Skocz do zawartości

Zgłoś problem techniczny na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Na CMF zliczanie postów jest wyłączone. To, że się wyświetla to kwestia do usunięcia, na razie nie mam na to czasu.

 

Użytkowników wersji mobilnej proszę o informację czy problemy z przeglądaniem CMF przez komórkę zniknęły.

 

zdaje sie, ze adminowni to nie dotyczy i dlatego czlonkowie MT maja niezerowa liczbe postow widniejaca w profilu

Odnośnik do komentarza
A jak ma się sprawa z Tapatalk? Jest w ogóle na to szansa?

A jak ma się mieć? Ktoś w ogóle o to pytał?

 

 

Mogę zakomunikować, że 95% prac nad optymalizacją zostało wykonanych. Proszę więc forumowe marudy o stopery w dłoń i podanie mi wyników. Tylko zastrzegam - nie interesują mnie wyniki z czarnej skórki, tylko Blue Board.

 

Niestety "wyświetl nową zawartość" ładuje się długo i nie znalazłem na to na razie sposobu.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla osób korzystających z komórkowej wersji forum. Możecie odpisywać na posty? niestety klikam w post tak jak robiłem to na wcześniejszychwersjach i nic się nie dzieje. Także tak macie czy to wina mojej przeglądarki?

Potwierdzam. Android 2.3.3, Opera Mobile 11.1 nie da się dodać posta. Pole tekstowe nie reaguje, nie da się w nim pisać.

Przy okazji chciałbym zapytać jak ma się sprawa współpracy naszego forum z aplikacją Tapatalk? Robiłeś coś w tym kierunku Icon?

 

Ja pytałem w tej sprawie i nie dostałem żadnej odpowiedzi dlatego pytam ponownie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanko odnośnie nowego wyglądu forum.

Otóż nie umiem dodać odnośnika, bo gdy daję "Wstaw Odnośnik" to jest tam tylko adres a nie ma tytułu.

Gdy daję wstaw to w dalszym ciągu jest sam link do zdjęcia.

Proszę o pomoc.

Sugeruje wklepac cos takiego:

[url="http://forumcm.net"]CM Forum[/url]

Wpisujac oczywiscie swoj adres i swoj tytyl linka.

Odnośnik do komentarza
| 6.    |       | Paragwaj      |  16   | 4     | 6     | 6     | 20    | 25    | -5    | 18   || ---------------------------------------------------------------------------------------------|| 7.    |       | Kolumbia      |  16   | 3     | 7     | 6     | 19    | 25    | -6    | 16   || ---------------------------------------------------------------------------------------------| | 8.    |       | Peru          |  16   | 2     | 4     | 10    | 11    | 23    | -12   | 10   || ---------------------------------------------------------------------------------------------|| 9.    |       | Boliwia       |  16   | 2     | 2     | 12    | 10    | 39    | -29   | 8    || ----------------------------------------------------------------------------------------------|

Dla przykładu daję tabelę w CODE i sam widzisz co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
  • verlee zmienił tytuł na Zgłoś problem techniczny na forum

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...