Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2007 - temat oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Ja używam rzadko, i to tylko wtedy gdy mam świetnego środkowego pomocnika o wysokich atrybutach technicznych i równie wysokim stopniu koncentracji, który potrafi sam wygrywać mecze. I gram na rozgrywającego tylko wtedy, gdy sytuacja na boisku jest beznadziejna, ale jeszcze do odwrócenia. Nie polecam częstego stosowania tej opcji, gdyż AI dość szybko to rozszyfrowuje.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Jaka polecacie taktyke i ustawienie dla Chelsea zaraz wstawie sklad

 

a oto i sklad

http://img3.imageshack.us/my.php?image=ustawienie.jpg

http://img3.imageshack.us/my.php?image=polecenia.jpg

http://img3.imageshack.us/my.php?image=iteslabewyniki.jpg

 

 

a i jeszcze jedno pytanko mam xd

 

Dlaczego Celsinho otrzymuje tak dlugo pozwolenie na prace i czy wogole ja otrzyma ? Czekam juz ponad 4 miesiace ... co robic?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Mam pytanie gram pierwszy sezon na wyspach brytyjskich gram West Bromwich Albion i mam problem jak ustawić wszystkie formacje aby w pełni wykorzystać ich zalety i możliwości.

1.Czy obrońcy powinni mieć nieograniczoną swobodę taktyczną i jakie powinni mieć nastawienie.

2.Mam skrzydłowych z dobrymi statystykami dośrodkowań i dryblingu ( Zoltan Gera i Jonathan Greening )

3.Moji napastnicy mają mało sytłącji stzreleckich owszem zdarzy mi się coś strzelić ale chodzi mi o to aby wykorzystać ich zalety w 100% w napadzie mam John Hartson i Vyacheslav Hleb :D

4.Jak ustwaić pomocników środkowych mam tutaj w składzie na tej pozycji Janos Koumas i Niguel Quashie

5.Jak ustwaić najlepiej bocznych obronców tutaj na lewym skrzydle mam Garetha Bale i Martin Albrechtsen

6.Na bramce mam Nincenta Eyneame nigeryjczyk moim zdaniem mój najlepszy tranfer zaraz po młodym walijczyku G.Bale chodzi mi o to co zrobić aby w pełni wykorzystać jego atuty .Najbardziej zależy mi na ustwaieniu Skrzydłowych i ataku zauważyłem że mam duże posiadanie piłki w każdym meczu ale nie widać tego na boisku nie wiem jak mam ich ustwaić w poleceniach dla piłkarzy aby każda formacja każda linia tworzyła zgrany monolit :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Witam mogły bo ktoś odświeżyć 2 Taxy [FM 07 wiecznie żywy :debesciak: ]

 

- OLEEE!!!_by_makAA

- GalactUnia by Anderwalius

 

Wszystkie linki wygasły nawet na innych stronach niech ktoś pomoże :):please:

 

Sory że odgrzebuje tak stary temat archiwalny ^^ ale potrzebuję tych Tax na pewno ktoś posiada i nie tylko mi się przydadzą sporo osób jeszcze pogrywa w Fm [07] taki sentyment :respekt:

 

GalactUnia by Anderwalius bym poprosił jak ktoś ma

dzięki wielkie MAAK za reupa Taxy "OLEEE!!!_by_makAA"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...