Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

może ustalić 3 terminy(tury) w tygodniu przy czym każdy mógłby zagrać maksymalnie w 2 z 3 w ciągu tygodnia?

ale nie możesz nikomu zabronić zapisać się na turniej ;)

2 terminy w tygodniu dobre, 10 turniejów i koniec "sezonu", więc skończymy w 5 tygodni, każdy zdąży zagrać, pewnie większości jakiś turniej wypadnie, więc nie płaczmy już czy gramy kwadrans w tą czy w tamtą

Odnośnik do komentarza

Dobra decyzje trza było podjąć - wszystkim się nie dogodzi.

Terminy poniedziałki-czwartki zostają. Wydają się optymalne.

Godzina będzie 22:00, niech zdarzą osoby z pracy, a Ci co maja wcześniej spać do 23.30 powinni się wyrobić.

I turniej wyjątkowo na 22.30 ponieważ jest to jedyny termin kolidujący z ....meczem piłkarskim, a tak jak pisałem wcześniej specjalnie te dni wchodziły w rachubę a nie środy i soboty by osoby chodzące na mecze nie miały problemów z grą.

 

Założyłem II pierwsze turnieje - można się rejestrować - powinny maile przyjść do zapisanych graczy, jak ktoś jest zapisany a nie dostał to w opcjach idzie zaznaczyć by mailowo przypominać.

 

Dzis na 21.30 założylem turniej treningowy - widze, że nie każdy z ligi jest w klubie treningowym - niech ma okazje zagrac sparing i obeznać sie w technologii gry, by jutro nie było problemów. Wyniki nie są zapisywane do statystyk czy rankow.

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o dzien tygodnia, to na pewno nie piatek ani sobota, jak juz Scorpio napisal sa ciekawsze rzeczy do roboty wtedy :> chyba ze niedziela wieczor. a co do godziny to IMO 22 jest w sam raz, chyba zeby ustawic rzeczywiscie po srodku czyli 21:45. a najlepiej zrobic ankiete i zeby jej wyniki byly wiazace.

Odnośnik do komentarza

W południe akurat nie było nikogo z adminów by załozyli. Ranking taki ważny? I tak co miesiąc będzie nowy pewnie. Czy więcej osób to nie jestem pewien - nowi gracze zapisują się tylko do klubu nr 2, nie zapisują się do klubu nr 1. Za to stali gracze z klubu nr 1 są w większości klubie nr 2. Spoko pewnie grać sparingi będziemy w klubie nr 1 a nr 2 będzie gdyby limit się wyczerpał lub admina nie będzie z klubu nr 1 :-)

Dlatego proszę graczy z klubu ligowego do zapisania się też do klubu treningowego - dane w 1 poście.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ySHHIRXHq5w niezłe rozdanie :) W sumie z 10,9 sprawdzacie all ina? WD w kolorze jesli all-in nie przekracza 70% moich żetonów...ale 10,9?

Odnośnik do komentarza

Jak już zaczyna się sypanie linkami to ja wrzucę jedno z moich ulubionych rozdań - http://www.youtube.com/watch?v=yToEYmJ6Z3k

 

W 2006 Jamie Gold grał fenomenalnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś da o sobie znać podczas WSOP.

 

a ja co roku ciesze sie ogladajac WSOP ME jak Gold przegrywa. Drugiego takiego palanta i do tego szczesciarza ciezko znalezc.

Odnośnik do komentarza

Jak już zaczyna się sypanie linkami to ja wrzucę jedno z moich ulubionych rozdań - http://www.youtube.com/watch?v=yToEYmJ6Z3k

 

W 2006 Jamie Gold grał fenomenalnie. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś da o sobie znać podczas WSOP.

 

a ja co roku ciesze sie ogladajac WSOP ME jak Gold przegrywa. Drugiego takiego palanta i do tego szczesciarza ciezko znalezc.

Zgadzam się, Gold miał wtedy kupę farta. Chociaż z drugiej strony od Hachema wszyscy zwycięzcy ME byli jakoś mało przekonujący.

Odnośnik do komentarza

A grywa ktoś live w jakiś turniejach? Coś świetnego taka gra w prawdziwym turnieju z krupierami itp. itd. Co prawda obecnie przez pseudo ustawę w Polsce za wiele takich turniejów nie uświadczymy, no ale nieraz coś się trafi nawet darmowego. Teraz na przykład odbywa się taki niby Puchar Polski studentów, w największych miastach były kwalifikacje live, choć w sumie już za późno, bo w ten weekend dwie ostatnie kwalifikacje bodajże w Gdańsku i Toruniu, a za 2 tyg. finał dwudniowy w Krakowie. Są jeszcze szanse dostania się do finału w satelitkach online, jak ktoś ma parę dolarów wolnych to może spróbować (satelitki po 1$, 5$ i 10$) Dziś właśnie grałem jedną i głównie dlatego tak szybko skończyłem z wami grać robiąc bezsensownego blefa ;) Tamta satelitka wkraczała w decydującą fazę i wypadałoby się skupić na awansie (udalo się :keke: ) A w Krakowie w puli 15tys. zł...

 

@Co do ostatnich mistrzostw, to szkoda, że Candio nie wygrał :lol: Koleś był mocny jak się cieszył ze swoich zwycięstw, raz aż mu wlepili karę za nadmierną radość po rozdaniu... :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Przypominam o dzisiejszym turnieju o 22.30. 27z42 zarejestrowało się już do niego. Informuje tych co jeszcze nie grali, że nie wystarczy zapisać sie do ligi - trzeba zarejestrować sie do turnieju po zalogowaniu na PS. Oczywiście cały czas mozna zapisywać sie do ligi. Ja zaczne gre ok 22.35-22.40 i wtedy aktywuje tych co zaaplikują do klubu po 19:00, do tura można wbić 10 minut po rozpoczęciu a do 22.40 powinienem na 99% wrócić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...