Skocz do zawartości

Microsoft Office


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
czy można prezentację zapisaną w Power Point 2007 otworzyć na MS Office 2003?

Jest dodatek do Office 2003 zeby otwieral dokumenty z 2007, ale nie testowalem tego w PowerPoincie. Jesli cie to nadal interesuje to sprawdze i ci najwyzej podesle ten dodatek jak nie znajdziesz na necie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Za bardzo sie nie znam na Wordzie, wiec moze ktos mi moze pomoc. Jak zrobic takie ustawienie na stronie, ktore przypomialoby pierwsza strone gazety. Chodzi mi o duzy tytul na gorze, a potem tekst i zdjecia w boksach umieszczonych w 3 kolumnach. Wiem jak zrobic 3 kolumny, ale nie moge ustawic tak by zaczynaly sie one dopiero od pewnego miejsa na stornie, pod glownym tytulem. Z gory dzieki za pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Za bardzo sie nie znam na Wordzie, wiec moze ktos mi moze pomoc. Jak zrobic takie ustawienie na stronie, ktore przypomialoby pierwsza strone gazety. Chodzi mi o duzy tytul na gorze, a potem tekst i zdjecia w boksach umieszczonych w 3 kolumnach. Wiem jak zrobic 3 kolumny, ale nie moge ustawic tak by zaczynaly sie one dopiero od pewnego miejsa na stornie, pod glownym tytulem. Z gory dzieki za pomoca :)

zrob sobie 3 kolumnowa tabele, usun obramowanie i bedziesz mogl nad nia wpisac co tylko zechcesz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam pytanie:

chodzi mi o możliwość korzystania z excela jako bazy danych ;

jeżeli mam w arkuszu listę pacjentów wg schematu:

lp. Imię i Nazwisko. PESEL. Adres Zamieszkania itd- chciałbym móc korzystać przy kolejnych arkuszach w ten sposób aby wpisując PESEL- wyskakiwało nazwisko i imię- czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...