Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

sorry, ale każdy kto się zapisywał powinien był się zapoznać chociażby z pierwszym postem tematu, nieprawdaż?

Otóż to, w pierwszym poście jest napisane, że gramy Holdema, punkt dla mnie.

 

moim zdaniem te pozostałem 35 osób chciało studa - przecież na pewno to miały na myśli nic nie pisząc :roll:

Bardziej prawdopodobne, że nic nie pisząc preferowały pierwotne założenia, patrz pierwszy post.

 

zapytanie kiedy gramy omahę dałem pierwszy razem chyba jeszcze przed połową turnieju, teraz mamy grać już siódmy i nagle oburzenie, czemu gramy omahę

Nie wczytywałem się w ten temat wcześniej zbyt szczegółowo, to fakt, ale i tak nie przypominam sobie zbytnio jakiegoś entuzjastycznego nastawienia do omahy, co potwierdza informacja, że tylko z 5 osób wyraziło zainteresowanie tą odmianą, czyli jak łatwo policzyć, mały % uczestników turnieju.

Odnośnik do komentarza

Buła:w 1 poście od początku jest o 2 omahach. Później było zapytanie chyba od Kinasa co z omahami: post 130, ja w poście 133 odpisałem:

"Np w weekend na 22.00 ustawie treningowe a na poniedzialek ligowa Omahe? pasuje?" po czym do wieczora było jakieś 5-0 na tak. Nawet jakieś posty zostały 137, 138, 139, pozostałe o treści: "pasuje" pokasowałem. Poczekałem jeszcze 3 dni i dopiero na czwartek ustawiłem, by był czas na trenowanie. Nikt przez kilka dni nic nie protestował. A dzień przed turem jak już założony i wiara zapisana pojawiąją się głosy na nie....

Powtarzam: jedną jutro gramy na 100%, jeśli wyjdzie chujnia to nie będzie więcej jak wyjdzie ok to będzie ankieta czy chcemy drugą. Na głosowanie będzie 2 dni i potem na 3 dzień zeby nie było pretensji ;P

Odnośnik do komentarza

W pierwszym poście jest niżej tylko Twoja osobista sugestia jako zwykłego gracza, że preferowałbyś ze 2 turnieje zagrać omahe, a nie jako oficjalna informacja od organizatora turniejów, w 'oficjalnych' regułach jest o turniejach w Holdema :P

 

Żeby nie było, ja nie jestem jakoś mocno przeciwny omaszce, jasne, gdybym miał wybierać wygrałbym Holdema, no ale tak jak wcześniej pisałem, jak już się zdecydowaliście to ok.

 

Nie dziwi mnie jednak sprzeciw paru osób, zwłaszcza, że ustaliliście to po rozpoczęciu cyklu, np. bez jakiegoś głosowania. Dla początkujących graczy nowa odmiana może okazać problemem, zwłaszcza, że jest trochę trudniejsza i bardziej skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Nie dziwi mnie jednak sprzeciw paru osób, zwłaszcza, że ustaliliście to po rozpoczęciu cyklu, np. bez jakiegoś głosowania. Dla początkujących graczy nowa odmiana może okazać problemem, zwłaszcza, że jest trochę trudniejsza i bardziej skomplikowana
dla całkiem sporej grupy osób nawet TH jest zupełną nowością ;)
Odnośnik do komentarza

ja półtora miesiąca temu nie wiedziałem, co to Texas Holdem, więc jestem dowodem na to, że można szybko grę ogarnąć (to samo tyczy się Omahy)... myślę, że miłą odmianą będą dwa turnieje Omahy, zwłaszcza że w ostatnich dniach jest okazja ją przećwiczyć w turniejach treningowych, więc każdy ma szansę się oswoić, a reszta zależy już od jego własnych umiejętności...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - jakbym chcial sobie kiedys zalozyc taki mini-klub dla siebie i znajomych, to trzeba wplacac tam jakas kase, czy jest opcja ustawienia, ze gra sie na zetony itp. (tak, zeby po jednej grze, nie trzeba bylo zakladac nowego konta ;) )?

można grać za darmo

Odnośnik do komentarza

Tak jak obiecałem powstała ankieta czy gramy jeszcze 1 turniej w Omage w ligowym w nastepny czwartek.

Proszę o głosowanie tylko zainteresowanych (uczestników ligowego klubu). Pozostałe osoby za zagłosowanie będą karane +1. Głosujemy do 12:00 w poniedziałek (13.06).

Odnośnik do komentarza

[...]90% ludzi nie mialo bladego pojecia co robi, grajac w omahe pl [...]

odważne stwierdzenie. Może 10% nie miało, ale nie 90%. Chyba, że siebie doliczyłeś do tej grupy? Nie każdy jest PRO jak Ty, ale bez przesady...

 

Zagramy kilka treningowych H/L i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...