują mi zdjęcie 200px lub większe, wrzucam 488x475, po czym dostaję błąd, że nie udało się ustawić zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Icon, mam takie pytanie. Czy nie można się powstrzymać troszkę przed aktualizacją skryptu forum do czasu kiedy wszystko będzie pewne. Ja wiem, że to ciężko tak stwierzdzić co jest dobre a co nie, ale może warto odczekac miesiąc, może dwa gdy wszystko będzie dograne. Zaciągnąc informacji u administratora podobnego forum czy dana aktualizacjia jest godna aktualizacji. Ja podobnie czynię z Operą, czytam forum - godne aktualizacji aktualizuję. wiem, że czyjeś odczucia mogą nie być miarodajene, ale to zawsze jakaś informacjia, zawsze czegoś można się dowiedzieć wyciągnąc wnioski, podpytać.

Być może tak zrobiłeś, nie wiem. Poprostu pytam.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...