Jump to content

nCMF - problemy techniczne

Recommended Posts

11 minut temu, Perez napisał:

@Brachu masz odpalonego Carbona - skórkę, która pasowała do poprzedniej wersji skryptu, a do tej już nie pasi. Optymaline to po prostu przełączyć się na motyw Ciemny - 4.5, który jest dopasowany do nowego skryptu forum. 

Dziękuję, już działa.

Ze względu na problemy ze skórką Carbon, o których pisał powyżej Perez, planujemy ją wyłączyć za 1-2 dni, jeśli nie będzie większych protestów. Nową główną ciemną skórką zostanie Dark 4.5 — zakładamy, że główną funkcją ciemnych skórek jest ich paleta kolorów :D więc Dark 4.5 jak najbardziej powinien dobrze spełniać tę rolę. Tym samym skończą się problemy techniczne, o których można poczytać w poprzednich postach.

1 minute ago, schizzm said:

Chyba, że coś źle robię, jak przechodzisz do ostatniego nieprzeczytanego posta na mobilnej? 

Klikam w "x min" (czas od napisania) pod avatarem osoby, która jest pokazana jako najnowszy piszący w wątku.

Chyba, że coś źle robię, jak przechodzisz do ostatniego nieprzeczytanego posta na mobilnej? 

Ja od zawsze klikam w gwiazdkę na liście tematów lub w "ile minut temu" na poziomie strony głównej forum :) 

No ja zawsze wybierałem ile minut temu i teraz przerzuca mnie do ostatniego napisanego posta w temacie :-k

Faktycznie, masz rację :-k 

@schizzmwidzę, że teraz kliknięcie w nazwę tematu na poziomie strony głównej forum przenosi gdzie trzeba

Na białej dzieje się to samo, więc pewnie aktualka forum coś pozmieniała 

Tylko u mnie na mobilnej nie wyświetlają się nazwy tematów tylko same nazwy działów :/

więc najpierw muszę wejść w dział, a dopiero potem kliknąć temat. 

Wydawało mi się, że kiedyś osoby ze statusem przyjaciela mogły edytować swoje posty. Wydawało mi się tylko czy opcja wypadła w trakcie kolejnych aktualizacji? :-k

Dotyczy czarnej skórki: kliknięcie oznacz całą zawartość jako przeczytaną

image.png.2f3ce9facd3b0c4b0e2171c5d45485d8.png

powoduje oznaczenie jako przeczytane całego forum, a nie tylko działu, w którym jesteśmy. Testowane tylko na chrome, po wyczyszczeniu ciastek ofkors

To nie jest rzecz związana ze skórką: tak działa nowy skrypt. Po angielsku ten button nazywa się "Mark site read" i IPB zmieniło najwyraźniej jego funkcję. Nie jest to coś, na co mamy wpływ.

• Like 1
On 9/10/2020 at 12:15 PM, verlee said:

Ze względu na problemy ze skórką Carbon, o których pisał powyżej Perez, planujemy ją wyłączyć za 1-2 dni, jeśli nie będzie większych protestów. Nową główną ciemną skórką zostanie Dark 4.5 — zakładamy, że główną funkcją ciemnych skórek jest ich paleta kolorów :D więc Dark 4.5 jak najbardziej powinien dobrze spełniać tę rolę. Tym samym skończą się problemy techniczne, o których można poczytać w poprzednich postach.

Zrobione. Niestety skrypt nie oferował możliwości automatycznego przeniesienia użytkowników Carbon na Dark — każdy musi to zrobić samemu. Tak tylko przypomnę, jeśli ktoś dawno tego nie robił:

1745901668_Screenshot2020-09-16at10_21_50.png.6d5f3b8184b395ee55c1d3b86950b9e9.png

• Like 1