Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy problem był zgłaszany, bo nie było mnie 10 dni, ale opcja przejdź do następnego nieczytanego tematu na skórce GreyBlack (na Blue Board jest ok) nie działa. Po kliknięciu przenosi mnie na stronę główną. 10 dni temu jeszcze ta opcja działała na tym skinie, nie wiem kiedy dokładnie problem się pojawił.

Odnośnik do komentarza
A jak ma się sprawa z Tapatalk? Jest w ogóle na to szansa?

A jak ma się mieć? Ktoś w ogóle o to pytał?

 

 

Mogę zakomunikować, że 95% prac nad optymalizacją zostało wykonanych. Proszę więc forumowe marudy o stopery w dłoń i podanie mi wyników. Tylko zastrzegam - nie interesują mnie wyniki z czarnej skórki, tylko Blue Board.

 

Niestety "wyświetl nową zawartość" ładuje się długo i nie znalazłem na to na razie sposobu.

 

domyślam się, że było to skierowane m.i. do mnie, od czasu napisania Twojego posta jesteśmy już bliżek 100%, 95% to już niemal gotowy produkt, w znaczeniu zoptymalizowania.

 

Przyznaję, że forum działa szybciej, nawet opcja wyświetl nową zawartość, o której było wspominane, że mogą być problemy i zamuły działa szybko. Wszystko jest miło fajnie, jednak mniej więcej 3 na 10 wejść na forum, począwszy od ładowania subfor, tematów, dodawania odpowiedzi kończąc czas potrzebny na przeczytanie/dodanie posta zakrawa o pomstę do nieba. Dotyczy to około 30% czasu, kiedy przebywam na forum. Mówiąc to mam na myśli, że temat średnio otwiera się 25 sekund (rekord to 78sekund), z dodawaniem odpowiedzi jest trochę lepiej: średnio 15 sekund(maksymalnie 50 sekund.)

 

Rafał,

Czy to już tak pozostanie czy może to być spowodowane trwającymi pracami optymalizacyjnymi ?

 

Opcja wyświetlania nowej zawartości nigdy nie ładowała się dłużej jak 5-6 sekund...

 

Działam na skórce podstawowej (prawdopodobnie blueboard)

Odnośnik do komentarza

Na pewno to tak nie zostanie, ale też nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będzie lepiej, bo to akurat zależy od przeniesienia naszego forum na szybszą maszynę. Provider obiecał to zrobić, ale nie dziś, ani też nie jutro. Dopiero kiedy zostanie zakupiona nowa maszyna. Problem o którym piszesz pojawia się w momentach kiedy serwer jest mocniej obciążony, ale niekoniecznie za sprawą większego ruchu na CMF. Na naszym serwerze leżą dwa inne wielkie fora, które generują większą ilość zapytań niż nasze. Do tego jest kilka serwisów. Wiem, że czasami zamula, wiem że tak być nie powinno, ale aktualnie na tej maszynie więcej się z tego forum wyciągnąć nie da.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam. Po wejściu w dział idzie tylko kliknąć w temat i nawet jak ma 50 stron to wskakuje 1 i aby dojść do 50 trzeba poklei przewijać, co jest nierealne.

Po wybraniu opcji "pełna wersja" jest już ok, ale żre po 600kb za odświeżenie. Na poprzedniej wersji forum - nawet na wersji szybkiej było opcja wyboru "ostatnia strona tematu".

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jest to uciążliwe, postaram się coś z tym zrobić, ale nie obiecuję że mi się uda.

super by było :* to nie uciążliwe to praktycznie uniemożliwia czytanie forum, bo jak wbić do 317 strony o Lechu? ;)

 

Nie przenosi Cię do ostatniego nieczytanego postu? U mnie to działa więc nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza

Przy niezalogowaniu i wersji "szybkiej" (czy jak to się zwie) zawsze do 1 postu w temacie przerzuca. Po zalogowaniu jest opcja i wyboru podstrony i pewnie przerzuci do ost nie czytanego, ale po 600-700kb na strone się "nie opyla" przeglądać jak się nie ma darmowego neta czy wifi pod ręką.

Odnośnik do komentarza

Przecież na wersji mobilnej też spokojnie możesz się zalogować i przenosi do pierwszego nieprzeczytanego postu :>

 

U mnie nie :-k Wyrzuca do pierwszej strony w temacie :-k Zależy czy przechowuje się dane chyba :D A jak wrzuci do ostatnio czytanego, to przy bieżącej ilości stron na forum troszkę przejście trwa ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...