Skocz do zawartości

FM 2012 - ogólnie oraz mniejsze kluby


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Zmiany ogólnokrajowe jakie wprowadzamy w tym roku w temacie o który pyta Pucek:

 

1. Wartości bazy treningowej będą większe, z minimum dla polskiego klubu = 5/20. To skala globalna i dawanie polskim 3-ligowcom 2/20 niszczyło jakikolwiek rozwój juniorów w klubie, a każdy klub w Polsce ma do dyspozycji główną płytę i co najmniej jedno boisko boczne, rzadko na tym się kończy. Maksymalna wartość też została podniesiona, niektóre nasze kluby mają już niezłe obiekty treningowe.

2. Krajowi newgeni będą mocniejsi - na pewno będzie rotacja zawodników i newgeni z sukcesami grający w Ekstraklasie. Na super europejskie gwiazdy bym nie liczył, ale na solidnych ligowców - tak. Dobrzy newgeni z polskim obywatelstwem będą też pojawiać się we Francji i Niemczech, o nich trzeba będzie zawalczyć, bo mają podwójne obywatelstwa.

3. Od patcha 11.3 działają lokalne rozgrywki juniorów starszych, więc gracze się tam ogrywają.

4. PA newgenów nie będzie zależało od ligi w jakiej gra dany klub i jego reputacji, więc perełki będą mogły się objawiać też na niższych szczeblach ligowych.

5. Tutaj szczegółów nie podam żeby nie psuć zabawy, ale maksymalne PA dla polskich juniorów będących w bazie też trochę się zwiększyło - jest grupa zawodników o dużych szansach na kadrę w przyszłości, większa rotacja w kadrze niż w FM 11.

Już zdążyłem sprawdzić po pierwszym sezonie jak to wygląda w praktyce i pojawili się w Polsce juniorzy z wysokim potencjałem, jak na nasz kraj (140-160), też w mniejszych klubach, też zatrudniani przeze mnie piłkarze do U-18, to wielka wspaniała zmiana w FM 12, bo wreszcie młodzi mogą się przydać do czegoś więcej niż tylko do wyrzucania albo zapełniania limitów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie mam to zgłosić to wale tutaj:

 

Lech Poznań (literówka Aleksander Wendzel -> Wandzel)

Cracovia (błędne imię - Dawid Romanek ma na imię Damian)

Sokół Sokółka (literówka Kamil Czeremecha -> Czeremcha)

 

jest tego pewnie o wiele,wiele więcej w starszej części bazy (jeśli nie było poprawione) także daty urodzin itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...