Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może wiedzę na temat kont firmowych w różnych bankach? Obecnie mój tata posiada konto w BGŻ, ale oni chyba tam są nienormali. Biorą kasę za własną wpłatę, kasują za wyciągi itd.

Szczerze mówiąc nie przeglądałem jeszcze oferty innych banków, a jedynie Inteligo, w którym sam mam konto i jestem zadowolony. Opłata miesięczna to 3,99zły.

Orientuje się ktoś może, jak wygląda sprawa w innych bankach?

Odnośnik do komentarza
mam w mBanku konto juz od roku, ale dopiero niedawno wplacilem na niego jakas kase. patrze a tam co miesiac mi zabierana jest oplata 1.70 zl jako OPLATA ZA UBEZPIECZENIE, nie wiecie co to jest? spotkaliscie z czyms takim? (nie chce mi sie narazie dzwonic na infolinie)

No normalna opłata za ubezpieczenie, pobierają takie właśnie opłaty.

Odnośnik do komentarza
mam w mBanku konto juz od roku, ale dopiero niedawno wplacilem na niego jakas kase. patrze a tam co miesiac mi zabierana jest oplata 1.70 zl jako OPLATA ZA UBEZPIECZENIE, nie wiecie co to jest? spotkaliscie z czyms takim? (nie chce mi sie narazie dzwonic na infolinie)

No normalna opłata za ubezpieczenie, pobierają takie właśnie opłaty.

 

no fajnie wiedziec, ale dzieki za info :D

Odnośnik do komentarza

Paręnaście minut temu dostałem maila z informacją o pełnej aktywacji konta w mBanku :) Czyli już mam wszystko załatwione. Teraz trza wpłacić flotę, tylko powiedzcie mi, czy można to zrobić w siedzibie BRE Banku, czy tylko za pośrednictwem wpłatomatów :) Ogólnie ani tego, ani tego nie ma w moim mieście, ale do Katowic mam niedaleko :)

Odnośnik do komentarza
Paręnaście minut temu dostałem maila z informacją o pełnej aktywacji konta w mBanku :) Czyli już mam wszystko załatwione. Teraz trza wpłacić flotę, tylko powiedzcie mi, czy można to zrobić w siedzibie BRE Banku, czy tylko za pośrednictwem wpłatomatów :) Ogólnie ani tego, ani tego nie ma w moim mieście, ale do Katowic mam niedaleko :)

 

Według mojej wiedzy:

- wpłatomaty

- przelew z innego konta

- poczta

Odnośnik do komentarza
Ooo, otwarli mBank w moim mieście, więc nie muszę się przejmować :)

 

Centrum Finansowe czy mKiosk? :P

mKiosk chyba :P Ale tam jest wpłatomat, dwa stanowiska do rozmów etc. ;)

 

Fikander, nie jest aż tak źle w mBanku, za dwa dni minie miesiąc, a konto mam aktywne tydzień, tylko na kartę jeszcze czekam :P Dzisiaj mój tata (pełnomocnik ogólny) dostał pakiet aktywacyjny :| Ciekawe po co :-k

Odnośnik do komentarza
Fikander, nie jest aż tak źle w mBanku, za dwa dni minie miesiąc, a konto mam aktywne tydzień, tylko na kartę jeszcze czekam :P Dzisiaj mój tata (pełnomocnik ogólny) dostał pakiet aktywacyjny :| Ciekawe po co :-k

faktycznie, trzy tygodnie zakładanie konta, fantastyczny wynik. przypominam, że mamy XXI wiek - a konto byłoby mi potrzebne raczej jeszcze w tym miesiącu, a na pewno w drugim tygodniu sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Fikander, nie jest aż tak źle w mBanku, za dwa dni minie miesiąc, a konto mam aktywne tydzień, tylko na kartę jeszcze czekam :P Dzisiaj mój tata (pełnomocnik ogólny) dostał pakiet aktywacyjny :| Ciekawe po co :-k

faktycznie, trzy tygodnie zakładanie konta, fantastyczny wynik. przypominam, że mamy XXI wiek - a konto byłoby mi potrzebne raczej jeszcze w tym miesiącu, a na pewno w drugim tygodniu sierpnia.

Ale jeśli aż tak Ci się spieszy no to na pewno gdziekolwiek indziej będzie szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Ooo, otwarli mBank w moim mieście, więc nie muszę się przejmować :)

 

Centrum Finansowe czy mKiosk? :P

mKiosk chyba :P Ale tam jest wpłatomat, dwa stanowiska do rozmów etc. ;)

 

Fikander, nie jest aż tak źle w mBanku, za dwa dni minie miesiąc, a konto mam aktywne tydzień, tylko na kartę jeszcze czekam :P Dzisiaj mój tata (pełnomocnik ogólny) dostał pakiet aktywacyjny :| Ciekawe po co :-k

 

 

Yep, mKiosk. Ja wczoraj bodajże wypełniłem formularz, a że mam czas do października, to mogę czekać :]

Odnośnik do komentarza

Fika, idziesz do oddziwłu banku i powinni załatwić to od ręki. Póki co nie znam szybszego sposobu. Ja mBank załatwiałem u przedstawiciela, a i tak papiery szły długo, a kody się zgubiły.

 

Miesiąć temu zakładałem konto w Millenium i w oddziale załatwiłem wszystko od ręki. Troche papierków trzeba podpisać i tyle. Jedynie na kartę trzeba poczekać. W Polbanku moja luba miała podobnie.

 

PS. Co nie znaczy, że polecam Millenium. Już się do niego zraziłem z powodu wyłączania internetowego systemu transakcyjnego akurat wtedy, gdy chcę z niego skorzystać (póżny wieczór).

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...