Jump to content
FM 2021 już jest OFICJALNIE
Masz pytanie? Zadaj je tutaj!

Recommended Posts

• 3 weeks later...

Nie wiem czy też to macie, ale coś mi się skopsało z pokazywaniem nowych postów (Chrome, desktop). Pokazuje mi nowy post, ale zamiast pokazać datę w stylu dziś, 21:25 to mam 14 Październik 2018 i jak klikam przejście do nowego posta to faktycznie przechodzi, ale po wyjściu do podforum, gdzie był ten temat dalej mam nieprzeczytany. Dopiero jakieś dziwne operacje typu wyjście do głównego forum czy coś i za którymś razem pojawia się normalna data i po ponownym wejściu w temat już go dobrze oznacza jako przeczytany.

• Like 1
Godzinę temu, Misiek napisał:

Nie wiem czy też to macie, ale coś mi się skopsało z pokazywaniem nowych postów (Chrome, desktop). Pokazuje mi nowy post, ale zamiast pokazać datę w stylu dziś, 21:25 to mam 14 Październik 2018 i jak klikam przejście do nowego posta to faktycznie przechodzi, ale po wyjściu do podforum, gdzie był ten temat dalej mam nieprzeczytany. Dopiero jakieś dziwne operacje typu wyjście do głównego forum czy coś i za którymś razem pojawia się normalna data i po ponownym wejściu w temat już go dobrze oznacza jako przeczytany.

Mam to samo.

A to pokłosie migracji forum, niebawem powinno się naprawić (DNS-y). 

W weekend pliki forum trafiły na nowy serwer. 

Jutro o 8.00 na ok. godzinę forum będzie wyłączony na czas migracji bazy danych. 

Finalnie po wszystkim na nowym serwerze przeskoczymy na PHP 7 (zalecane dla forum) i podepniemy SSL. 

2 minuty temu, jmk napisał:

Po co te info o której i kiedy jak i tak nigdy nie jest o czasie o tyle nie trwa i czekamy na odpowiedź na Fejsie :D

Masz rację, następnym razem Perez nie będzie nic mówił, tylko po prostu zamknie forum i jak będzie to będzie :)

• Like 6
  • I love it 1
  • Hurra! 2

Panowie, walczymy z adminem z forumkiem, bo jakieś cuda. Na razie wróciliśmy do PHP 5.6, bo może to problem z konfiguracją pod PHP 7.2, ale i tak pojawia się problem a) zamulania b) problemu z javascript, co powoduje, że np. pole do wpisywania posta jest nieaktywne. 

• Like 3
5 minut temu, z0nk napisał:

Nie mogę zalogować się na chrome i Firefox na komputerze. Kod błędu: 2S119/1.

Na telefonie szczęśliwie nie wyrzuciło mnie

Miałem to samo, wyczyszczenie ciasteczek pomogło.

36 minut temu, z0nk napisał:

Nie mogę zalogować się na chrome i Firefox na komputerze. Kod błędu: 2S119/1.

Na telefonie szczęśliwie nie wyrzuciło mnie

To samo miałem. Wyczyściłem ciastka  i działa.