Skocz do zawartości

Legia Warszawa w FM 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Temat do zgłaszania uwag/propozycji zmian dotyczących Legii w nadchodzącej wersji Football Managera.

 

Zapraszam do dyskusji.

 

 

Lepsze PA -10 czy PA 190 dla Kucharczyka? ;)

 

 

 

A tak na serio, to zapraszam wszystkich do współtworzenia bazy danych Fottball Manager'a. Obecnie brakuje researcherów kilku klubów Ekstraklasy i I ligi - więcej szczegółów u Gietza lub tutaj:

 

http://forumcm.net/index.php?/topic/4968-zespoly-bez-researcherow-w-fm-2012/

Odnośnik do komentarza

Obnizyc CA Choto, Knezevica i Chinyamy, ktorzy maja za soba slabe sezony.

Moze raz w roku zrobic lige bardziej podobna do rzeczywistej? nie co roku mega transfery

z Polskiej ligi, pilkarzy biora kluby, ktore naprawde nigdy by sie nimi nie zainteresowały.

 

CO to za przyjemnosc grac tak przepakowanymi zawodnikami?

Pobnizac im atrybuty fizczyne, przeciez oni naprawde nie wygladaja tak dobrze na tle zawodnikow

z innych krajow, a w FM-ie sa bogami kondycjii.

Odnośnik do komentarza

Obnizyc CA Choto, Knezevica i Chinyamy, ktorzy maja za soba slabe sezony.

Moze raz w roku zrobic lige bardziej podobna do rzeczywistej? nie co roku mega transfery

z Polskiej ligi, pilkarzy biora kluby, ktore naprawde nigdy by sie nimi nie zainteresowały.

 

CO to za przyjemnosc grac tak przepakowanymi zawodnikami?

Pobnizac im atrybuty fizczyne, przeciez oni naprawde nie wygladaja tak dobrze na tle zawodnikow

z innych krajow, a w FM-ie sa bogami kondycjii.

 

Przyjęte do wiadomości.

 

Czyli zawodnikom, którzy przychodzą do polskiej ligi mamy na wstępie obcinać CA czy atrybuty fizyczne? Bo Ekstraklasa to bagno, bo Mierzejewski nie idzie do Turcji za ponad 5 mln Euro, Lewandowski do BVB czy Fabiański do Arsenalu? :>

 

Kneżević został mocno przycięty, jego atrybuty były niewspółmierne do rzeczywistych umiejętności. Choto ma ustawioną bardzo wysoką podatność na kontuzje (17), a Tejksiu dostał niższe CA (przycięte atrybuty fizyczne). Antolović, Mezenga, Astiz, Rybus także dostali mniej lub więcej obniżone Current Ability.

Odnośnik do komentarza

nie co roku mega transfery

z Polskiej ligi, pilkarzy biora kluby, ktore naprawde nigdy by sie nimi nie zainteresowały.

 

A tak z ciekawości, jakie dziwne transfery trafiały się w FM 11.3? U mnie zawodnicy raczej nie wędrowali do jakichś potęg, czasem ostatnie zespoły Premiership (Hull, Stoke) kogoś wzięły, nic więcej. Zaryzykowałbym stwierdzenie że w rzeczywistości nasi piłkarze idą do silniejszych zespołów niż w grze.

 

Według statystyk FMa, polska Ekstraklasa jest 36 ligą na świecie jeżeli chodzi o kondycję zawodników (atrybut Wytrzymałość), ze średnią dla podstawowych zawodników równą 12,4. I liga jest 64, ze średnią 11,2. Pod względem szybkości zawodników, jesteśmy jedną z ostatnich profesjonalnych lig na kontynencie.

Odnośnik do komentarza

To dlatego, ze wiekszosc lig jest przepakowanych. Angielskie ligi sa zrobione najlepiej. Na latce 11.3 nie galem a a na 11.1 Mierzejewski za 18mln zl do OM, ale Legiie to cala mozna wysprzedac co roku do dobrych klubow. No to obnizyc atybuty wszystkim pilkarzom naszej ligi, tym co przychodza nie bo i tak czasem jest ze taki pilkarz nie ma szans gry jak Grischok z Widzewa, w grze nie zagral ani razu. Nie chodzi mi o zlosliwosci ale o to by troche wiecej sadysfakcji bylo z gry, wiecej sie pomeczyc by zbudowac dobry zespol.

A z tym ze nasza liga 36 na swiecie pod wzgledem wytzymalosci to mnie zadziwiles bo naprawde dobe atybuty maja.

Odnośnik do komentarza

Obniżenie CA u Kelhara, w fm'ie jest tylko troszkę słabszy od Astiza, toż to przegięcie.

Zwiększenie CA u Radovicia, oraz zwiększenie stabilności formy u Vrdolijaka.

 

No i to jest troszkę dziwne, gdyż w rzeczywistości Legia negocjuje ze znanymi piłkarzami, a w fm'ie tych graczy ani rusz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam wszystkich, że nie odpowiadałem na Wasze posty. Dwa tygodnie spędziłem na wyspie za kołem polarnym (bez internetu, bez zasięgu telefonów). Zero cywilizacji :/

 

Proponuję dodać scouta do Legii. Dominik Ebebenge, Polak, urodzony 6 sierpnia 1990 roku, nie wiem gdzie, ale gdzieś zagranicą. Specjalizuje się w rynku afrykańskim.

 

Ok. Dodam go.

 

Ile ma Zewlakow ustawione "znaczenie" jak go dostales, bo mysle ze coanjmniej 16 powinienen miec. I chyba najwiecej z Legii? Ile dostanie Vrdoljak i Kielbik?

 

Vrdoljak i Kiełbik pozostaną raczej bez zmian, a Żewłakow ma chyba "16".

 

Mario, jeśli chcesz, mogę Ci pomóc z ustawieniem ulubieńców zawodnikom Legii. I jak chcesz jakieś szczegóły od nich odnośnie miejsca urodzenia lub czegoś takiego, to pisz - od niedzieli będę z nimi w Austrii, więc może będzie okazja, żeby zapytać o to, czego potrzeba.

 

Chętnie skorzystam z każdej pomocy :) Odezwę się wkrótce. Thx

 

Obniżenie CA u Kelhara, w fm'ie jest tylko troszkę słabszy od Astiza, toż to przegięcie.

Zwiększenie CA u Radovicia, oraz zwiększenie stabilności formy u Vrdolijaka.

 

No i to jest troszkę dziwne, gdyż w rzeczywistości Legia negocjuje ze znanymi piłkarzami, a w fm'ie tych graczy ani rusz.

 

Kelhar został przycięty, bo jego atrybuty nie współgrały z tym co pokazywał na boisku.

Radović ma naprawdę duże CA, które zwiększyłem mu w styczniu (wcześniej miał 115, teraz ma 121). Wtedy udało się przewidzieć zwyżkę formy ;) Póki co nie przewiduję znacznych zmian w jego umiejętnościach, ponieważ ich zwiększenie spowoduje nierealne transakcje do silnych lig.

Vrdoljak ma ustawioną baaardzo wysoką stabilność formy... :-k

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...