Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Juz kiedys omawialismy ten wywiad z Kapica. Jeden wielki smiech i zascianek intelektualny. Zazdroszcze Czechom, ktorzy w publicznej telewizji pokazuja turnieje pokerowe i nikt nie ma z tym problemu. W naszym kraju Kapica pieprzy ze totolotek jest mniej uzalezniajacy niz poker itp. Smiech na sali... Przyznam sie szczerze ze ta ustawa wbila dla mnie gwozdz do trumny PO, na ktore juz absolutnie nie mam zamiaru glosowac.

Dobre jest: Poker jest grą losową, bo tak powiedział sąd :D

Odnośnik do komentarza

A może taki pomysł: zrzutka po jakiejś kwocie (10? 15? 20? 25? zł), zdeponować u kogoś zaufanego (Qcz?) i na takich samych zasadach jak do tej pory zagrać 10 turniejów i rozpisać jakoś nagrody dla pierwszej ósemki. Jeśli wpłaciłoby te 40 osób po 20zł to np. I - 180zł, II - 120zł, 3 - 100zł, itd. + ewentualne nagrody od Pokerstars.

 

Jak ktoś chciałby grać koniecznie, ale bez wpłacania, to po prostu byłby pomijany w tych nagrodach z wpisowej kasy i dostawał tylko te od Pokerstars, aczkolwiek żeby to miało sens to jednak większość osób musiałaby wpłacić.

 

Co wy na to?

a po co deponowac kase np u mnie jak można wpłacić na konto PS minimalne 10$ (ok 30pln) Np poprzez kupon paysefecard, (anonimowo w kiosku, w necie do kupienia). p24 itd. Wtedy można zagrać 8 turniejów 1+0.2$. Są chętni na takie coś? Jakby wpłacili do jutra to o 21:00 niby mamy grać turniej 5+0.5$ na który bilet się dostaje za wpłatę - tak więc darmowa wejściówka (jakby kilka osób chciało wpłacić za kilka dni to się ten tur przełoży znowu).

1+0.2$ to jakies 3.50 czyli koszt browaru w sklepie, nawet nie w pubie...

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie, właśnie zawiesili licencję drugiemu co do wielkości pokerroomu na świecie Full Tilit Poker, nie można się zalogować, nie można wypłacać swojej kasy itd... Super, gram na tym serwisie na co dzień i mam tam sporo kasy zdeponowanej, ciekawe co dalej :nie_powiem:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Żetony i koszulka dziś doszły, koszulka niestety o rozmiar mniejsza niż deklarowałem, no ale cóż :P Wymienić już pewnie nie bardzo?

 

Żetony bardzo fajne, co prawda to mój 3 zestaw żetonów w domu, no ale te zdecydowanie najlepsze jakościowo, więc na pewno się nie zakurzą :]

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie tez dostalem paczke. Koszulka w deche. Zestaw pieknie oprawiony, fajne logo PokerStars, ale te zetoniki - :lol: Wiedzialem ze bedzie ich mniej, bo to mniejszy zestaw, ale myslalem ze srednica zetonu bedzie taka sama jak przy normalnych a tu wychodzi cos okolo srednicy 1zl :) No ale prezenciak i tak ladny :)

 

Bula - nie chcesz sie moze wymienic z doplata? ;)

Odnośnik do komentarza

Mieli za miejsca 3-5 wysłać karty i pendriva. Dostałem właśnie karty COPAG (chyba jakieś firmowe, bo ok 25pln za talie stoją) i ...takie gówno Po co to? Kurde a gdzie Pen? :/ reklamacje złoże :D Buffu i Kaczy tez to dostaliscie? albo osoby co karty wygrali moze tez to maja?

Też dzisiaj dostałem i pena też nie mam ;(

 

Dlaczego gowno? Calkiem fajny card holder :)

a do czego to służy?:P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...