Skocz do zawartości

Czytniki ebooków (E-readery)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ktoś napisał - bierz Kindle nie pierdol ;) Na Allegro można wyhaczyć w niskich cenach Kindle Classic - na początek powinien Ci wystarczyć, ja swojego używam od dwóch lat i jestem mega zadowolony. Jedyny mankament, to brak podświetlenia, ale to już zależy od tego gdzie czytasz. Za dopłatą ok. 100-200 zł masz już Paperwhite'a z podświetleniem i on spełnia wymagania co do czytników w 120%.

 

Co do etui - nie zafiksuj się na oryginalne, ja kupiłem bratu i mamie do Paperwhite'a jakieś etui z magnesikiem za 25 zł sztuka i śmiga bez problemu. Oryginalne chodzi po >100 zł, więc zdecydowanie bierz alternatywy.

 

Miałem do czynienia ze sporą ilością czytników, głównie Onyxów i jeśli chodzi o usability to nie umywają się do Kindle. A Onyxy to jedne z najlepszych alternatyw do Kindle'a teoretycznie, ale jak dla mnie to jest Kindle, dwa poziomy nic (ewentualnie Kobe i Nook, ale w Polsce ciężko dostępne) i dopiero Onyx i Pocketbook.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że te nieoryginalne etui brudzą. Ja swojego Kindla już nie doczyszczę.

 

Wszystkie trzy Kindle mam czarne, więc ciężko mi się odnieść. Ale o ile dobrze pamiętam, to etui od środka są wyściełane jakimś materiałem i raczej moje nie brudzą.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko, że te nieoryginalne etui brudzą. Ja swojego Kindla już nie doczyszczę.

Wszystkie trzy Kindle mam czarne, więc ciężko mi się odnieść. Ale o ile dobrze pamiętam, to etui od środka są wyściełane jakimś materiałem i raczej moje nie brudzą.

Etui bardzo nie brudzą, a Kindle dzięki nim więcej przeżyje.
Odnośnik do komentarza

Tylko, że te nieoryginalne etui brudzą. Ja swojego Kindla już nie doczyszczę.

To zależy jakie. Dziewczyna miała wcześniej sprowadzone z Chin etui i było syfiate, czarny kolor od "skóry" nachodził na palce.

W Polsce jednak można kupić na allegro bardzo ładne etui za ok. 25 złotych, które już zupełnie nie brudzą, wyglądają naprawdę świetnie i znacząco poprawiają bezpieczeństwo czytnika. Przetestowałem trzy w różnych kolorach i żadne nie brudzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

http://allegro.pl/etui-amazon-kindle-paperwhite-nillkin-niebieski-i5595410366.html

 

Ja mam coś takiego. W sumie nie najgorsze ale trochę się brudzi i pokrywka nie trzyma się wierzchu czytnika (w sensie jak odwrócisz go frontem w dół to się otworzy).

Wcześniej miałem jakieś "skórzane" w podobnej cenie to po pół roku się rozpadło kompletnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...