Jump to content
Icon

nCMF - problemy techniczne

Recommended Posts

Jak pewnie zauważyliście forum zmieniło znacząco wygląd. Pojawiło się sporo nowych opcji, wprowadzono nowy system nawigacji. Na tę chwilę nie ma kompatybilnych skórek, więc musicie się przez jakiś czas zadowolić domyślną.

W tym temacie możecie zadawać pytania dotyczące funkcjonowania nowej wersji CMF oraz zgłaszać zauważone błędy.

Miłego surfowania po nCMF ;)

wszystkie avki wywaliło zostawiając tylko zdjecia profilowe?

Co do avków, to taka ramka musi być kwadratowa? Nie da się przyciąć avka :/ ale to szczegół tylko ;)

Liczba postów widoczna pod nickiem, brak daty rejestracji.Nie potrafię zmienić liczby postów na stronie (jeśli domyślnie ustawione 10, proponuje zmianę na 30 chociaż, podobnie z tematami na stronie). Forum generalnie muli - może coś się jeszcze wgrywa?

Qcz - Gravatars to podstawa na każdym forum. U nas od dziś.

Tak, cały czas jeszcze pewne rzeczy się "wgrywają" jak to określiłeś. Liczbę wyświetlanych postów zmienia się w swoim profilu. Ustawienia indywidualne zostały zresetowane, więc niech każdy zajrzy do swoich profilów i tam sobie ustawi jak mu wygodnie.

Kurcze stary i ślepy już jestem, ale gdzie dokładnie to się zmienia? Dzięki z góry!

Kiedyś się zmieniało w ustawieniach w profilu. Teraz też tego nie widzę :-k

Jaka to jest wersja IPB? Poszukam sobie skinów jakichś :>

Nie ma przycisku idź do ostatniego postu (na głównej stronie) czy ja go nie widzę?

3.2 i tak nic wartego uwagi nie znajdziesz.

Już znalazłem ale to w odpowiednim temacie :>

Widzę kuleje trochę tłumaczenie, chociażby tutaj (ale też przy dodawaniu fotki i pewnie jeszcze gdzieś, ale to mi się rzuciło akurat w oczy), ale to już raczej nie raport do MT ;) ale opcja:

72 users are online (w ciągu ostatnich 15 minut)

41 members, 23 guests, 8 anonymous users (See full list)

See full list - opcja widzę dla szarego usera niedostępna. Nie da się w takim razie jej ukryć, co by uniknąć potem podobnych pytań?

Druga sprawa, dodawanie zdjęcia. Sugerują mi zdjęcie 200px lub większe, wrzucam 488x475, po czym dostaję błąd, że nie udało się ustawić zdjęcia.

"100% pojemności (50 wiadomości)" - proszę o zwiększenie do 250 dla grupy przyjaciel.

Qcz, nie jesteś przyjacielem CMF :> jakbyś nie zauważył :]

rano byłem :P gdzie info kto i kiedy stracił status? o ile pamiętam Dix kiedyś takie coś pisał: "z dniem dzisiejszym status stracili..."

Search in section

* Forums

* Members

* Help Files

* Kalendarz

nie ma sercz in posts? Wpiszmy dla przykładu "Bakero" - nie znaleziono nigdzie. albo "Legia" - pokazuje tylko te słowo w temacie - nie postach. Coś źle robię?

Jest na samym dole: początek strony.

Na jasnym skinie masz kółeczko na samym dole na środku ale mało widoczne

Icon, mam takie pytanie. Czy nie można się powstrzymać troszkę przed aktualizacją skryptu forum do czasu kiedy wszystko będzie pewne. Ja wiem, że to ciężko tak stwierzdzić co jest dobre a co nie, ale może warto odczekac miesiąc, może dwa gdy wszystko będzie dograne. Zaciągnąc informacji u administratora podobnego forum czy dana aktualizacjia jest godna aktualizacji. Ja podobnie czynię z Operą, czytam forum - godne aktualizacji aktualizuję. wiem, że czyjeś odczucia mogą nie być miarodajene, ale to zawsze jakaś informacjia, zawsze czegoś można się dowiedzieć wyciągnąc wnioski, podpytać.

Być może tak zrobiłeś, nie wiem. Poprostu pytam.

Pozdrawiam,