Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, T-m napisał:

@jmk, też mogę polecić, jak @Makk, Notusa. Bardzo spoko obsługa, wszystkie info wyłożone na tacy :)

Na tacy i w tabelkach wszystkie kwoty i dane, że możesz tylko wzrokiem przejechać i wszystko widać, a nie szukać czegoś. A cyferki najważniejsze ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

W jakim banku w Polsce są teraz najniższe opłaty za prowadzenie rachunku? Chciałbym gdzieś trzymać pieniądze na koncie krajowym, z którego będę korzystał praktycznie, tylko jak przyjadę do kraju. Obecnie mam w millenium, ale w aktualnej opcji opłaty mam zdecydowanie za duże i przy najbliższej okazji będę chciał je zamknąć. Jakie propozycje albo porównywarki w sieci?

Nest Bank ma konto za darmo. Spokojnie można brać tam.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Czy wymienię gdzieś w Polsce stare 10 funtów? Nie udało mi się ich upłynnić w Londynie (nigdzie mi ich nie chcieli przyjąć mimo że formalnie jeszcze przez kilka dni były w obiegu). babka w kantorze powiedziała mi, że w Polsce ich nigdzie nie wymienię.

Odnośnik do komentarza

Było już tutaj kilka razy wspominane Revolut jako opcja do płacenia kartą za granicą, więc podrzucam linki, które mi się bardzo przydały:

 

http://roadtripbus.pl/revolut-informacje-praktyczne/ - wszystkie informacje

 

http://roadtripbus.pl/karta-revolut-za-darmo/ - info, jak uzyskać kartę za darmo (darmowa przesyłka)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A nie ma tam żadnych obowiązkowych doładowań konta jak w telefonach na karte? Typu określona kwota co miesiac, czy pół roku albo blokada karty, płatność za korzystanie? Inaczej mówiąc czy mogę  sobie np. raz na rok naładować i korzystać przez dwa tygodnie? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • Reaper zablokował ten temat
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie na szybko z rana - co jakiś czas zdarza mi się korzystać z wirtualnej karty Revolut. To co mnie trochę martwi, to to, że dodając do niej pieniądze z mojego konta tylko wciskam plusik "dodaj", kwota i już jest. Niby fajnie, ale przy głupiej zapłacie za pizzę czy przy czymkolwiek innym muszę całość potwierdzić kodem smsowym. A tutaj niezależnie czy dodaję 20 czy 420 kasa jest po kilku kliknięciach.

 

Da się to jakoś zmienić w ustawieniach Revoluta?

 

Karta, która jest żywicielem Revoluta to Visa, a konto główne mam w PKO BP.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...