Skocz do zawartości

Deluxe Ski Jump


Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw, że nie ma jeszcze tematu o tak kultowej grze.

 

Seria ta sławę zyskała sobie wersją oznaczoną numerkiem 2.1 . Graficznie zrobiona bardzo prymitywnie, lecz świetne oddanie praw fizyki i niesamowita grywalność podbiła serca fanów skoków narciarskich. Sam zagrywałem w nią do nieprzytomności. Ciekawostka [fani gry zapewne o niej wiedzą]: aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, po wyjściu z progu należało wykonać tzw. "gibbona", który wygląda mniej więcej tak:

 

 

Obecnie Mediamond udostępnił klucz rejestracyjny do tej wersji: Download

 

Kolejna odsłona DSJ-ota przyniosła przede wszystkim graficzne ulepszenia. Gra jednak nieco straciła swój klimat, lecz mimo tego wielu ludzi wciąż w nią gra. Tu mój życiowy rekord [311 metrów]:

 

 

 

 

Kilka dni temu ukazała się wersja testowa DSJ 4. W niej po raz pierwszy będziemy mogli skakać na prawdziwych skoczniach [np. Lillehammer HS 138] oraz będziemy mieć spore problemy z wylądowaniem pierwszych skoków, gdyż został przebudowany system "pochylania i odchylania się" :pozdro600:

 

Autorem gry jest Jussi Koskela. Strona: Mediamond.fi

 

 

DSJ.jpg

 

 

Miło by było zrobić osobny temat, z rekordami forumowiczów. Ale to chyba tylko marzenia :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Obecnie Mediamond udostępnił klucz rejestracyjny do tej wersji: Download

gdzie jest ten klucz?

Na stronie głównej Mediamond:

 

Original DSJ for Free!

 

Mediamond is happy to share the original fun with everyone for free! The following registration key will unlock the full version of DSJ 2.1!

 

Name: 10TH ANNIVERSARY

Key: 099-169-2883

 

Download DSJ 2.1

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Co trzeba zrobic po wybiciu?? Ja sie wybijam na dwoch klawiszach myszki i pozniej chłopek mój robi odchył do przodu albo do tylu i zalicza glebe. Raz udalo mi sie skoczyc 75 m i ustac:)

+1... Tylko, że u mnie to całkiem fikołka zrobił w powietrzu. :keke:

No mi tez robi fikołka, albo do przodu albo do tylu.

Odnośnik do komentarza

Delikatnie pociągnąć mysz do siebie i lecieć jak najdalej. W końcu został zmieniony totalnie nierealistyczny model, w którym w sekundę po wybiciu trzeba było się położyć na nartach i skakać po 300 metrów(co dla samej zabawy było ogólnie dobre :P). Mam tez wrażenie, że teraz znacznie bardziej liczy się odbicie w odpowiednim momencie - w starszych wersjach można był się odbić za wcześnie lub spóźnić, a i tak wyciągnąć świetny skok - tu nie ma tak dobrze. Sam też na początku robiłem fikołki, ale 20 minut treningu i spokojnie skacze się po ~130m bez problemu. Wystarczy pozbyć się maniery 'rzutu do przodu na progu' ze starszych części i wszystko jest ok. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...