Skocz do zawartości

Kabarety


merol

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek, to co znalazłem przed chwilą.

W podobnych klimatach jest

;]

 

No i oczywiście Spadkobiercy w reżyserii Kamola i z udziałem kilku naprawdę wyjątkowych postaci (Andrus, Czubaszek, Kołaczkowska, Tremiszewski). Raz jest rewelacyjnie, raz nieco mniej, ale "serial" trzyma generalnie poziom i daje sporą dawkę niezłego humoru (do tego przy udziale zapraszanych gości, m.in. świetny występ /jeden z ostatnich/ nieżyjącego już niestety Macieja Kozłowskiego, kapitalny niemal monolog Andrzeja Poniedzielskiego, bardzo udana improwizacja w wykonaniu Wojciecha Manna i wielu innych).

Odnośnik do komentarza

Na początek, to co znalazłem przed chwilą.

W podobnych klimatach jest

;]

 

No i oczywiście Spadkobiercy w reżyserii Kamola i z udziałem kilku naprawdę wyjątkowych postaci (Andrus, Czubaszek, Kołaczkowska, Tremiszewski). Raz jest rewelacyjnie, raz nieco mniej, ale "serial" trzyma generalnie poziom i daje sporą dawkę niezłego humoru (do tego przy udziale zapraszanych gości, m.in. świetny występ /jeden z ostatnich/ nieżyjącego już niestety Macieja Kozłowskiego, kapitalny niemal monolog Andrzeja Poniedzielskiego, bardzo udana improwizacja w wykonaniu Wojciecha Manna i wielu innych).

 

Zapomniałeś o Marku Grabie, który do improwizacji nadaje się idealnie. Dla mnie Dr. Dreyfuss to najlepsza postać w Spadkobiercach.

Odnośnik do komentarza

Nie zapomniałem. Grabie świetnie się odnajduje w całej tej "zabawie", a i owszem, ale miewa coraz częściej tendencję do przesadzania w tym, co robi. To mnie mocno irytuje i nieco zniechęca do jego osoby. Inna sprawa, że niektórym aktorom zaczyna chyba po prostu brakować pomysłu na graną postać, a liczba wątków tworzonych przez Kamysa ten problem chwilami pogłębia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...