Skocz do zawartości

Podbeskidzie Bielsko Biała


raf2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na razie nadal od dłuższego czasu [2008 rok bodaj] trwa przetarg. Jeśli się uda wszystko załatwić to jest szansa, że w 2013 już będziemy grać na nowym stadionie.

 

I to mnie /denerwuje/ w mentalności osób zarządzających /klubem i miastem/. Podbeskidzie na Ekstraklasę miało aspirację nie od dziś. Teraz awansowaliście, a zanim zagracie na swoim nowy obiekcie możecie już nie grać na najwyższym szczeblu rozgrywek.

Podobne przykłady można mnożyć /chociażby Łódź/.

 

Wracając do Podbeskidzia to gratulacje za awans. Obyście się utrzymali.

Powinniście łatwo znaleźć sponsora, przynajmniej na najbliższy sezon. W końcu w BB powinny przychodzić tłumy na Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza

http://www.90minut.pl/news/158/news1583682-Ondrej-Sourek-pilkarzem-Podbeskidzia.html

 

Gość wygląda jak na naszą ligę rewelacyjnie. Budujące, że zawodnicy z zagranicy wolą grę w beniaminku polskiej Ekstraklasy, niż w czołowej drużynie ze Słowacji. Inny zawodnik z Żyliny, Jeż, pokazał się w naszej lidze ze świetnej strony i chętnie widziałoby go w swoim składzie parę zespołów z czołówki. Podobny los czeka tego zawodnika?

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Podobno do PBB ma przyjść.. Milan Baros

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/503174/milan-baros-zagra-w-podbeskidziu-bielsko-biala

Wiem, że to nie ten kaliber co kiedyś, ale jak na klub z podobno najniższym budżetem w lidze robią ciekawe ruchy ;)

Inna sprawa, że kontrakty piłkarzy są na garnuszku miasta w formie "stypendium sportowego" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Panowie, co sądzicie o zwolnieniu Ojrzyńskiego? Jak dzisiaj zobaczyłem ten news to nie wiedziałem czy śmiać się, czy płakać. Jeśli naszymi klubami rządzą takie matoły, to ja się wcale nie dziwię że nasza liga jest w taki miejscu, a nie innym. Widać wyraźnie jaki status ma zawód trenera w naszym rodzimym bagienku. Brak jakiegokolwiek pomyślunku, jakichkolwiek długofalowych planów budowy drużyny. Liczy się tylko tu i teraz. Ta prowizorka nie zmieniła się od lat '90 . Tylko trenerów szkoda, ale co mają zrobić? Muszą jakoś zarabiać na życie, więc godzą się na kolejną ofertę pracy, mając świadomość że jakikolwiek kryzys zakończy się wywaleniem trenera na zbity pysk. Wychodzi na to że trener nie powinien osiągać wyników ponad miarę drużyny, bo kończy jak Czesio, Ojrzyński, albo Kocian.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to czysty debilizm. Podbeskidzie miało walczyć o mistrza czy europejskie puchary? Grali w 1/2 PP, zabrakło im dwóch punktów do czołowej ósemki, a to jak na tego typu zespół serio świetne wyniki. Ojrzyńskiego w ogóle mi szkoda, tak po ludzku, bo z Korony też go wyrzucili w dziwny sposób.

Odnośnik do komentarza

Przerost ambicji w Bielsku.

Kto ich wyprzedził: Legia, Lech, Lechia, Wisła, Śląsk, Jaga - zespoły poza konkurencją organizacyjno-finansową dla Podbeskidzia. Zostaje Górnik i Pogoń, ale Górnik grał w miarę równo w całym sezonie, a Pogoń miała świetny finisz - choć i tak oba te kluby są dla mnie schodek wyżej niż "Janosiki". No ale może Ojrzyński ma trudny charakter albo co. Nie będę mocno zdziwiony, jak zajmie miejsce Zuba w Bełchatowie.

Odnośnik do komentarza

w Podbeskidziu jest Borecki. pamiętam go jeszcze z czasów jak kręcił się przy ŁKS, to człowiek niespełna rozumu

 

co do zwolnienia Ojrzyńskiego, którego bardzo lubię to wbrew pozorom przyczepili się chyba o ten zjazd z 6 na 11 miejsce. w ostatnich kilku kolejkach można powiedzieć, że drużyna Leszka zaliczyła zjazd.

 

co nie zmienia faktu, że jest to chore, jak to często mówi Michniewicz, żeby rozliczać trenera, trzeba dać mu 3 pełne rundy… z czym absolutnie się zgadzam.

 

Bełchatów ? nie wiem czy Ojrzyński będzie chciał pracować ligę niżej, Zub mimo, że ma umowę śmieciową to pewnie będą chcieli żeby ją wypełnił. W Bełchatowie nie są potrzebni nowi trenerzy(jak w Cracovii), tylko nowi piłkarze, poza Big Makami, tam nikogo nie ma...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kogut myślał o niedzieli, a w sobotę...

 

Witali się już z grupą mistrzowską, a tu taki zjazd. Mnie osobiście szkoda Podbeskidzia. Chłopaki może po tych roszadach z Ruchem i Lechią w roli głównej się troszkę podłamali i nie potrafili się podnieść. Można mówić, że ta liga w podziale jest niesprawiedliwa, ale przynajmniej jest ciekawa. Raczej nikt przed 30. kolejką nie spodziewał się spadku bielszczan. Mówi się trudno, gra się dalej. Mam nadzieję, że za rok Podbeskidzie wróci do Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza

Co do tabeli bez podziału punktów w dolnej grupie, to na dziś wyglądałoby to tak:

9 Wisła 47
10 Korona 45
11 Śląsk 45
12 Jaga 42
13 TBB 41
14 PBB 39
15 Łęczna 39
16 Zabrze 34


Tak więc Bielsku żadna krzywda się nie dzieje, bo są praktycznie krok od spadku tak czy siak. A jakby się liczyły bramki lub bezpośrednie mecze, a nie pozycja po 30 kolejce, to Łęczna byłaby 14. a Podbeskidzie 15. przed ostatnią kolejką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...