Skocz do zawartości

Wakacje


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Turcję. ;) Świetnie tam jest xD

 

Turcję to barry ma na miejscu w Norymberdze :keke:

 

Tyle pięknych miejsc na świecie - po co znowu do Egiptu wracać?

Jak się jedzie w celach relaksacyjno-rekreacyjnych to lepiej jechać w sprawdzone miejsce niż zaliczyć bubę w nowym.

Co innego gdy jedzie się "na zabytki".

Odnośnik do komentarza
Jak ktoś ma upatrzone miejsce na Kiteboarding, to do niego wraca - tak samo jest ze snowboardem :-)

No i wlasnie o to chodzi. Spot jest zajebisty i samo Colona Kiteboarding Center mistrzostwo swiata. Wydaje mi sie, ze w Egipcie nie znajdziesz lepszego miejsca. Jakbym chcial ladny hotel z piekna plaza i blizko miasta to bym sie zastanowil, ale tak. To po co tam jade mam pod nosem i sprawdzone. Ogolnie tez nie jestem zwolennikiem jezdzenia po kilka razy w to samo miejsce, ale w tym przypadku to cos innego.

Odnośnik do komentarza

Był ktoś z Was w Kołobrzegu? Sporo osób chwali tą miejscowość, ale ja się wolę spytać tutaj. Czy nie jest to przypadkiem przereklamowane miasto nadmorskie? Jadę pierwszy raz nad morze i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jakie tam są atrakcje w okolicy, by w razie złej pogody gdzieś pochodzić?

Odnośnik do komentarza
Hrywny lepiej kupić w Polsce. A ceny? Alkohol, papierosy i słodycze są jak za darmo. :keke:

 

A dupa tam :). Byłem parę misięcy temu, hrywny wymieniłem w Polsce i potem żałowałem bo kurs we Lwowie był sporo lepszy. Tak więc wymieniaj na miejscu i nie chrzań się z tym w Polsce. A jeśli chodzi o ceny to są sporo niższe niż w Polsce ale z tym "darmo" to nie przesadzajmy. Jeśli już tam będziesz to polecam odwiedzić Pyzatą Chatę obok uniwerku. Naprawde bardzo fajne bistro gdzie w bardzo miłej atmosferze można naprawdę pysznie zjeść a do tego ceny są po prostu śmieszne. Polecam, i nie zapomnij o deserze ponieważ są tam rewelacyjne po prostu :). Pozdrów ode mnie Mickiwiecza :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja poszukuje miejsca do zrobienia grilla w okolicach najlepiej Szczawnicy, ale moze tez byc okolica Piwnicznej albo Krynicy. ogolnie chodzi mi o tamte strony. tylko sa 2 opcje. Jedna to opcja jak ne pada deszcz i tutaj mysle ze cos znajde, ale druga opcja jest taka ze potrzebuje miejsca na owego grilla na wypadek jak bedzie padac. Zna ktos jakiec dobre miejsce gdzie kawalek dachu mozna znalesc i sie ulokowac z grillem tam??

Planuje jechac w tamte oklocice... dzis wieczorem.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

mam mozliwosc wynajecia ze znajomymi w Chorwacji po znajomosci ze smieszne pieniadze w wakacje. Warunki i cena sa tak kuszace, ze chyba sie wybierzemy. Czy wie ktos moze jakie sa opcje dojazdu do Chorwacji z Polski wyklucajac samochod i ktora jest najtansza? Myslalem nad koleja, bo pewnie jest to do zrobienia i mogloby byc ogolnie ciekawe przezycie tylko nie wiem jak to wyglada cenowo. Ewentulanie jest opcja dojazdu stopem, ale to z koleji nie wiadomo ile nam to zajmie. Ale ekipa bylaby dosc spora, wiec moznaby zrobic maly wyscig w sumie :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam poszukuję ciekawego ośrodka najlepiej z domkami, planujemy wyjechać w te wakacje gdzieś razem z dziewczyną, jednak nie za bardzo zwiedziłem wiele miejsc i szukam w miarę tanią miejscówkę. Czy jesteście mi w stanie doradzić coś np. w borach tucholskich lub na południu Polski, może jakieś góry taki ośrodek jakiś, tylko nie te duże znane miasta bo tam ceny od razy są podbijane do kwadratu. Liczę na waszą pomoc!

Odnośnik do komentarza

Ja w następmy piątek robię wypad do Barcelony na kilka dni z kumplem, z którym nie widziałem się już od półtora roku :) Następnie powrót do Norge i po 5 dniach wyprowadzam się z powrotem do Polski. Tam resztę wakacji spędzam remontując mój pokój, załatwiając sprawy związane ze studiami, może jakaś praca jak coś wpadnie, może pod koniec lipca wypad na zjazd (jakoś tam przekoczuję chyba ;)), w sierpniu na tydzień ze znajomymi na działkę, na pewno babcie odwiedzić... Ogólnie długie wakacje, więc będę robił wszystko, żeby się nie nudzić ;)

Aha, także będę prawko zdawał ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Znacie może jakieś godne zaufania strony z ofertami wynajmu pokoi na wczasy nad morzem? Szukam czegoś na wrzesień, ale na razie nic konkretnego nie znalazłem :/ Jakby ktoś mógł polecić jakąś oferte z autopsji to też byłbym wdzięczny :) Zależy mi oczywiście na jak najmniejszych cenach :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...