Skocz do zawartości

Wzgórza L.A.


ugh

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie Jasona Stathama, tego od wszystkich części Transportera? Znacie Paula Cooke'a i Steve Jones'a z Sex Pistols? A może słyszeliście o Brandonie Routh, grającego w najnowszym Supermenie? Może obiło sie wam o uszy nazwisko piosenkarza Robbiego Williamsa albo byłych piłkarzy, Vinnie Jones'a czy Franka Lebouef?

Co w ogóle łączy tych panów? Otóż wszyscy grali w jednym klubie, który mimo, iż wystepował wyłącznie w ligach amatorskich, to jego sława rozniosła się po całym globie. Mowa o Hollywood United, klubie słusznie nazywanym 'celebryckim', gdzie gwiazdy po cięzkim dniu na planie filmowym, studiu nagraniowym mogły zrelaksować się, kopiąc wspólnie piłkę oraz gawędząc o swoich milionach i dostanim życiu w L.A.

 

Jednak w 2008 roku uznano, że są inne miejsca odpowiednie dla celebrytów do "hanging out'u" i władze Hollywood United połączyły siły z innym, żeńskim (sic!) klubem i powołały do życia zespół Hollywood United Hitmen. Rok później tymże klubem zainteresował się mało znany trener z Polski, ugh. Częste wizyty na Stadionie Przy Morzu (nazwa oryginalna), wiele rozmów z prezesem Nate Ross'em przyniosły efekt w postaci podpisanego 21 stycznia 2009 roku, kontraktu dającego ugh funkcję menedżera zespołu.

 

Oczekiwania wobec nowego trenera?

Zespół ma ustabilizowac się w PDl Southwest Division (nasza 4. liga). Na ten cel otrzymałem budżet transferowy w wysokości 6 tysięcy euro (tak - euro a nie dolarów, bo zielone papierki z martwymi byłymi prezydentami tego państwa, nigdy do mnie jako Europejczyka, nie przemiawały). Na płace dostalem okrągłe 0.

 

 

Wyjaśniam kwestię techniczną: gram w wersji 10 ponieważ przy dodatkowych ligach w najnowszym FM łapie crashy regularnie po pierwszym sezonie.

 

 

Wersja gry: 10.0.0

Wybrane ligi: Andora (1. liga, 2. liga), Argentyna (1. liga, 2. liga), Australia (A-League), Brazylia (1. liga, 2. liga, 3. liga), Islandia (Ekstraklasa, 1. liga), Korea Północna (DPRK League 1, DPRK League 2), Mołdawia (Mołdawska Divisia Nationa, Mołdawska Divisia A, Divizia B), Polska (Ekstraklasa, 1. liga, 2. liga, 3. liga), Ukraina (Ekstraklasa, 1. liga) USA (MLS, USL-D1, USL-D2, PDL, KEP, MLS Academy Division)

Baza danych: duża

Odnośnik do komentarza

Co o składzie? Po celebrytach ani śladu. Dominują zawodnicy młodzi (średnia wieku coś w granicach 18 lat). Kilka pierwszych zajęć poskutkowało podziekowaniem za usługi paru zawodnikom. Obecnie skład prezentuje się nastepująco:

 

 

BRAMKARZE:

 

Carlos Sanchez (17 lat, USA, GK)

Jorge Marin (20 lat, USA, GK)

Kevin Cassidy (18 lat, USA i IRL, GK)

 

 

OBRONA:

Bryan Jones (17 lat, USA, OŚ)

Jake Cortes (16 lat, USA, OŚ)

Miguel Estrada (16 lat, USA i MEK, O P)

Shaun Ramos (20 lat, USA, O L)

Phil Carroll (21 lat, USA, O LŚ)

Russell Ramirez (17 lat, USA, O LŚ)

 

 

POMOC:

Eric Wallace (16 lat, USA, DP/P Ś)

Chris Liddle (16 lat, USA, DP/P Ś)

Kevin Reeves (20 lat, USA, P PL)

Jeremy Alexander (21 lat, USA, P PL)

Erik George (22 lata, USA, P/OP Ś)

Ralph Timmins (18 lat, USA, P/OP P)

Matt de Nigris (20 lat, USA, P/OP L)

Sam Gomez (19 lat, USA, P/OP L)

Carlos Martin (19 lat, USA, P/OP PLŚ)

David Martin (19 lat, USA, P/OP PLŚ)

 

 

NAPASTNICY:

Brian Dombrowski (22 lata, USA, NŚ)

Francis Harris (19 lat, USA, NŚ)

Kevin Carty (22 lata, USA, OP/N Ś)

George Echeverria (19 lat, USA, OP/N Ś)

 

 

Priorytetem będzie kupno (właściwsze słowo: sprowadzenie :) ) kogoś na prawą obronę (obecnie tylko jeden zawodnik w składzie) oraz defensywnego pomocnika. W miarę możliwości będę chciał również zakontraktować napastnika oraz bramkarza.

Odnośnik do komentarza

TRANSFERY

 

 

do klubu:

 

Ricky Schramm (23 lata, USA, NŚ - wolny transfer) - wielki sukces! Sprowadzenie takiego zawodnika jak Ricky, z pewnością pomoże nam w zdobywaniu bramek. Niezła technika, gra z pierwszej piłki oraz wykańczanie akcji. Do tego mocny fizycznie. Potencjalna gwiazda.

 

Dawid Stankiewicz (21 lat, POL, OŚ - wypożyczenie) - była okazja do zwiększenia rywalizacji w środku obrony sciagając Stankiewicza, więc okazję wykorzystałem. Niczym specjalnie się nie wyróżnia, choć na tle kolegów pewnie będzie błyszczał :) .

 

Maurice Hodgson (20 lat, USA, O P - wypożyczenie) - Zarząd nie pozwala mi wydawac kolejnych pieniędzy na konrakty, więc Hodgsona wypożyczyłem z Fire Academy. Średniak ale konieczny jako zastępstwo dla jedynego prawego obrońcy w klubie.

 

 

Z klubu:

Carlos Sanchez (17 lat, USA, GK) - wolny transfer

Russell Ramirez (17 lat, USA, O LŚ) - wolny transfer

 

 

Mało transferów ale mam bardzo ograniczone pole manewru. Nie udało się ściągnąć DP więc musze liczyć na tych, których posiadam.

 

SPARINGI:

Galaxy Academy 0:1 Hollywood United Hitmen (Schramm)

Hollywood United Hitmen 4:0 Kalamazoo (Schramm x3, Timmins)

Southern Oregon Fuego 0:4 Hollywood United Hitmen (Dombrowski, C. Martin, Schramm, Harris) W tym spotkaniu Harris doznał powaznej kontuzji (zerwane ścięgno podkolanowe) i niestety wypadł na cztery miesiące.

Salinas Valley Samba 2:3 Hollywood United Hitmen (Dombrowski, Cortes)

Pumas 0:0 Hollywood United Hitmen

Revolution Academy 2:0 Hollywood United

Lamorinda United 0:2 Hollywood United Hitmen (Dombrowski, C. Martin)

Hollywood United 0:1 BC Eagles

Hollywood United 1:0 Fresno (Schramm)

Hollywood United 4:3 Saturn FC (Dombrowski, Nigris, Timmins, Gomez)

Hollywood United 2:3 L.A. Legends (Dombrowski, Schramm)

Odnośnik do komentarza

Debiut to nerwy, a może odwrotnie? Na pierwsze spotkanie udajemy się na stadion Boneville High School w Ogden (stan Utah). Pierwszy szok przyszedł jeszcze w Los Angeles, gdy okazało się, że sprowadzony przed sezonem Ricky Schramm nie został zgłoszony do rozgrywek, albo został zgłoszony tylko panowie w związku soccerowym nie zanotowali tego faktu, a może nie zanotowała go moja sekretarka, która miała wysłać skład? Tak czy siak to skandal a do głowy nasuwa się tylko jedna myśl: Mamma Mia Pepperoni!

 

Człowiek nie zdąży się zdenerwować na pierwszą straconą bramkę po stałym fragmencie (rzut z autu nim jest, no!) a drużyna traci drugą. Honorowym obywatelem zacnego i bardzo równego (link) miasta Ogden, zostanie mój bramkarz. W uzasadnieniu przyznania honorowego obywatelstwa przeczytamy, że lob z 17 metrów, który wykonał Blanco, w czasie dość statycznej akcji, wyłapaliby wszyscy golkiperzy na półkuli północnej, ci z innych dyscyplin również. Lecz Jorge Marin wykazał się niezwykłym gestem w stronę społeczności "równego miasta" (układ ulic nie pozwala się tam zgubić nawet niewidomym). Mojemu zespołowi udało się przez chwilę pomacać rywali golem Dombrowskiego, po świetnej piłce za plecy obrońców od Martina. Szybko jednak spotkało się to z ripostą naszego golkipera, który wypuścił piłkę z rąk po rzucie rożnym, a Mel....to znaczy Shaun Gibson dopełnił dzieła zniszczenia. Druga połowa nie przyniosła emocji i wynik pozostał bez zmian.

 

PDL Southwest Division - 1. kolejka - 25.04.2009 r.

Ogden Outlaws 3 : 1 Hollywood United Hitmen

Bent 11' [1:0]

Blanco 12' [2:0]

Dombrowski 18' [2:1]

Gibson 28' [3:1]

 

Widzów - 492

MoM - Gary Bates [8,2]

 

Podsumowanie:

Nic dziwnego że w Ogden kręcono kilka scen do filmu "Głupi i Głupszy". Tym najgłupszym okazał się mój bramkarz.

Odnośnik do komentarza

Jak zatrzeć złe wrażenie z poprzedniego spotkania? W książce "Najbardziej oklepane frazesy w świecie futbolu" przeczytałem, że można tego dokonać wyłącznie zwycięstwem. Jorge Marinowi dałem drugą szansę (ale nie na obywatelstwo miasta Irvine, w którym swoje mecze rozgrywa Blue Star - panie Jorge, mam nadzieje, że się rozumiemy).

 

Piłka - Martin - noga - podanie - Dombrowski - gol. Przepis na smaczne gole już jest. Tych dwoch panów dobrze się rozumie a o Dombrowskim można powiedzieć: "dobre bo...brzmi po polsku?" (brak polskich korzeni). Mecz toczony pod nasze dyktando, z kilkoma niezłymi akcjami. Nie był to dobry dzień zawodników Orange County Blue Star (w skrócie O.C.B.S. - O Co Biega Szefie?). Nie oddali żadnego celnego strzału na nasza bramkę, nawet z pomocą Marina (ostatnie ostrzeżenie Jorge!), który po rzucie wolnym wypuścił piłkę z rąk, z czego nie potrafił skorzystać Liam Perez uderzając obok pusciutkiej bramki. Przyznaję, że nasze mecze nie porywają kibiców, ale czyż to nie punkty się liczą przede wszystkim? Te pierwsze na własnych smieciach smakują, oj smakują.

 

PDL Southwest Division - 2. kolejka - 02.05.2009 r.

[8.]Hollywood United 1 : 0 Orange County Blue Star[4.]

Dombrowski 7' [1:0]

 

Widzów - 733

MoM - Ralph Timmins [7.2]

 

Podsumowanie:

Zemsta chuliganów z Irvine po przegranym z nami meczu nie grozi. Zdaniem FBI to najbardziej bezpieczne miasto w Stanach Zjednoczonych (link)

Odnośnik do komentarza

jutland - nazwijmy to opcją rezerwową. Gdybym nie dostał oskara za wspaniałą reżyserię gry Hollywood united, chętnie spróbuję sił w słabszych ligach. Mam ogromną słabość szczególnie do Mołdawii, więc pozostawiam sobie otwartą furtkę.

__________________________________

 

 

Derby miasta Aniołów to mecze, w których piłkarze przestają być aniołkami a trup ściele się gęsto (sensu tego powiedzonka nie rozumiem do dziś). Tradycyjnie panu Marinowi przypominam, że nasi to ci w niebieskich strojach a to okrągłe ma nie trafić w duży prostokąt pokryty siatką z jednej strony. Natomiast zespołowi L.A. Legends przepowiadamy legendarną wtopę :_winkle:

 

Zacznę może od końca cytując słowa naszego byłego wicepremiera, Andrzeja Leppera (

). Tak jest panie premierze, zatańczę na głowie, zrobię windmilla i "koło thomasa" byleby sprowadzić do klubu bramkarza. Po tym, co zrobił Jorge Marin będę gwałcił i rabował jeśli to pomoże zakontraktować kogokolwiek na tę pozycję. Pierwsza bramka dla Legends padła po dosrodkowaniu z prawego skrzydła. Dla Jorge wrzutka okazała się "przeprawą nie do przejścia" więc wypuścił ją z rąk co zmusiło Pata Jordana do wykonania egzekucji (a ponoć w Kalifornii egzekucje wykonuje się tylko w więzieniu San Quentin, hmmm). Siedem minut później, po drugiej stronie mieliśmy identyczną sytuację z tą tyci tyci różnicą, że gol Matta de Nigris po wrzutce padł bez udziału bramkarza. Z wyrównania cieszyliśmy się 5 minut. Choć z Jorge w bramce to jak cała wieczność. Tuż przed przerwą szybko rozegrany rzut wolny w srodku boiska, na strzał z 25 metrów zdecydował się Gerardo Ibarra. Uderzenie nie było trudne choć Jorge Marin miał na ten temat inne zdanie i zmienił lot piłki na tyle, że ta wpadła tuż przy prawym spojeniu słupka z poprzeczką. Szaleńcza pogoń w drugiej połowie nie przyniosła skutku i niestety L.A. Legends pany. Odnośnie mojego bramkarza, zacytuję innego polityka: za mojej kadencji "ten pan już nigdy nikogo nie zabije śmiechem swoimi farfoclami"

 

 

PDL Southwest Division - 3. kolejka - 09.05.2009 r.

[7.]L.A. Legends 2 : 1 Hollywood United Hitmen[5.]

Jordan 30' [1:0]

Nigris 40' [1:1]

Ibarra 45' [2:1]

 

Widzów - 356

MoM - Gerardo Ibarra [7.6]

 

Podsumowanie:

Mecz derbowy i 356 widzów. Ehh co by nie mówić o celebrytach, to jednak generowały większe zainteresowanie meczami United. A może zarząd pójdzie polską drogą i zatrudni w roli prezesa byłą modelkę. W końcu taka pani jak Izabella Łukomska-Pyżalska (link) jest prezesem wartym poznania.... znaczy Warty Poznań.

Odnośnik do komentarza

Mahone - dzięki za dobre słowo. Choć co do atrakcyjności lig amerykańskich mam inne zdanie. Może rzeczywiście w 4. lidze wieje nudą (aczkolwiek mozliwość 6 zmian w czasie meczu rządzi!), ale też liczę, że siakiś awansik w końcu wpadnie. MLS już kiedyś próbowałem w FM 2011 - opcje draftowe i inne tego typu bajery bardzo mi przypadły do gustu.

 

Jaotinho - jak paliwa starczy to będę jechał <_<

_______________________________________________

 

 

BYU Cougars - drużyna uniwersytecka, wylęgarnia talentów, szczególnie tych "footballowych".... Anglicy właśnie zakrztusili się herbatą, a ja dalej śpię spokojnie. Tak, tak: football amerykański ma z europejskim tyle wspólnego co Ustrzyki Górne z Ustrzykami Dolnymi. Kwestia nazewnictwa zawsze pobudzała wzajemne animozje i tak jest do dziś. My śmiejemy się z ich "sokera" a oni z futbolowych symulantów (

) (BTW polecam całą rozmowę, Letterman jak zwykle daje radę, pytania o żółte kartki rozwalają system). Wedle zapowiedzi, miejsce farfocla w bramce zajął Kevin Cassidy (poszukiwania nowego bramkarza trwają).

 

 

Co? Tydzień temu przegraliśmy derby L.A.? Nic nie pamietam. Drużyna sprawiała identyczne wrażenie przejmując od początku dowodzenie na boisku. Pomimo stowrzenia dwóch stuprocentowych okazji na poczatku spotkania, nie udało się wyjść na prowadzenie. Dopiero w 28. minucie Matt de Nigris popisał się znakomitym uderzeniem z ponad dwudziestu metrów. Panu Bogu w okno nie trafił, lecz mnie zadowoliło okno bramki Stuarta Bradshaw'a. Kolejne minuty powiększały przewagę aż kropkę nad postawił Echeverria, po doskonałym prostopadłym podaniu od Nigrisa (gol + asysta = moje uszanowanie).

 

PDL Southwest Division - 4. kolejka - 16.05.2009 r.

[7.]Hollywood United 2 : 0 BYU Cougars[9.]

de Nigris 28' [1:0]

Echeverria 85' [2:0]

 

Widzów - 703

MoM - Matt de Nigris [8.2]

 

Podsumowanie:

Z potężnej pumy (btw. nie polecam wpisywania słowa "cougars" do google images, bez włączonego filtra rodzinnego) pozostał zwykły dachowiec

Odnośnik do komentarza

Lancaster to ciężki czterosilnikowy brytyjski samolot bombowy z okresu II wojny światowej, powstały w zakładach A.V. Roe, używany od........ chyba nie o ten Lancaster chodzi.

 

Co do przebiegu meczu, to postaram się napisać wyłącznie o najciekawszych akcjach...

 

 

 

 

.... dziekuję za uwagę.

 

 

PDL Southwest Division - 5. kolejka - 23.05.2009 r.

[10.]Lancaster 0 : 0 Hollywood United Hitmen[5.]

 

Widzów - 169

MoM - Shaun Ramos [7.3]

 

Podsumowanie:

Ziew po raz pierwszy, ziew po raz drugi, ziew po raz trzeci. Sprzedany panu drzemiącemu w ostatnim rzędzie!

Odnośnik do komentarza

Przed meczem z Ventura County Fusion, dziennikarze skromnie dopytują czy dam Ricky'emu Schramm pokopać nieco piłkę w nowym klubie a ja odpowiadam pytaniem, czy załatwią mi dla niego pozwolenie na grę od Związku? Nie? So shut the f*** up. Z drugiej strony im się nie dziwię. Pięć goli w pieciu spotkaniach szału nie robi. Ale już za dwa tygodnie będzie można rejestrować ponownie skład. Tym razem osobiście zaniosę listę zawodników do Związku. Wygodne adidasy już kupiłem.

 

Mecz z liderem podwójnie ściska pośladki i plącze nogi. Tym bardziej pozytywnie zaskoczyli mnie zawodnicy, nie dając się zepchnąć do defensywy. Wprawdzie goście zaliczają kilka groźmych strzałów (głównie z rzutów rożnych) to jednak do nas należy otwarcie wyniku spotkania. Popis dwóch środkowych obrońców - Jake Cortes dośrodkowuje z rzutu wolnego a Dawid Stankiewicz pyta sedziego liniowego czy mógłby sprawdzić naciąg siatki w bramce, bo strzałem głową zamierza ją rozerwać. Wyszliśmy na prowadzenie by kwadrans później zejść do szatni. Szkoda, że tuż po przerwie przeciwnicy wyrównali. Lecz o takie gole nie można mieć pretensji. Jose Antonio Silva dostał taką prostopadłą piłkę, że ....[żenujący dowcip prowadzącego wątek] tylko Jorge Marin potrafiłby ją wyciągnąć [/żenujący dowcip prowadzącego wątek] . Mimo wyrównania dalej byliśmy stroną przeważającą a Carty nie dość że nie wykorzystał sytuacji "sam na sam" to jeszcze otrzymał w doliczonym czasie czerwoną kartkę. A, że kończą mi się napastnicy to głowa zaczyna boleć.

 

 

PDL Southwest Division - 6. kolejka - 30.05.2009 r.

[4.]Hollywood United Hitmen 1 : 1 Ventura County[1.]

Stankiewicz 30' [1:0]

Silva 51' [1:1]

Carty 90+4'

 

Widzów - 762

MoM - Dawid Stankiewicz [8.3]

 

Podsumowanie:

Można powiedzieć że zaliczamy ...uwaga... SERIĘ BEZ PORAŻKI.

Odnośnik do komentarza

O Boże jak można nazwać zespół "Koniki wodne południowej Kalifornii"? Toż nawet kibice Legionu Komarów (link) pękliby ze śmiechu. Ten natomiast zniknął po zerknięciu w tabelę. Koniki zajmują drugą pozycję z potencjałem na spuszczenie nam manta.

 

Było po równo - w maszczeniu (od zmaścić a nie namaścić) sytuacji. Brylowali w niej gospodarze, choć u nas na wyróżnienie za strzał w boczną siatkę zasłużył Echeverria. Lecz w 27. minucie Dombrowski wymyslił nową grę w " strzelanie goli". Rywale przyłączyli się w 68. minucie na pisemną prośbę naszego golkipera Kevina Cassidy'ego, który doskonale sparodiował Jorge Marina, podając do rywala piłkę, by ten mógł umieścić ją w pustej bramce. Natomiast Chris Liddle rzucił zabawki i wyszedł z piaskownicy w 43. minucie po drugim bezsensownym faulu w środku boiska. To zmusiło Koniki do odegrania fragmentu "Potopu" Henryka Sienkiewicza, gdy to Szwedzi bombardowali niemal bezbronną Jasną Górę. I tym zasłużyli (Koniki, nie Szwedzi) na Złotego Globa bo oblężenie zakończyło się identyczną jak prawie 400 lat temu porażką. Bo czymże jest jeden punkcik wobec "milionaczystutysiecy" strzałów na moją bramkę? Zdobylismy jeden punkt a Shaun Ramos mym Kmicicem jest.

 

 

PDL Southwest Division - 7. kolejka - 06.06.2009 r.

[2.]Southern California Seahorses 1 : 1 Hollywood United Hitmen[6.]

Dombrowski 27' [0:1]

Shellenberger 68' [1:1]

Liddle 43'

 

Widzów - 266

MoM - Shaun Ramos [7.4]

 

Podsumowanie:

Tak więc po tym spotkaniu nie mam napastników, nie mam defensywnych pomocników, ale co mam? Tak jest, przechlapane.

Odnośnik do komentarza

Przed spotkaniem z Fresno Fuego ściągnąłem do klubu niejakiego Victora Ramireza, grającego na pozycji napastnika. Wobec plagi kontuzji, kartek i mizernego poziomu "wykańczaczy", było to jedyne rozsądne wyjście. I coś czuję, że nowy nabytek z miejsca udowodni swoją przydatność.

 

Nawet bez czterech podstawowych zawodników nie pozwoliliśmy pohulać rywalom w naszym polu karnym. Sami też odgrywalismy stały repertuar, z nowymi elementami (uderzenie Dombrowskiego w poprzeczkę czy też slalom George'a i strzał tuż obok prawego słupka bramki Fuego). W ogóle Erik George to dla mnie bohater tego meczu. W 52. minucie doskonale podał do Ramireza i ten mimo rywala u boku, strzelił ( a nie mówiłem! a nie mówiłem!) jedynego gola w tym spotkaniu. Był jeszcze potencjał na kolejne, lecz impotencją strzelecką popisywali się odpowiednio: Timmins oraz Dombrowski.

 

PDL Southwest Division - 8. kolejka - 13.06.2009 r.

[7.]Hollywood United Hitmen 1 : 0 Fresno Fuego[9.]

Ramirez 52' [1:0]

 

 

Widzów - 684

MoM - Erik George [7.5]

 

Podsumowanie:

Bez podsumowania

Odnośnik do komentarza

Z miastem Bakersfield kojarzy mi się jeden ze śmieszniejszych sitcomowych dialogów:

- Where are you from?

- Bakersfield.

- I'm sorry !?

- Bakersfield

- Yes, I heard. I'm just sorry.

 

PDL Southwest Division - 9. kolejka - 20.06.2009 r.

[2.]Bakersfield 2 : 0 Hollywood United Hitmen[6.]

Wolfe 50' [1:0]

Myers 53' [2:0]

Tena 86'

 

Widzów - 747

MoM - Steven Wolfe [7.7]

Podsumowanie:

Wstrzymuję do odwołania dłuższe opisówki, bo w czwartej lidze amerykańskiej nawet mnie zaczynają nudzić :) . Wznowie po ewentualnym awansie.

Odnośnik do komentarza

Tabela po półmetku (link)

PDL Southwest Division - 10. kolejka - 27.06.2009 r.

[6.]Hollywood United 1 : 0 Ogden Outlaws[3.]

Timmins 83' [1:0]

 

Widzów - 607

MoM - Ralph Timmins [7.6]

Podsumowanie:

Po wygranym meczu lokalna prasę obiegła informacja, że prezes Nate Ross być może zrezygnuje ze swojej funkcji. Mieszkańcy Indii złapali się za głowę, a w Kanadzie ogłoszono żałobę narodową.

 

 

 

PDL Southwest Division - 11. kolejka - 04.07.2009 r.

[6.]Orange County Blue Star 0 : 0 Hollywood United[5.]

 

Widzów - 84

MoM - Sergio Watts [7.3]

Podsumowanie:

Ilość widzów wprost proporcjonalna do poziomu spotkania, niestety.

 

 

 

PDL Southwest Division - 12. kolejka - 18.07.2009 r.

[5.]Hollywood United 3 : 2 L.A. Legends[7.]

Timmins 16' [1:0]

D. Martin 29' [2:0]

Dombrowski 51' [3:0]

Duran 73' [3:1]

Whitfield 74' [3:2]

 

Widzów - 626

MoM - Ralph Timmins [8.2]

Podsumowanie:

Łał stabilizujemy formę, już drugi raz. No i Hollywood pany!

Odnośnik do komentarza

PDL Southwest Division - 13. kolejka - 25.07.2009 r.

[8.]BYU Cougars 4 : 2 Hollywood United[5.]

Stankiewicz 4' [0:1]

Stankiewicz 12' [0:2]

Crane 34' [1:2]

Crane 46' [2:2]

Crane 62' [3:2]

Ramirez 90' [4:2]

 

Widzów - 354

MoM - Nick Crane [9.5]

Podsumowanie:

Żarty panie, żarty. Z 2:0 do 2:4. Już wiem co czuli Legioniści w 1997 (

), mimo, że stawka spotkania, "deczko" inna.

 

 

 

PDL Southwest Division - 14. kolejka - 08.08.2009 r.

[5.]Hollywood United 2 : 0 Lancaster[10.]

Dombrowski 9' [1:0]

Timmins 45' [2:0]

 

Widzów - 516

MoM - Ralph Timmins [7.9]

Podsumowanie:

Mimo zwycięstwa chyba już pogodziłem się z brakiem awansu. 5 punktów do lidera i cztery mecze do końca nie brzmią źle, ale mam po prostu za słabą drużynę. Właściwie to wszystko wyjasni się w następnej kolejce bo podejmujemy lidera (Koniki :) )

 

 

 

PDL Southwest Division - 15. kolejka - 15.08.2009 r.

[5.]Hollywood United 3 : 0 Southern California Seahorses[1.]

Stankiewicz 34' [1:0]

D. Martin 69' [2:0]

Ramirez 81' [3:0]

 

Widzów - 635

MoM - Dawid Stankiewicz [8.3]

Podsumowanie:

Nie czytajcie tych bzdur z poprzedniego podsumowania. Już przeczytaliście? No trudno.

Odnośnik do komentarza

PDL Southwest Division - 16. kolejka - 29.08.2009 r.

[9.]Fresno Fuego 0 : 0 Hollywood United[5.]

Widzów - 1439

MoM - Shaun Ramos [7.3]

 

Podsumowanie:

Przewaga była, sytuacje były, lecz gole się obraziły. Na dwie kolejki przed końcem tracimy do pierwszego miejsca 4 punkty. Czyli w zasadzie pozamiatane. Natomiast w klubie pojawił się nowy prezes, Jon Russel i już mu zapowiedziałem, że po sezonie dokonam rewolucji kadrowej.

 

 

PDL Southwest Division - 17. kolejka - 05.09.2009 r.

[2.]Ventura County Fusion 2 : 1 Hollywood United[5.]

Cassidy (sam.) 15' [1:0]

Hamilton 44' [2:0]

Liddle (k.) 71' [2:1]

 

Widzów - 354

MoM - Anthony Hamilton [7.5]

 

 

 

PDL Southwest Division - 18. kolejka - 19.09.2009 r.

[5.]Hollywood United 0 : 1 Bakersfield[3.]

Harris 79' [0:1]

 

Widzów - 984

MoM - Steven Wolfe [8.4]

 

K O N I E C ____ S E Z O N U

 

Podsumowanie:

 

Na początek tabela (link). Miałem zebrać doświadczenie, ograć drużynę i piąte miejsce z pewnością jest dobrym wynikiem. Szczególnie, że wiele rzeczy nie ułożylo się po naszej myśli. Zdecydowanie nie wypaliły transfery. Nie te dokonane bo dla przykładu wypożyczony Dawid Stankiewicz uzyskał łączną notę za sezon 7.05 z czterema golami na koncie (to środkowy obrońca!). Dobrze zaprezentował się inny wypożyczony, prawy obrońca Maurice Hodgson (średnia 6.86). Najsłabszą formacją był atak. Spośród 20 strzelonych bramek, napastnicy zdobyli ledwie osiem. Najskuteczniejszy był Brian Dombrowski (5 trafień), który w drugiej części sezonu prezentował się kompromitująco. Nie wiele lepiej wypadła sprawa Ricky'ego Schramm którego ostatecznie nie udało się zarejestrować w tym sezonie. A to gwiazda jak na tę ligę, nieprzeciętna. Na osobne zdanie zasługuje również Jorge Marin, najgorszy bramkarz w historii futbolu. Miałem kolegów, którzy bronili lepiej i z pewnością ten pan pożegna się z klubem. Teraz kilka miesięcy przerwy i zaczynamy nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...