Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zaczyna się sypanie linkami to ja wrzucę jedno z moich ulubionych rozdań - http://www.youtube.com/watch?v=yToEYmJ6Z3k

 

W 2006 Jamie Gold grał fenomenalnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś da o sobie znać podczas WSOP.

 

a ja co roku ciesze sie ogladajac WSOP ME jak Gold przegrywa. Drugiego takiego palanta i do tego szczesciarza ciezko znalezc.

Zgadzam się, Gold miał wtedy kupę farta. Chociaż z drugiej strony od Hachema wszyscy zwycięzcy ME byli jakoś mało przekonujący.

 

To już nie te czasy kiedy Ungar czy Chan bronili tytuły. Zwycięstwo Moneymakera rozpoczęło nową erę. Pojawił się wysyp graczy internetowych i wśród takiej ich ilości zawsze trafi się kilku, którym szczęście dopisze i daleko zajdą, a jeden z nich wygra.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy turniej za nami. Zagrało w nim 40 osób z 45 zapisanych do ligi. Turniej trwał 1h i 45 minut.

Wygrał pavolon przed szczurkiem i kaderrem i qczem. Z przebiegu gry: na poczatku nieznacznie prawadziłem ja, później enchi pozamiatał i gdy srednia żetonów była na poziomie ok 4-5k miał ich ponad 20k. Opisze ktoś w jakim rozdaniu to wygrał? Enchi przegrał je później ze mną, ale mi ukradł je pavolon i był wtedy liderem z ok 70k i mimo szarży szczurka i zrównania się po ok 60k - wygrał. Za co należą się gratulację! Punkty do rankingu zdobyło aż 13 graczy, ale tak naprawdę nic to jeszcze nie znaczy. Na dobrą sprawę by być w płatnym top 10 na koniec trzeba dobrze zapunktować w 3-4 turniejach pewnie.

Następny turniej w poniedziałek o 22:00. Cały czas można zapisywać się do ligi, a zapisani już - do turnieju.

Odnośnik do komentarza

Ja w finale popełniłem błąd, bo tak jak napisał Qcz, zrównałem się już stackiem z Pavulonem i wtedy sprawdziłem jego mocne przebitki z jakąś słabą parą myśląc, że blefuje. Wtedy zostało mi ok. 20k żetonów i już jedyną opcją była gra na maxa, a nie wyczekiwanie. Niestety karta nie poszła i tak się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Niestety, nie dość że przez większą część turnieju miałem naprawdę słabe karty, to jeszcze trafiłem na stół z Enchim, który stosował taktykę big stack bully, czyli raisował prawie każde rozdanie. Starałem się grać ultra tight, i parę razu udało mi się go wciągnąć w pułapkę z niezłym układem, ale później już blindy zaczęły mnie zjadać i na FT wszedłem z najmniejszym stackiem, co szybko skończyło się odpadnięciem po allinie z KQ i sprawdzeniu przez JJ.

Do następnego :]

Odnośnik do komentarza

Ja prowadziłem z enchim i nagle weszliśmy na blindach do dość wysokiej puli. Ja miałem Asa i króla, a na stole blotki, ale dwie trójki. Spokojna licytacja była, a na sam koniec zrobiłem błąd i zblefowałem all inem, niestety enchi miał Asa i trójkę i mnie rozwalił, zdobywając sporą przewagę :( Do poniedziałku! :)

Odnośnik do komentarza

Niech te gry towarzyskie będą zakładane z jakimś większym wyprzedzeniem niż ostatnio było to robione. Ja często nie grałem bo w sumie nie wiedziałem czy będzie coś czy nie. Jak będzie turniej zakładany na jakieś 2-3h wcześniej to każdy spokojnie w tym czasie zobaczy informacje na mailu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby granie o stałych godzinach.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej nie jestem za przerwą. Z założenia ma to być szybki turniej, zmiana blindów co 5 minut jest w sam raz. Pomyśl o której by się turniej kończył jakby była przerwa - 15 minut i zmiana blindów co 10 minut ? Wtedy turniej nie o 22 a o 20 musiałby się zaczynać

Odnośnik do komentarza

Nom, z dłuższymi blindami o wiele lepiej by się grało, no ale wiadomo, pewnie wiązałoby się to z odrobinę dłuższym turniejem, co niektórym osobom może nie przypasować.

 

W każdym bądź razie dziś fajnie szło, trochę agresywniejszej gry i w połowie finałowego stołu miałem gdzieś z połowę wszystkich żetonów w turnieju :) Zostało nas trzech i w 2 minuty wszystko roztrwoniłem... :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...