Skocz do zawartości

Ostrzeżenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

31.10.2011 / SZU / +1 i 48h zakazu pisania

 

PO RAZ CZWARTY. KOLEŚ NIE BYŁ ZAANGAŻOWANYM KIBICEM POGONI. Ja mogę zeznawać, jego matka jest prawnikiem. Ma z nią o tym rozmawiać i zobaczymy co wymyślą. Mnie byłoby szkoda czasu w ciąganie się po sądach z powodu jakichś zjebów, których i tak to nic nie nauczy.

 

Recydywa w temacie "Polscy kibice"

Odnośnik do komentarza

1.11.2011 / Johniss / +1 i 48h

"Z komunikatu w "Służbowym" wynika, że nie mogę podać informacji, że wczoraj wyszedł crack od grupy xxxxx? Ktoś mi to może wyjaśnić?"

 

Tak, z przyjemnością wyjaśniam. Mimo naszego komunikatu dalej bezczelnie piszesz o crackach i ich źródle. Nie, nie będę tutaj bawił się w gierki słowne, że przecież linkami nie rzucasz, a - jak to piszesz - jedynie podałeś "informację". Takie info nie ma żadnego znaczenia dla osób, które posiadają legalną wersję i nie ma znaczenia, że nie wskazujesz gotowego linka. Na przykład dla osoby niezorientowanej sam fakt, że wymieniasz jakąś grupę, która cracki "produkuje", jest wystarczający, aby sobie poszukać. W naszej ocenie forum nie powinno w żaden sposób takich źródeł dostarczać.

 

Zaznaczam, że w MT była dyskusja na ten temat i po wcześniejszych postach Johnissa nie karaliśmy nikogo (bo i Keith też coś "przemycał" na ten temat), ale postanowiliśmy w "Służbowym" przypomnieć, że Marynia, mimo luźnej atmosfery, nie jest miejscem do informowania o crackach. Proszę również zauważyć, że za teksty w stylu "gdzie crack", "chcę cracka" itp. nikogo nie upominaliśmy, ale wrzucanie informacji skąd, gdzie lub kto cracka przygotował to już lekka przesada, zwłaszcza po tym, gdy przypomnieliśmy (bo temat cracków nie pojawił się nagle znikąd) w "Służbowym", aby tego tematu nie rozwijać. Johniss miał więc na talerzu naszą wykładnię, a jeśli jej nie zrozumiał lub celowo olał to +1 i 48h to i tak na tę chwilę mały wymiar kary.

 

Edyta: Poprzednia kara 24h została zmieniona na 48h. Jest to wynik ustaleń regulaminowych, gdzie za drugie ostrzeżenie minimalny czas zakazu pisania wynosi właśnie 48h. Przepraszam za moje niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza

2.11.2011 r / Derek12345 / +1 i 31 dni zakazu pisania

Używanie opcji raport do trollowania. Za recydywę, zgodnie z regulaminem, miesięczny zakaz pisania.

 

Nie mamy zamiaru dłużej tolerować tego typu zachowań, że komuś się nudzi i rozsyła sobie raporty bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Derek12345 całkiem niedawno wyłapał ostrzeżenie za używanie opcji raport bez powodu, więc teraz zakaz pisania jest taki długi. Każda recydywa będzie ostro karana. Do tej pory przymykaliśmy trochę oko na tego typu incydenty, ale niektórzy użytkownicy naprawdę nadużywają naszej cierpliwości i właśnie została przekroczona granica tolerancji.

Odnośnik do komentarza

2.11.2011r / patryk11 / +1 i 31 dni zakazu pisania

 

Proszenie o cracka do FMa. Ostrzeżenie pomimo naszego wcześniejszego komunikatu, że będziemy tego typu praktyki tępić. Dodatkowo recydywa, bo na koncie użytkownik ma już warna za proszenie o link do nielegalnej transmisji.

Odnośnik do komentarza

6.11.2011 /Braggadacio/ - ban za piractwo.

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie będę zaczynał nowego tematu by nie zaśmiecać forum. Mam pytanie ponieważ nie chce mi działać najnowszy fm. Wiem, powinienem kupić oryginała ale też nie jest powiedziane czy by mi działał. Ściągałem trzy razy 2012, trzy różne wersje i za każdy razem po wklejeniu cracka wyświetla się ten sam problem, a mianowicie

 

%3Ca%20target=

 

ktoś wie o co może chodzić ? planowałem po wypłacie czyli za kilka dni kupić oryginalną wersję, przez tą frustracje ale nie mam pewności czy i oryginał mi zadziała.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/254/beztytuuxel.jpg/

Odnośnik do komentarza

12.11.2011 / Vami / +1 za całokształt swoich ostatnich wyczynów w temacie o Reprezentacji oraz o kibicach

 

Tępaki będące obywatelami tego kraju :) Równie wielkie tępaki siedzą w ławach sejmowych i równie wielkie tępaki na nich głosują :)

 

Nie jestem sądem. Szczerze mówiąc wkurwia mnie to pierdolenie o Jaruzelskim, PRLu, SB, ch** wie czym. Europa tonie w długach, nasi politycy najlepiej by jeszcze bardziej nas zadłużali, armia ma rozpadający się sprzęt z demobilu, starzy umierają, młodzi albo uciekli albo muszą utrzymywać więcej emerytów niż kiedykolwiek w historii, podatki są wyższe niż za Hitlera, banda bandytów z Brukseli zabrania piekarzowi dać starego chleba bezdomnym, całe miasto mi rozkopali bo jakiś debil wymyślił prawa pracownicze i masę biurokratycznych przeszkód, by k***a robić remont 24 godziny na dobę, jeździmy po drogach które są w gorszym stanie niż betonowe gówno kładzone przed wojną przez Niemców, ale najlepiej pierdolić o dziadku który lada dzień umrze i najlepiej przy świetle kamer go wsadzić do więzienia albo robić awantury o pierdolone symbole, albo organizować marsze nazistów i pedałów w stolicy blokując ruch.

 

12.11.2011 / Suchy_ & Wariner / ban za multikonto

Odnośnik do komentarza

17.11.2011 / Brachu / +1 i 24h zakazu pisania

 

Za "Heil Mussolini!!" w Kąciku Depresyjnym. 24h zakazu pisania za to, że Brachu nie dostosował się do naszego upomnienia na PW, w którym prosiliśmy go aby darował sobie takie zaśmiecanie poza Marynią.

 

17.11.2011 / Vami / +1 i 7 dni zakazu pisania

 

Za "Sieg heil!". W tym przypadku Vami ma już na koncie ostrzeżenie wartości 1, więc zakaz pisania dłuższy (48h). Dodatkowo postanowiliśmy Vamiego ukarać 5. dniowym zakazem za recydywę, co razem daje tydzień odpoczynku od forum.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...