Skocz do zawartości

The Tangerines


Gość Pan_przeciętniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan_przeciętniak

FM : 11.3

DB: Ogromna

Ligi: Najważniejsze ligi europejskie + parę na podglądzie + Argentyna i Brazylia

Zasady: Bez korzystania z edytorów i wspomagaczy.

 

York City Football Club angielski klub piłkarski z siedzibą w mieście York. Klub występuje obecnie w lidze Conference National. Założony w 1922, został członkiem Ligi w 1929 roku spędzając większość swoich lat w niższych klasach rozgrywkowych. Największym osiągnięciem ligowym klubu była gra przez dwa sezony w Second Division w latach siedemdziesiątych.W sezonie 2003 – 04 York City spadł z Third Division i do dnia dzisiejszego występuje w Conference National.

 

York City F.C.największy sukces osiągnął w sezonie 1954-55 kiedy to doszedł do półfinału FA Cup

 

York rozgrywa swoje mecze na stadionie KitKat Crescent poprzednio znany jako Bootham Crescent .Stadion został przemianowany na KitKat w ramach umowy sponsorskiej z firmą Nestle, który jest największym pracodawcą w mieście.

 

Budżet transferowy: 5 tys funtów

Budżet płacowy 69tys funtów miesięcznie

 

W skrócie bieda aż piszczy. Jedynym ratunkiem pozostają wolne transfery i wypożyczenia. Tylko czy ktoś będzie chciał przyjść do tak małego klubu?

 

 

Przegląd składu

| Wyb 	| Inf 	| Nazwisko     	| Pozycja          | Kraj    | Wzrost  | Waga    | Wiek    | Wartość | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Michael Ingham   | BR           	| NIR 	| 194 cm  | 88 kg   | 29      | £35tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| David Knight 	| BR           	| ENG 	| 186 cm  | 73 kg   | 23      | £6tys.  | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Jun 	| Ben White        | BR           	| ENG 	| 194 cm  | 89 kg   | 16      | £9tys.  | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Danny Parslow    | O (PŚ)       	| WAL 	| 186 cm  | 75 kg   | 24      | £14tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Liam Darville    | O (P)            | ENG 	| 181 cm  | 78 kg   | 19      | £85tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Ktz 	| Greg Young   	| O (Ś)            | ENG 	| 191 cm  | 79 kg   | 27      | £10tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| David McGurk 	| O (Ś)            | ENG 	| 183 cm  | 79 kg   | 27      | £45tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Chris Smith      | O (Ś)            | ENG 	| 181 cm  | 73 kg   | 28      | £20tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Jun 	| Tom Platt        | O (Ś), DP, P (Ś) | ENG 	| 186 cm  | 75 kg   | 16      | £7tys.  | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Jamal Fyfield    | O/WO/P (L)   	| ENG 	| 183 cm  | 75 kg   | 21      | £2tys.  | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Chris Carruthers | O/WO/P (L)   	| ENG 	| 186 cm  | 78 kg   | 26      | £14tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Ktz 	| James Meredith   | O/WO/P (L)   	| AUS 	| 186 cm  | 74 kg   | 22      | £16tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| André Boucaud    | DP, P (Ś)        | TRI 	| 178 cm  | 72 kg   | 25      | £16tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Scott Kerr   	| P (Ś)            | ENG 	| 176 cm  | 67 kg   | 28      | £20tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Ktz 	| Neil Barrett 	| P (Ś)            | ENG 	| 181 cm  | 70 kg   | 28      | £14tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Jonathan Smith   | P (Ś)            | ENG 	| 183 cm  | 79 kg   | 23      | £14tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Jun 	| Tom Richardson   | P (Ś)            | ENG 	| 188 cm  | 75 kg   | 16      | £18tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| David McDermott  | P/OP (PLŚ)   	| ENG 	| 166 cm  | 64 kg   | 22      | £10tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Peter Till   	| P/OP (PL)        | ENG 	| 181 cm  | 72 kg   | 24      | £14tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Danny Racchi 	| P/OP (PŚ)        | ENG 	| 178 cm  | 65 kg   | 22      | £12tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	| Jun 	| Jed Vale     	| P/OP (PL)        | ENG 	| 173 cm  | 77 kg   | 17      | £1.5tys.| 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Ashley Chambers  | P/OP (P), N      | ENG 	| 178 cm  | 73 kg   | 20      | £40tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| -   	|     	| Jamie Reed   	| OP (L), N        | WAL 	| 183 cm  | 73 kg   | 22      | £40tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
|     	|     	| Michael Rankine  | N                | ENG 	| 186 cm  | 94 kg   | 25      | £18tys. | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 
|     	|     	|                  |                  |     	|     	|     	|     	|     	| 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------------| 

 

 

Jednym słowem marność nad marności. Jedyny zawodnik który choć trochę się wyróżnia to Liam Darville. Na pewno paru opuści ten klub bo budżet płacowy dochodzi do granicy. Cel na okienko transferowe: Bramkarz, środkowy obrońca, pomocnik, jakiś skrzydłowy który będzie lepszy od tych co mam i napastnik. Nieważne skąd, nie ważne czy będą wypożyczeni czy też sprowadzeni z wolnego cel to awans wyżej. Aha i postaram się by klub był jak najbardziej Brytyjski (Anglia, Walia, Szkocja, Irlandia). Dopuszczam do składu góra 4 spoza wysp.

Jak chcecie screena jakiegoś z graczy to mówicie. Nie chciało mi się robić każdemu grajkowi screena.

 

Sztab szkoleniowy też potrzebuje wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

@stucky raczej przygotuj się na raporty miesięczne.

________________

 

Czerwiec 2010 minął pod znakiem szukania kogokolwiek kto podniesie poziom drużyny i da nam awans do wyżej ligi.

Skład wzmocnili:

 

Martin Hansen - Dwudziestoletni bramkarz wypożyczony z rezerw Liverpoolu. Mimo że statystykami nie zachwyca jest zdecydowanie lepszy od bramkarzy których posiadam.

 

 

SF9HI.png

 

 

Marko Mitrovic - Osiemnastoletni Szwecki napastnik wypożyczony z młodzieżowej drużyny Chelsea. Czy zrobi różnice w ofensywie? Mam nadzieje że tak.

 

 

3daAV.png

 

 

Steven Foley - Dwudziestoczteroletni letni lewy pomocnik. Sprowadzony z wolnego transferu. Wychowanek Aston Villi gdzie nie rozegrał ani jednego meczu. Potem przeniósł się do Bournemouth gdzie zaliczył 4 sezony w pierwszym składzie. Zawodnik z doświadczeniem który powinien poprowadzić drużynę do awansu.

 

 

 

XNspG.png

 

 

Sztab szkoleniowy wzmocnił nowy asystent oraz jeden scout. Na więcej nie pozwolił mi zarząd.

 

W lipcu mam zaplanowane pięć spotkań towarzyskich. Czy w tym czasie ktoś jeszcze dołączy do zespołu? Zależy czy ktokolwiek będzie tego wart i będzie chciał do nas przejść. Jak na razie nie mogę narzekać chociaż chciałbym sprowadzić jakiegoś doświadczonego środkowego obrońcę.

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Lipiec 2010

 

York - Forfar W.E 3:0

 

Pierwszy mecz z przeciętnym rywalem tak żeby sprawdzić kogo mam pod swoją opieką. O dziwo mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu. Całkowita dominacja na boisku. Jestem bardzo zadowolony. Szczególnie nowi zawodnicy się dobrze pokazali w tym meczu.

 

 

MSu8B.png

 

 

 

York - Charlton 2:0

 

Mecz z przeciwnikiem który jest od nas wyżej o dwie ligi. Jednak zawodnicy nie dali się zjeść na boisku i pokazali się z jak najlepszej strony. Takie mecze w naszym wykonaniu chciałbym oglądać przez cały sezon. U siebie w tym roku możemy być bardzo mocni.

 

 

WEBx1.png

 

 

Hajduk Veljko - York 1:5

 

Całkowita dominacja. Jednak tracimy pierwszą bramkę. Chwila dekoncentracji po egzekucji rzutu karnego na 2:0. Trzeba to jak najszybciej wyeliminować. Po tym meczu w szatni powiedziałem to i o owo na temat zbytniej pewności siebie. Nie można odpuszczać nawet przy wyniku 3:0. Powiedziałem też że w tym roku zarząd przyznaje nam wysokie premię za awans dzięki czemu motywacja w zespole bardzo wzrosła. Martwi mnie też przygotowanie fizyczne. Po pierwszej połowie praktycznie każdy ledwo dycha. Zarząd niestety nie pozwala na zatrudnienie fachowca od przygotowania fizycznego. Cóż na przyszły sparing muszę coś wymyślić.

 

 

z4Wps.png

 

 

Worksop - York 0:5

 

Mecz w którym celem nie była wygrana a poprawienie przygotowania fizycznego w końcu czeka nas 46 meczy + puchary. Mecz w którym zawodnicy mają brzydko mówić zapi*rdalać jak motorki. Dlatego wykorzystałem tylko 3 zmiany tak jak w ligowym meczu. Cel został osiągnięty przy okazji dobrego wyniku, który cieszy. Tym meczem kończymy miesiąc. Przed nami jeszcze jeden mecz sparingowy i zaczynamy ligę.

 

 

HOOIR.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Będę pisał co trzy mecze bo w miesiącu czasami gramy po 6-7 spotkań i wtedy trzeba dużo pracy włożyć na jeden post. Pisze wolno bo nie gram nałogowo. Se pyknę parę meczy jak mam czas albo mi się chce.

 

Sierpień 2010

 

York - TNS 2:3

 

Do pierwszej połowy prowadzimy a potem przegrywamy w końcówce mimo że byliśmy stroną dominującą. Moja wina. Przy wyniku 2:2 rzuciłem się do ataku mimo że brakowało sił. Cóż mam naukę na przyszłość że lepszy jednak remis w garści.

 

 

0jXfE.png

 

 

York - Eastbourne Boro 3:1

 

Pierwszy mecz w lidze. Dobra gra gonienie wyniku i udało się strzelić na remis do przerwy. Druga połowa należała do nas. Eastbourne Boro zostało wyłączone z gry. Cieszy mnie udany debiut w lidze.

 

 

 

QPJ9U.png

 

 

Rushden - York 0:4

 

Mecz 3 dni po poprzednim. Zawodnicy nie w pełni sił ale co zrobić grać trzeba. Całe szczęście Rushden było w jeszcze gorszej kondycji fizycznej i dostało ciężką lekcje. Zajmujemy pierwszą pozycję w tabeli. Ja jestem zły na zarząd bo w lidze w której głownie decyduje przygotowanie fizyczne nie pozwalają mi zatrudnić specjalisty. Polscy menadżerowie byliby zachwyceni tą ligą. Wybiegasz to wygrasz.

 

 

BxSZH.png

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że jedziesz miesiącami, ponieważ kariera York City szybko może się rozwinąć. Gratuluję wybrania klubu, ja również lubię takie mała angielskie zespoły, w końcu możecie czytać moje opowiadanie o Chesterfield.F.C. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Sierpień 2010

 

York - Histon 1:0

 

Mecz z z przedostatnią drużyną ligi która jest skazywana na spadek. Powinniśmy ten mecz wygrać z zawiązanymi oczami jednak było inaczej. Sporo kontuzji na szczęście nie groźnych ale w następnym meczu nie ma szans by wystąpili. A z strzeleniem bramki męczymy się aż do 61 minuty.

 

 

plRgL.png

 

 

 

Fleetwood - York 3:4

 

Mieliśmy więcej szczęścia niż rozumu. Tyle można powiedzieć o tym meczu. Kibicom na trybunach na pewno się podobał ja natomiast myślałem że zejdę na zawał. Bramka za bramkę jednak my strzelamy o jedną więcej.

 

 

b8uP8.png

 

 

York - Altrincham 2:0

 

Mecz jednej połowy. Wszystko co ciekawe wydarzyło się właśnie w ciągu pierwszych 45 minut. W drugiej połowie atakowaliśmy nadal jednak bez efektów.

 

 

eVy9t.png

 

 

Crawley - York 0:4

 

Pokaz umiejętności Marko Mitrovica wypożyczonego z Chelsea. Może wyrosnąć z niego klasowy napastnik. Ciekawe kiedy my zaczniemy wynajdywać takie talenty na własność. To koniec miesiąca. Umacniamy się na pierwszym miejscu w tabeli mając 3 punkty przewagi nad drugim Grimsby. Jestem zadowolony z wypożyczeń. Ci zawodnicy ciągną ten zespół do przodu. Trzymam kciuki by utrzymali równą formę przez cały sezon.

 

 

 

W9Swr.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Wrzesień 2010

 

Luton - York 3:4

 

Pierwszy mecz z poważnym przeciwnikiem w tej lidze i znowu ogromne szczęście ale też wola walki. Przegrywamy 3:1 zespół podnosi się i strzela na 3:4. York nigdy nie było tak dumne ze swojej drużyny.

 

 

ZmtkV.png

 

 

York - Gateshead 3:0

 

Przeciwnik praktycznie zamurował swoją połowę. Braki techniczne nie pozwalają przebić ich obrony. W przerwie mówię chłopakom żeby dali im pograć piłką wtedy się odsłonią i będziemy mieli ich jak na tacy. Tak się dzieje i wygrywamy pewnie 3:0

 

 

KTlvG.png

 

 

Southport - York 0:1

 

Bardzo wymęczone zwycięstwo z przeciętniakiem tej ligi. Mimo że dominujemy przez całe spotkanie strzelamy tylko jedną bramkę. Cóż liczą się 3 punkty i to że uciekamy drugiej drużynie aż na 7 punktów.

 

 

a79aW.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Wrzesień 2010

 

Mansfield - York 1:2

 

Bardzo wyrównane spotkanie. Szkoda samobójczej bramki ale wpajam zawodnikom cały czas że gramy do końca jak widać z doskonałym skutkiem.

 

 

0oPNk.png

 

 

York - Forest 3:2

 

Omal nie zremisowaliśmy tego meczu mając wygraną w kieszeni. Widać już trudy sezonu. Podstawowa jedenastka wymęczona a zmiennicy nie prezentują dobrego poziomu i nie jesteśmy w stanie ciągnąć gry przez 90 minut. Na szczęście to ostatnie spotkanie w tym miesiącu i mamy tydzień przerwy. Może uda się poprawić stan kondycyjny. AFC Wimbledon nie traci punktów i nadal utrzymuje siedmiopunktową stratę. Przez jedenaście kolejek nie tracimy żadnego punktu jednak ja coraz bardziej widzę zbliżające się widmo porażki. Zarząd zgodził się na klub patronacki.

 

 

Vsf1X.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Październik 2010

 

York - Grimsby 6:0

 

Tydzień przerwy od profesjonalnej piłki zawodnicy dostali 2-3 dniowy urlop i są tego efekty. Dosłownie zmietliśmy znienawidzonego przez kibiców rywala. Cieszy również fakt że Grimsby jest na 3 miejscu w lidze dzięki czemu powiększamy naszą przewagę nad pozostałymi rywalami. Bardzo ważne i efektowne zwycięstwo.

 

 

vwhjt.png

 

 

Kettering - York 4:4

 

Mieliśmy wygrać to spacerkiem a przez cały mecz gonimy wynik i dosłownie w ostatnich sekundach ratujemy jeden punkt. Paru zawodników dosłownie przeszło obok meczu przez co dostali odpowiednią reprymendę w szatni. Gdy sytuacja będzie się powtarzać na pewno parę meczów pooglądają z trybun.

 

 

rd9Fs.png

 

 

York - Hayes & Yeading 1:1

 

Kolejny remis w meczu z słabeuszami. Tak być nie może. Jedyny pozytyw z tego meczu to że Peter Till stał się kluczowym zawodnikiem tej drużyny. Jako że mamy tutaj głownie roczne kontrakty od jutra mam zamiar namówić go do przedłużenia umowy z klubem. Zarząd nadal szuka klubu patronackiego. Mam nadzieje że znajdą kogoś konkretnego.

 

 

dec7O.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Październik 2010

 

Cambridge - York 2:4

 

Mecz który po serii dwóch remisów musimy wygrać by morale w zespole nie siadły. Gramy ofensywnie co owocuje stratą dwóch bramek jednak wiem że końcówki mamy genialne i udaje się uzyskać wynik 2:4. Zarząd poinformował mnie że zaczynamy współprace z Burnley. Wszystko wskazuje na to że w tym roku awansują do Championship. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru.

 

 

WIPg4.png

 

 

 

York - Buxton 3:1

 

Rozpoczynamy przygodę z pucharem Anglii od 4 rundy kwalifikacyjnej. Trafiamy na zupełnie nieznany Buxton. Mamy wygrać pewnie i wygrywamy.

 

 

yUoZQ.png

 

 

York - Wrexham 4:2

 

Genialna pierwsza połowa. Druga została przez niektórych odpuszczona. Kończymy miesiąc na pierwszym miejscu powiększając przewagę nad Wimbledonem do 9 punktów. W mieście coraz częściej zaczyna się mówić o awansie ja jednak ostudzam emocje. W końcu dopiero 16 meczy za nami. Do końca sezonu jeszcze bardzo daleko.

 

 

DUb2F.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Listopad 2010

 

Barrow - York 1:6

 

Totalna dominacja na boisku. Znów wyśmienicie zagrał Marko Mitrovic asystując i strzelając dwie bramki.

 

 

4GAvc.png

 

 

York - Billericay 4:1

 

Pierwsza runda pucharu Anglii. Los znów nam przydziela totalnie nieznaną drużynę. Wygrywamy pewnie i bez problemu. Mitrovic zostaje kontuzjowany na tydzień więc nie zagra w arcyważnym dla nas meczu.

 

 

5Z9iG.png

 

 

York - AFC Wimbledon 1:2

 

Bardzo ważny mecz i pierwsza porażka w sezonie. Nasz środkowy obrońca McGurk strzela trzy bramki. Szkoda tylko tego że 2 dla Wimbledonu. Mimo porażki nadal mamy przewagę 6 punktów. Żal straconej szansy żeby uciec im na dobre.

 

 

Icvpn.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Zagląda ktoś tu w ogóle?

____________________

Listopad 2010

 

York - Kidderminster 6:1

 

Chambers najlepszy strzelec w drużynie wypadł mi na 4-6 tygodni. Więc na mecz wyszliśmy osłabieni jednak do przerwy prowadzimy pewnie 3:1. W drugiej połowie goście dostają dwie czerwone kartki co jest ich gwoździem do trumny. Jak widać w statystykach dominujemy cały czas. Mam wrażenie że ta liga jest dla nas za słaba.

 

 

DG7ET.png

 

 

Tamworth - York 1:3

 

Zmienik Chambersa daję radę i prowadzi drużynę do pewnego zwycięstwa. To jest nasz ostatni mecz ligowy w tym miesiącu. Powiększamy naszą przewagę do 10 punktów. Został tylko mecz 2 rundy pucharu Anglii i zaczynamy grudzień.

 

 

are0Q.png

 

 

Aldershot - York 4:2

 

"Z nieba do piekła" Tak pisały lokalne gazety o tym meczu. Mecz z drużyną która jest piętro wyżej więc była to doskonała okazja by sprawdzić czy damy sobie tam radę. Odpowiedź: Nie damy! Po 30 minutach prawie wszyscy padali na twarz ze zmęczenia mimo że byli wypoczęci. Nie ma innej opcji i w razie awansu będę musiał zrobić kompletne przemeblowanie zespołu. Całe szczęście że w większości mamy roczne kontrakty.

 

 

7Z7rT.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Tekstowo postaram się pisać jak dojdę do Championship ewentualnie do League One. Teraz trzeba się jak najszybciej wykulać z tych niskich lig :P No i dzięki że zaglądacie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Grudzień 2010

 

Darlington - York 4:3

 

Przegraliśmy w pełni zasłużenie. Darlington było drużyną lepszą pod każdym względem i tylko szczęście sprawiło że udało nam się strzelić aż trzy bramki. W okienku zimowym koniecznie muszę wypożyczyć lub sprowadzić z wolnego transferu jakiegoś obrońce bo to co mam jest do niczego.

 

 

Ky0ru.png

 

 

York - Bath 1:0

 

W tym meczu widać doskonale że drużyna zaczyna coraz bardziej odczuwać trudy sezonu. Jednak by porządnie zregenerować siły trzeba czekać aż do stycznia. Czekam też z niecierpliwością aż Chambers nasza siła napędowa wróci po kontuzji. Klubowy lekarz mówi że został jeszcze tydzień i będzie mógł znów wybiec na boisko.

 

 

Kjo2m.png

 

 

York - Bury Town 4:1

 

Pierwsza runda FA Trophy. Prezes chce żebym doszedł co najmniej do półfinału tych rozgrywek na co odpowiadam mu że jak wyłoży kasę na porządne transfery to i wygram te rozgrywki. Zero prestiżu i marne grosze za wygranie. To wystarczy bym nie podchodził zbyt poważnie do tych rozgrywek. Ważniejsza dla mnie jest liga. Jednak mimo wszystko wygrywamy pewnie. Na uwagę zasługuje bramka którą strzelił Reed z 30 metrów w samo okienko bramki.

 

 

OLqba.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Grudzień 2010

 

Newport Co - York 1:3

 

Mitrovic po raz kolejny prowadzi drużynę do zwycięstwa. Postaram się wypożyczyć go jeszcze raz w przyszłym sezonie chociaż wątpię czy mi się uda. Ciekawostką jest fakt że jest to nasz pierwszy mecz w sezonie który był pokazywany na żywo w telewizji.

 

 

wADpC.png

 

 

Eastbourne Boro - York 2:2

 

Świetny mecz w wykonaniu obu drużyn. Akcja za akcje przez całe 90 minut było co oglądać. Chambers wraca do pierwszej jedenastki lecz nie zdołał zmienić wyniku na naszą korzyść.

 

 

kt10v.png

 

 

 

York - Fleetwood 2:1

 

Ostatni mecz w tym roku był bardzo udany chociaż na początku myślałem że nie damy rady go wygrać ze względu na fakt że mieliśmy ledwie dwa dni odpoczynku. Rok kończymy na pierwszym miejscu w tabeli. Teraz czas się rozejrzeć za jakimś wzmocnieniem w obronie.

 

 

YAB3w.png

 

 

 

Tabela po 25 kolejkach.

 

gnUOS.png

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...