Skocz do zawartości

Stadion


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

W?tek po?wi?cony kwestiom rozbudowy i zmiany stadionu w Football Managerze 2007.

 

===

 

Dyskusja na starym forum

 

===

 

Na pocz?tku dyskusji userzy zadaj? pytania zwi?zane z rozbudow? stadionu. Na go?ej wersji gry jest to bardzo trudne i pytaj? si? co wp?ywa na zaakceptowanie rozbudowy stadiony. Pada wiele odpowiedzi, ale najcz?stsz? z nich jest - ,,Trzeba maksymalnie wykorzysta? stary stadion czyli mie? na nim prawie maksymaln? frekwencj? oraz odnosi? sukcesy - niestety twierdzenie jest b??dne co okazuje sie w dalszej dyskusji.. By?y tak?e osoby, które nie prosi?y zarz?du o nowy obiekt a go budowano - przyk?adem jest Leon, który awansowa? drugoligowcem holenderskim do pierwszej ligi i otrzyma? informacje, ?e zarz?d postanowi? wybudowa? nowy stadion. By?y tak?e wiadomo?ci o zaakceptowaniu decyzji o rozbudowie, ale ,,Rada Gminy" je zablokowa?a. W dyskusji coraz wi?kszej ilo?ci osób udaje si? rozbudowa? stadion, ale ku ich zdziwieniu obiekt nosi nazw? najlepszego gracza w zespole lub ulubie?ca kibiców. W dalszej rozmowie zadano pytanie czy da si? przyspieszy? budow? stadionu jak si? okaza?o - tak wystarczy -,,Musisz nie móc ju? rozbudowa? starego i musi si? wype?nia? po brzegi". Je?eli masz regularne przychody oraz komplet widzów a zarz?d odpowiada na pro?by rozbudowy stadionu - ,"Dzia?amy w tej sprawie, rozwa?amy" itp., musisz poczeka? na przerwie mi?dzy sezonami wtedy dostaniesz info.

 

[streszczenie dyskusji ze starego forum pióra Mateusza]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Tak troche powazniej:

 

Nie sledzilem tej rozmowy na starym forum, ale nie spotkalem w FM2007 z problemem rozbudowy stadionu. Co ciekawe czasami moga sie dlugo nie zgadzac ale jak juz zaczna to liczba miejsc zwieksza sie wraz z nasza zamoznoscia. Zeby Was nie sklamac stadion Legii rozbudowana mi do 54 k (albo do 48 nie pamietam juz), a obecnie prowadzonego klubu Nimes (zaczyna w najnizszej klasie rozgrywkowej do 67 k. Wszystko kwestia pieniedzy.

 

A mnie najbardziej ciesza komplety na meczach :). Szczegolnie jak prowadzilem Legie milo bylo sobie wyobrazic na meczy polskiej ligii 50 k kibicow czy wiecej a srednia w sezonie prawie 35 k. <Oczywiscie kariery moje nie trwaja po kilka lat. Czasami ponad 20 :) >

Odnośnik do komentarza
Tak troche powazniej:

 

Nie sledzilem tej rozmowy na starym forum, ale nie spotkalem w FM2007 z problemem rozbudowy stadionu. Co ciekawe czasami moga sie dlugo nie zgadzac ale jak juz zaczna to liczba miejsc zwieksza sie wraz z nasza zamoznoscia. Zeby Was nie sklamac stadion Legii rozbudowana mi do 54 k (albo do 48 nie pamietam juz), a obecnie prowadzonego klubu Nimes (zaczyna w najnizszej klasie rozgrywkowej do 67 k. Wszystko kwestia pieniedzy.

 

A mnie najbardziej ciesza komplety na meczach :). Szczegolnie jak prowadzilem Legie milo bylo sobie wyobrazic na meczy polskiej ligii 50 k kibicow czy wiecej a srednia w sezonie prawie 35 k. <Oczywiscie kariery moje nie trwaja po kilka lat. Czasami ponad 20 :) >

 

 

 

Masz racje miło popatrzeć... ja kiedyś jak grałem Śląskiem Wrocław to pamiętam bodajże w sezonie 2014/2015 miałem stadion na niecałe 60tys. <najwiekszy w Polsce:)> i miło było wtedy popatrzeć jak na derbowe mecze przytchodzi ponad 50 tys widzow...

Odnośnik do komentarza

Niedługo sny z FM-a moga sie zacząc sprawdzac przynajmniej w niektórych miastach Polski

 

Szczerze mówiac ja nigdy nie prosiłem o rozbudowe stadionu, zazwyczaj zarzad sam wychodził z tą propozycją, ale do takich fenomenalnych objętosci stadionu nigdy nie doszedlem, az tak długo nie grałem w naszej rodzimej lidze...

Odnośnik do komentarza
Tak troche powazniej:

 

Nie sledzilem tej rozmowy na starym forum, ale nie spotkalem w FM2007 z problemem rozbudowy stadionu. Co ciekawe czasami moga sie dlugo nie zgadzac ale jak juz zaczna to liczba miejsc zwieksza sie wraz z nasza zamoznoscia. Zeby Was nie sklamac stadion Legii rozbudowana mi do 54 k (albo do 48 nie pamietam juz), a obecnie prowadzonego klubu Nimes (zaczyna w najnizszej klasie rozgrywkowej do 67 k. Wszystko kwestia pieniedzy.

 

A mnie najbardziej ciesza komplety na meczach :). Szczegolnie jak prowadzilem Legie milo bylo sobie wyobrazic na meczy polskiej ligii 50 k kibicow czy wiecej a srednia w sezonie prawie 35 k. <Oczywiscie kariery moje nie trwaja po kilka lat. Czasami ponad 20 :) >

 

 

 

Masz racje miło popatrzeć... ja kiedyś jak grałem Śląskiem Wrocław to pamiętam bodajże w sezonie 2014/2015 miałem stadion na niecałe 60tys. <najwiekszy w Polsce:)> i miło było wtedy popatrzeć jak na derbowe mecze przytchodzi ponad 50 tys widzow...

Ja obecnie zaczynam Jagą sezon 2014/2015 i 30 listopada skonczy sie ruzbudowa stadionu ktory pomiesci 18000 widzow. Nie wiem jakim cudem w Śląsku miales 60k :szok: .

Odnośnik do komentarza
Tak troche powazniej:

 

Nie sledzilem tej rozmowy na starym forum, ale nie spotkalem w FM2007 z problemem rozbudowy stadionu. Co ciekawe czasami moga sie dlugo nie zgadzac ale jak juz zaczna to liczba miejsc zwieksza sie wraz z nasza zamoznoscia. Zeby Was nie sklamac stadion Legii rozbudowana mi do 54 k (albo do 48 nie pamietam juz), a obecnie prowadzonego klubu Nimes (zaczyna w najnizszej klasie rozgrywkowej do 67 k. Wszystko kwestia pieniedzy.

 

A mnie najbardziej ciesza komplety na meczach :). Szczegolnie jak prowadzilem Legie milo bylo sobie wyobrazic na meczy polskiej ligii 50 k kibicow czy wiecej a srednia w sezonie prawie 35 k. <Oczywiscie kariery moje nie trwaja po kilka lat. Czasami ponad 20 :) >

 

 

 

Masz racje miło popatrzeć... ja kiedyś jak grałem Śląskiem Wrocław to pamiętam bodajże w sezonie 2014/2015 miałem stadion na niecałe 60tys. <najwiekszy w Polsce:)> i miło było wtedy popatrzeć jak na derbowe mecze przytchodzi ponad 50 tys widzow...

Ja obecnie zaczynam Jagą sezon 2014/2015 i 30 listopada skonczy sie ruzbudowa stadionu ktory pomiesci 18000 widzow. Nie wiem jakim cudem w Śląsku miales 60k :szok: .

 

 

Decyduje tutaj czas gry. Odpowiednie sukcesy w ciagu wieloletniej kariery prowadza do zwiekszania pojemnosci stadionow. Jezeli regularnie zdobywa sie mistrzostwo a dodatkowo cos w Europie wpadnie to mamy ciagle komplet, ktory utrzymuje sie wraz z konsekwentna rozbudowa naszego obiektu. W Nimes rozpoczynalem z 18 k stadionem. Obecnie mam 67,3 k. Dziala na wyobraznie :P

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak to wygląda w innych ligach (mam jakoś słabośc do pomarańczowej :D ) ale mi zawsze stadion był rozbudowywany o max 50 % dotychczasowej pojemności, no oprócz Górnika Wieliczka gdzie pojemność podwojono ale tam było tylko 800 miejsc, no i na czas rozbudowy musialem sie przenieść , ale czy zauważyliście też taką regułę ??

Odnośnik do komentarza
nie wiem jak to wygląda w innych ligach (mam jakoś słabośc do pomarańczowej :D ) ale mi zawsze stadion był rozbudowywany o max 50 % dotychczasowej pojemności, no oprócz Górnika Wieliczka gdzie pojemność podwojono ale tam było tylko 800 miejsc, no i na czas rozbudowy musialem sie przenieść , ale czy zauważyliście też taką regułę ??

U mnie stadion byl rozbudowywany wielokrotnie i za kazdym razem o 1800 miejsc :| Obecnie ma pojemnosc okolo 36 tys. i jest rozbudowywany o .... 1800 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Ja graja klubem z Polskie ligi poprosilem zarzad o rozbudowe stadionu i zarzad sie zgodzil na rozmudowe.. ale nic nie pisze o oli kiedy sie zacznie itp itd. Ile to moze trwac?

 

 

 

Dostaniesz informacje po zakonczeniu sezonu... jakos 16-21 czerwiec tak zawsze przychodzi

Odnośnik do komentarza

Aaa tam o 50%. Ja grałem Concordią Piotrków (sezon holiday i objęty beniaminek) i zarząd zdecydował się stadion na 1000 miejsc rozbudować o ponad 900 miejsc czyli więcej niż 50%, baa prawie 100% :] A na ten okres rozbudowy przenieśliśmy się do Zamościa na tamtejszy stadion.

Odnośnik do komentarza

czy drużyna może swoje mecze w Lidze Mistrzów rozgrywać na swoim dużym stadionie a mecze ligowe na mniejszym??

 

gram Paris Est i już w 3 sezonie podjęto decyzje o budowie nowego. w 2010 dostałem nowy Stadion Miejski na 18310 ludu i....koniec. w informacji o zespole właśnie on widnieje ale jak gram mecze ligowe to widnieje nazwa starego stadionu i jest tamta frekwencja. natomiast jak gram w LM to gram na tym nowym stadionie!! ;)

 

ale chyba to coś nie tak jest??!!

 

jak coś to mogę zapodać fotki z meczów po sobie ;)

Odnośnik do komentarza
czy drużyna może swoje mecze w Lidze Mistrzów rozgrywać na swoim dużym stadionie a mecze ligowe na mniejszym??

 

gram Paris Est i już w 3 sezonie podjęto decyzje o budowie nowego. w 2010 dostałem nowy Stadion Miejski na 18310 ludu i....koniec. w informacji o zespole właśnie on widnieje ale jak gram mecze ligowe to widnieje nazwa starego stadionu i jest tamta frekwencja. natomiast jak gram w LM to gram na tym nowym stadionie!! ;)

 

ale chyba to coś nie tak jest??!!

 

jak coś to mogę zapodać fotki z meczów po sobie ;)

 

 

 

 

A stary stadion o jakiej miales pojemnosci???.... heh... ciekawe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...