Skocz do zawartości

XI zlot - podział domków


Rekomendowane odpowiedzi

zatem jako 'nr 4' do nas dochodzi ktoś z tych co wpłacali jako pierwsi?

Wypadałoby ;)

Nie mam nic do pozostałych "bezdomnych" uczestników, ale szkoda. Chociaż sam nie wiem jak to z tym wesołem będzie, bo pisał wcześniej, a jak zapisy ruszyły to się nie odezwał jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Czyli mogę się władować do Was, Gilbert?

Na razie do nas = 1,5 osoby ;), bo Cey bardzo możliwe, że jednak sam dołączy jak piąty do #5, ale to wyjdzie w praniu :).

W każdym bądź razie jeśli Cey zostanie w #9 to ani on, ani ja problemu nie widzimy, więc będziesz jako piąty :).

Odnośnik do komentarza

Dobra, będzie trochę samowolki. Nie bardzo chce mi się czekać na znak od tych, co wpłacili, a domku nie wybrali. I dlatego robię następującą rzecz. Erniego jako człowieka związanego z Pomorzem wrzucam do #8, a do #9 wędrują Vlad i Toudie. W ten sposób wszyscy, którzy wpłacili mają miejsce. Jeżeli chcecie coś zmienić okienko transferowe otwarte.

Odnośnik do komentarza

Toudie z tego co wiem, jak to ujął Qcz, to "moje klimaty" w sensie jeśli chodzi o gust muzyczny, wiem też że bywał na Woodstocku, spytam czy nie miałby ochoty na mały transfer. Co by nie było, Ernie oczywiście również nam jak najbardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza

Toudie z tego co wiem, jak to ujął Qcz, to "moje klimaty" w sensie jeśli chodzi o gust muzyczny, wiem też że bywał na Woodstocku, spytam czy nie miałby ochoty na mały transfer. Co by nie było, Ernie oczywiście również nam jak najbardziej pasuje.

Rozmawiałem z jmk wcześniej i zgodził się on na wesoła, teraz rozmawiałem/właściwie to ciągle rozmawiam z Marcinem i potwierdził, że wpłaci jak tylko otrzyma pieniądze z buka, więc chyba możemy mu te kilka dni "potrzymać" miejsce?

Odnośnik do komentarza

FYM - czy patrykowi11 możesz zarezerwować piąte miejsce w #9? On dopiero wpłaci jeśli będzie pewny tego miejsca.

 

Dodany. Niech wpłaca migusiem.

 

Zleciłem dzisiaj wypłatę więc jak dobrze pójdzie to będzie jutro na moim koncie. Najpóźniej do wtorku myślę wpłacę.

 

wesol pieniądze swoją drogą, ale priorytetem jest znalezienie sobie miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...