Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

Obie czarne nie działają w wielu działach. Sprawdzane kariery, hyde park, strefa tekstowa, różne.

Działały tutaj, piłka nożna (i podfora), gry komputerowe

Więcej działów już mi się nie chciało klikać ^^

Komunikat wyskakuje przy próbie wejścia w temat:

[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ciasteczka wyczyszczone.

Wiadomości na PW to jakaś masakra :/Klikam, wyświetla się część wiadomości, nie pokazuje się cała, nie wiem jak na to odpowiedzieć. Dalej- w profilu nie mogę kliknąć, żeby się wylogować. Przyciśnięcie avka nic nie daje, w sensie nie rozwija się lista. 

Przekreśliłem, gdyż ponieważ niby działa to co wyżej, ale łapie straszne zawiechy i raz działa, raz nie. 

Ciemne skórki póki co poukrywałem, bo one sypią błędami i gdy ktoś próbował się przełączać, to się robił problem. 

@Reaper jak będziesz wrzucał Carbona to sugeruję dodać jako nową wersję, a nie aktualizować poprzednią, bo możliwe, że w obecnej robione były jakieś nasze modyfikacje i zaraz może być zonk. 

• Like 1

Potwierdzam dwa powyższe. Do tego żeby dać odpowiedź w dowolnym temacie to droga przez męke- z 10 razy trzeba odświeżyć stronę. A co raz wywala błąd serwera.

Póki co Tapatalk jest wyłączony z racji, że nie ma jeszcze oficjalnego wsparcia dla 4.4 (aczkolwiek jak uda się serwer ogarnąć, to spróbuję go przywrócić). 
U mnie normalnie Tapatalk dziala.