Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, chyba w te dni kiedy jest turniej o żetony bez sensu ustawiać dodatkowo ten drugi, bo w nim nikt nie gra.

Dzisiaj gramy w 3 osoby, z tego jedna nie gra, co jest bez sensu.

to jest turniej cykliczny, raz go ustawiłem i do końca świata będzie tur o 22:30 - nie widzę sensu wyłączania go i potem znowu włączania, po co się więc w ogóle rejestrowałeś?

a bez sensu to było założenie przez Ciebie klubu rezerwowego...

Odnośnik do komentarza

Wtedy nie było bez sensu. Nie mogłem przypuszczać, że zostanie założony trzeci klub, no i częściej się grało, a turnieje w pierwszym często były ustawiane na różne dziwne godziny, tak że nie było szans pograć tyle ile się chciało.

 

Zarejestrowałem się wcześniej, tak samo jak już od wczoraj jestem zarejestrowany na następny żetonowy tour, coś w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza

Wtedy nie było bez sensu. Nie mogłem przypuszczać, że zostanie założony trzeci klub, no i częściej się grało, a turnieje w pierwszym często były ustawiane na różne dziwne godziny, tak że nie było szans pograć tyle ile się chciało.

 

Zarejestrowałem się wcześniej, tak samo jak już od wczoraj jestem zarejestrowany na następny żetonowy tour, coś w tym dziwnego?

1) wiadomo było, że część osób się wykruszy i popularność pokera zmaleje i się ustabilizuje na takim poziomie, że jeden klub wystarczy (zauważ, że w tym drugim gramy tylko turnieje o żetony plus ewentualne treningi)

 

2) wcześniej też wiedziałeś o turze na żetony, widziałeś też, że mało osób się zarejestrowało na turniej cykliczny, więc po kiego grzyba się tam rejestrowałeś? i jeszcze marudzisz, że on się odbył :lol:

Odnośnik do komentarza

Ze zrozumieniem proszę!

Na oba turnieje zarejestrowałem się praktycznie od razu po utworzeniu, czyli po skończeniu poprzedniego.

Więc momencie rejestracji w obu jeszcze prawie nikogo nie było zapisanego. Mam prawo przypuszczać, że przez 24 godziny ktoś się jeszcze zarejestruje. I w momencie rejestracji nie wiedziałem ile osób będzie za 24 godziny. Proste?

Fajnie, że się lubisz do wszystkiego przy****alać, ale jak zwykle nie masz racji. A ja piszę tylko o moich spostrzeżeniach. W dni, w których nie ma żetonowego, w normalnym gra więcej osób. To jest fakt, jak chcesz to sobie sprawdź w klubowym lobby.

Odnośnik do komentarza
Fajnie, że się lubisz do wszystkiego przy****alać, ale jak zwykle nie masz racji. A ja piszę tylko o moich spostrzeżeniach. W dni, w których nie ma żetonowego, w normalnym gra więcej osób. To jest fakt, jak chcesz to sobie sprawdź w klubowym lobby.
ja o tym wiem, szkoda, że nie wiedziałeś tego podczas rejestrowania się do turnieju towarzyskiego w dniu turnieju o żetony :picard:

jednym słowem: miej pretensje do samego siebie - nikt nie będzie wyłączał specjalnie dla Ciebie turnieju cyklicznego by następnego dnia znowu go ustawiać :roll:

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem już wcześniej: przy min depozycie na konto PS - 10$ dostaje się bilet o wartości 5.5$ na turniej klubowy. Założyłem taki na środę na 21.30 (godzinę można zmienić jeśli komuś na maksa nie bedzie pasować, dzien też przecież). Jeśli ktoś wpłacił na PS, lub planuje wplacić to taki bilet dostanie i szkoda by się skisił.

Odnośnik do komentarza

Mi finał ciężko było wygrać bo Buffu wszedł mając ponad 70 tysięcy, ja kilkanaście, z tego co pamiętam ;)

No i ostatnie rozdanie to ja wszedłem all in (chyba)A/J pik, buffu z dwoma też dość wysokimi treflami, no i skończyło się kolorem trefli :P

 

No i ogólnie Snikers nieźle pojechał. W ostatnim turnieju bez punktów, a i tak zakończył ze sporą przewagą.

 

@ Dokładnie, przydałoby się, żeby ci którzy tutaj walczyli o żetony, również czasem pograli w towarzyskim klubie o honor i uścisk dłoni prezesa ;)

Odnośnik do komentarza

No szkoda ze to juz koniec. Musze przyznac ze taka gra o nagrody bardzo mi sie spodobala i gdyby byla taka mozliwosc, to chetnie wzialbym udzial jeszcze w takim turnieju. W tej drugiej lidze nie gram, bo gra "o pietruszke" powoduje ze wiekszosc ludzi gra bez sensu i szkoda mi na takie cos czasu. Gratulacje dla Buly, ktorego gra rzeczywiscie najbardziej podobala mi sie w przeciagu calego turnieju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...