Jump to content
Guest Profesor

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny

Recommended Posts

Proszę przedstaw mi swoje domniemane killer taktyki do każdej wersji FMa, bo to co piszesz to jedynie bełkot niepoparty argumentami. Dasz linka do każdej z nich to usiądę i przetestuje.

Normalnie aż się zainteresowałem. Może i nie gram w FM 07, ale warto się wypowiedzieć i poprzeć moje argumenty, moim doświadczeniem z innych fmów (głównie: 06,10,13)

sentvc: Grałem w różne części football manager. Wiem są tutaj rożne osoby które zapewne grały w jeszcze stare wersje i na pewno mógłby Ci to trafnie wytłumaczyć. Ja natomiast uważam że osoby które tworzyły te ustawienia zapewne powątpiewały że jak ktoś będzie jej używać będzie miec trochę oleju w głowie. Powiem Ci tak: Uważam równocześnie że jest i nie ma killer taktyki. Załóżmy że gram Barceloną i Śląskiem Wrocław (2 liga, polecam moją karierę tak btw.) To chyba oczywiste że Krzysztof Ostrowski (Śląsk) nie będzie miał takich samych ustawień indywidualnych co Ronaldinho (w tym okresie w Barcelonie) Ustawienia przecież nigdy nie będą dobre dla danej ligi. Wyobraża sobie ktoś grać kopaczami z Luksemburgu taktyką 4-6-0 (tak sławną w ostatnim czasie na tym forum, pozdrowienia dla Drakena). Ja grając kariery nigdy nie mam jednego stałego ustawienia. Zawsze staram się w trakcie meczu bądź jeszcze przed coś kombinować - tutaj obrońcy trochę wyżej, na tych bezpośrednie podania. Uważam że killer taktyką jest logiczne myślenie.. żadna taktyka bez wiedzy i kombinowania trenera nie będzie sama wygrywać.

Poza tym killer taksy koncza sie tam gdzie zaczyna się multiplayer. Każdy domniemany killer miał swego antykillera.

Poza tym killer taksy koncza sie tam gdzie zaczyna się multiplayer. Każdy domniemany killer miał swego antykillera.

Co prawda to prawda. Nawet diablo w 4.1.4 na CM 03/04 dawalo sie kontrowac na multi ;)

ja, ale dopiero w przyszłą sobotę :p

Witam posiada ktos jeszcze taktyke Anderwalius (a w zasadzie dwie)... Bylbym bardzo wdzieczny gdyby KTOS zapodal aktywnego linka... Pozdrawiam

Odświeżam MaKK

masz tą paczuszkę jeszcze z działającymi taktykami interesuje mnie ole by makka i jeżeli posiadasz tug traning 2007.

Pozdrawiam ,dzieki.

Odświeżam MaKK

masz tą paczuszkę jeszcze z działającymi taktykami interesuje mnie ole by makka i jeżeli posiadasz tug traning 2007.

Pozdrawiam ,dzięki.

Spaliła mi się karta graficzna i cofam się z 2015 do 2007:)

Edited by MaKK
Usunięcie formatowania czcionki

Odświeżam MaKK

Pozdrawiam ,dzięki.

Spaliła mi się karta graficzna i cofam się z 2015 do 2007:)

Proszę bardzo: taktyki & trening.

Wielkie Dzięki jeszcze zapytam bo nie widzę takiego tematu, gdyby koś był zainteresowany to mam świetne taktyki do 2015 Wygrane Wisłą wszystko co się da:D

4 godziny temu, sebinho napisał:

Siema Makk. Dasz rade wrzucić jeszcze raz? Z góry dzięki.

Tak, za dwa tygodnie jak wrócę z urlopu ;)