Skocz do zawartości

Top Eleven Football Manager


wodorek21

Rekomendowane odpowiedzi

o dzizys, jaki jest sens w takim razie posiadania szkółek młodzieżowych ?

 

Chyba nadal wolę próbować kupować zawodników swoim sposobem, wczoraj za 1.2mln kupiłem 18 latka z 5 gwiazdkami. Zajebisty zakup, a przecież kasa to najmniejszy problem tej gry.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rozegrałem ostatni mecz sezonu. Po fatalnym początku ukończyłem sezon na 1 miejscu z przewagą 1 punktu nad drugą i trzecią drużyną, co ciekawe wszystkie mecze bezpośrednie z tymi drużynami przegrywałem. W połowie sezonu byłem nawet na 10 pozycji, jednak udało się nadrobić stratę punktów piękną serią 10 wygranych meczów z rzędu.

Królem strzelców został zawodnik mojej drużyny z niewielką liczbą 14 bramek, najlepszym asystentem został mój drugi napastnik z 9 asystami, najlepszą średnią na koniec sezonu miał mój rezerwowy obrońca, który zagrał 3 spotkania otrzymując średnio ocenę 7,33.

 

Dzisiaj rano kupiłem obrońce 18 letniego mającego skill 23. Wydałem na niego 600k i 1 żeton :D Bałem się trochę, że będzie wojna o niego, a miałem ledwie 3 żetony, ale się udało ;P

 

Czekam 2 dni na rozbudowę oświetlenia i buduję małe centrum treningowe, o ile nie będę musiał jeszcze stadionu podnosić na 3 poziom.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś o 21 rozegram ostatni mecz tego sezonu, ale mistrzostwo mam już pewne, na 26 spotkań przegrałem jedno i jedne zremisowało. Bilans bramek 92-12(po 25 kolejkach), w pucharze odpadłem niestety w ćwierć-finale, natomiast w lidze mistrzów odpadłem w pół-finale, co dało mi rzekomo 3 miejsce. Obecnie jestem w trakcie budowania stadionu wiejskiego, ale to jeszcze z 2 tygodnie minimum. Suma sumarum, uznaję ten sezon za bardzo udanym szczególnie że kadra zespołu jest co raz mocniejsza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Póki co w Nordeus Liga 5(czym wyższa liczba, tym lepsza liga...) idzie mi średnio, choć jestem beniaminkiem to po 19 kolejkach zajmuje 4 lokatę, raczej już bez szans na mistrzostwo, choć nadal z nadziejami na 2 miejsce. Udało mi się również tej nocy kupić, kosztem raptem 9 żetonów, dwóch zawodników, jeden z nich to 29 letni napastnik z Australii, Mick Nicoscki z umiejętnościami na poziomie 41, gwiazdek nie podaje bo w każdej lidze inaczej to wygląda, o czym już pisałem wyżej chyba. Drugi zawodnik to natomiast Holender, Walter Soran z umiejętnościami 33. Obaj od razu wskoczą do podstawowej 11, mam nadzieję że pomogą mi w zdobyciu vice-mistrzostwa.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Koledzy się rozkręcają a ja dopiero zaczynam zabawę... (od połowy stycznia). Liga już prawie na finiszu, po 25 kolejkach mam 56 pkt z bilansem bramek 52-18 i przewagą 13 pkt do drugiej drużyny w tabeli.... i dziwi mnie to jak cholera bo na papierze to zbyt mocnej ekipy nie mam ( kupiłem w zasadzie tylko 2 defensywnych pomocników na poziomie 13 i jednego ofensywnego na 23 ) w dodatku posypały się kontuzje (5 zawodników z urazami powyżej 8 dni) więc łatam dziury korygując ustawienie w rezultacie z konieczności co mecz to inna taktyka i tu zaskoczenie daje to rezultaty mimo iż rywale w stawce dysponują lepszymi zawodnikami i sporą ławką rezerwowych... Ja z żetonów za kase nie korzystam wiec mam ograniczone pole manewru. Czy po awansie gra będzie miała sens? Bo zapewne tam już większość "nakoksowanych" i tylko pozostanie modlitwa i catenaccio?:)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Hej, gra w to jeszcze ktoś ;) ? Ja jestem obecnie w 4 lidze, (3 awanse z rzędu, dwukrotnie mistrz, w ostatnim sezonie do zdobycia mistrza zabrakło 1 punktu...) . Sposób na kupowanie piłkarzy? w ostatniej sekundzie podbijasz ofertę - DR, jakość 34 za 1 żeton, oraz ST, 33 za 2 żetony ;) nie warto kupować zawodników którzy mają maksymalną liczbę punktów. Przed sezonem miałem ponad 15 tokenów (choć nie kupiłem ani jednego) i chciałem ściągać najlepszych zawodników, skończylo się że wydałem wszystkie żetony a udało się ściągnąć 1 zawodnika.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Założyłem konto i... zapomniałem. Po pół roku wróciłem i gram 6 sezon, obecnie 7 liga - sława. O ile kiedyś wchodziłem codziennie, to teraz (od 2 sezonów) wchodze raz na tydzień, dwa, tylko, żeby za uzbierane tokeny kupić zawodników. Udział w licytacji zaczynam tylko, gdy uzbiera się ich min. 15. Czemu? Turki, zmora każdej gry MMO. Nakupią wirtualnej waluty i nic nie można zrobić, a tutaj jeszcze żetony przepadają. ;(

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...