Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie aż się zainteresowałem. Może i nie gram w FM 07, ale warto się wypowiedzieć i poprzeć moje argumenty, moim doświadczeniem z innych fmów (głównie: 06,10,13)

 

sentvc: Grałem w różne części football manager. Wiem są tutaj rożne osoby które zapewne grały w jeszcze stare wersje i na pewno mógłby Ci to trafnie wytłumaczyć. Ja natomiast uważam że osoby które tworzyły te ustawienia zapewne powątpiewały że jak ktoś będzie jej używać będzie miec trochę oleju w głowie. Powiem Ci tak: Uważam równocześnie że jest i nie ma killer taktyki. Załóżmy że gram Barceloną i Śląskiem Wrocław (2 liga, polecam moją karierę tak btw.) To chyba oczywiste że Krzysztof Ostrowski (Śląsk) nie będzie miał takich samych ustawień indywidualnych co Ronaldinho (w tym okresie w Barcelonie) Ustawienia przecież nigdy nie będą dobre dla danej ligi. Wyobraża sobie ktoś grać kopaczami z Luksemburgu taktyką 4-6-0 (tak sławną w ostatnim czasie na tym forum, pozdrowienia dla Drakena). Ja grając kariery nigdy nie mam jednego stałego ustawienia. Zawsze staram się w trakcie meczu bądź jeszcze przed coś kombinować - tutaj obrońcy trochę wyżej, na tych bezpośrednie podania. Uważam że killer taktyką jest logiczne myślenie.. żadna taktyka bez wiedzy i kombinowania trenera nie będzie sama wygrywać.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

Odświeżam MaKK

masz tą paczuszkę jeszcze z działającymi taktykami interesuje mnie ole by makka i jeżeli posiadasz tug traning 2007.

Pozdrawiam ,dzięki.

 

Spaliła mi się karta graficzna i cofam się z 2015 do 2007:)

Edytowane przez MaKK
Usunięcie formatowania czcionki
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...