Skocz do zawartości

Nagrody w FM 2012


Nagrody  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zmianą systemu nagród w FM 2012. Chciałem zastąpić go nagrodami przyznawanymi przez Piłkę Nożną, jako najbardziej ,,uznawanymi'' i bliskimi realiom FMa. Teraz nagrody jakie mamy (poza tytułem króla strzelców) to:

 

  • Bramka miesiąca
  • Bramka sezonu
  • Jedenastka sezonu
  • Jedenastka tygodnia
  • Menadżer miesiąca
  • Menadżer sezonu
  • Młody piłkarz sezonu
  • Piłkarz miesiąca
  • Piłkarz sezonu

 

Chciałem usunąć podkreślone i dodać nagrody plebiscytu Piłki Nożnej, co dałoby taką listę:

 

 

Czyli nagrody sezonowe zastępujemy rocznymi, usuwamy konkursy na najładniejsze bramki (chociaż tego nie jestem tak mocno pewien, jeżeli są jakieś konkursy na bramkę sezonu to możemy zostawić). Co o tym sądzicie? Obecne nagrody są mocno fikcyjne, z tego powodu nie mogą mieć np. historii.

Odnośnik do komentarza

Czyli nagrody przyznawane 1 stycznia jak Złota Piłka np? Wtedy niektóre byłyby podpięte pod kraj a nie pod rozgrywki o ile się nie mylę? Zrób może ankietę ;)

Edit: aha już jest ankieta ^^

 

Zagłosowałem za zmianą, ale mam obiekcje co do Odkrycia Roku - z tego co wiem chyba nie ma możliwości technicznego ustawienia tego w FM? Więc de facto ustawiłbyś to jako młody piłkarz?

Odnośnik do komentarza

Nagrody byłyby przyznawane tak jak prawdziwe - czyli w grudniu, za okres od 1 stycznia do dnia wręczenia.

Polski piłkarz roku, Trener roku i być może Obcokrajowiec roku byliby podpięci pod kraj, nie rozgrywki.

Odkrycie roku można ustawić jako Most Improved (tak mają Hiszpania, Białoruś, Izrael, Finlandia i Francja), albo jako najlepszego młodego piłkarza - będę to sprawdzał na becie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...